Agenda 21

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.731
Pre nekoliko meseci sam na ovom podforumu spomenula teoriju o tome da Novi svetski poredak krije pravi broj ljudi na planeti, sto je naravno bilo ismejano ( kao da ne postoji smesnijih teme na ovom pf-u ). Spontano sam nabasala na film koji dobrim delom govori o planu Masonskih loza ( naravno ) da se broj stanovnika sa 6 milijarde spusti na 500 miliona sto je kako su sami proracunali 98 % od ukupnog broja stanovnika, koji treba da se zbrise sa lica zemlje. Sve spada u projekat Agenda 21 - sto je monstruozan plan i program za 21 vek koji su nasi "simpaticni" masoncici sebi kao igrariju zadali za narednih 100 godina ( posto im pare padaju sa neba, gde dolazi do viska slobodnog vremena, pa deca traze sve uzbudljiviju zabavu :roll: ) Nacini na koje to rade su objasnjenui u filmu

http://conspiracyrealitytv.com/esot...-mystery-religions-and-illuminati-bloodlines/

Ko se zanima za teorije zavere neka pogleda , ko nece, ne mora. Samo bez viska komentara od strane " dubokoumnih" forumasa kojima je kao sve smesno i glupo a vidim da se ne skidaju sa ovih stranica :hvala:
 
Ko se zanima za teorije zavere neka pogleda , ko nece, ne mora. Samo bez viska komentara od strane " dubokoumnih" forumasa kojima je kao sve smesno i glupo a vidim da se ne skidaju sa ovih stranica :hvala:[/QUOTE]

Dobila si bonu od mene za ovo. :) Prepoznaće veliki broj njih sebe u ovome.
Moćnici upakuju gomilu laži sa gomilom istine, pa ko voli nek izvoli da probira od toga istinu. Kako god išlo - ne ide na dobro. To pitanje sam mislila da pokrenem u mojoj temi Zračenje, ali mi je MonsterJoda zaključo. :evil:
 
da i moja tema o koncentracionim logorima je zatvorena jer master jodica mnogo voli da zatvara teme bez razloga ili zato sto su 1-2 retarda tu pocela da lupaju gluposti i ti treba da budu banovani!!!
imate gomilu snimaka samo ukucajte u search "concentracion camps in america" ili "FEMA concentration camps" .

EDIT:

"Every twenty-six thousand years our solar system passes through the twelve zodiac signs. Ancient civilizations such as the Hopi, Egyptians, Cherokee, Apache, and the Mayans were aware of this great cycle and developed calendars according to it. This cycle stems from many different occurrences in nature such as the suns orbit around Alcion, the central star of Plaidies, as well as the 260 day cycle of human gestation. This cycle is broken down into five sub-cycles of 5,125 years each which were thought to have their own age. The Aztec Calendar, or Meso-American Sun Stone, depicted each cycle being destroyed by one of the five elements. The cycle we are currently in is the age of the fifth sun. 3113 BC to 2012 AD. More precisely this great cycle ends December 21, 2012. Mayan cultures and civilizations were aware of this end date and Nostradamus even prophecized about it."

Ovaj deo je cista glupost,a i ko je citao nostordamusa zna da to nigde ne pise!isto kao i ovo za nostordamuse tako i ovaj majanski kalendar se misterijozno skoro pojavio. svi znamo za chichenicu gde je svaki stepenik 1 dan i ima ih 365,ali nigde nema nicega o tom majanskom kalendaru.
 
Poslednja izmena:
Ko se zanima za teorije zavere neka pogleda , ko nece, ne mora. Samo bez viska komentara od strane " dubokoumnih" forumasa kojima je kao sve smesno i glupo a vidim da se ne skidaju sa ovih stranica :hvala:

Dobila si bonu od mene za ovo. :) Prepoznaće veliki broj njih sebe u ovome.
Moćnici upakuju gomilu laži sa gomilom istine, pa ko voli nek izvoli da probira od toga istinu. Kako god išlo - ne ide na dobro. To pitanje sam mislila da pokrenem u mojoj temi Zračenje, ali mi je MonsterJoda zaključo. :evil:


Bas mi je drago da me neko ovde razume :mrgreen: Ja sam pokusavala da ucestvujem u malo ozbiljnijim temama i nadje se neko kome je moj post smesan, a kada se prica o vampirima i prizivanju duhova to skoro postane lepljiva tema :dontunderstand:


da i moja tema o koncentracionim logorima je zatvorena jer master jodica mnogo voli da zatvara teme bez razloga ili zato sto su 1-2 retarda tu pocela da lupaju gluposti i ti treba da budu banovani!!!
imate gomilu snimaka samo ukucajte u search "concentracion camps in america" ili "FEMA concentration camps" .

Da bas sam se pitala zasto je ta tema zatvorena, jer sam gledala dokumentarce o tim logorima i znam od prilike kako glasi teorija i vise je nego horor. Mislim bas za ovaj podforum. Pa nije horor samo kada vidimo duha ili vanzemaljca, gde ces veceg horora od pripremanja logora za masovno ubijanje ljudi :sad2: Nego ti nas sef Yoda ovde drzi disciplinu celicnom pesnicom :whistling:


"Every twenty-six thousand years our solar system passes through the twelve zodiac signs. Ancient civilizations such as the Hopi, Egyptians, Cherokee, Apache, and the Mayans were aware of this great cycle and developed calendars according to it. This cycle stems from many different occurrences in nature such as the suns orbit around Alcion, the central star of Plaidies, as well as the 260 day cycle of human gestation. This cycle is broken down into five sub-cycles of 5,125 years each which were thought to have their own age. The Aztec Calendar, or Meso-American Sun Stone, depicted each cycle being destroyed by one of the five elements. The cycle we are currently in is the age of the fifth sun. 3113 BC to 2012 AD. More precisely this great cycle ends December 21, 2012. Mayan cultures and civilizations were aware of this end date and Nostradamus even prophecized about it."

Ovaj deo je cista glupost,a i ko je citao nostordamusa zna da to nigde ne pise!isto kao i ovo za nostordamuse tako i ovaj majanski kalendar se misterijozno skoro pojavio. svi znamo za chichenicu gde je svaki stepenik 1 dan i ima ih 365,ali nigde nema nicega o tom majanskom kalendaru.

Nego ti ovaj tekst ispod filma uopste nije bitan, to je neko u komentaru onako dodao, cak i nema veze sa filmom, film ne raspravlja o 2012 godini. Nisam ja stavila link zbog tih komentatora ispod sto svako prica svoju pricu, nego zarad filma. Iznad tog teksta je dokumentarac, kapishi? :p Jeste da traje dobih 2 sata ali je prepun informacija i vredi ga pogledati. Spada u osnovno obrazovanje za 21 vek ( po meni ) :P
 
ja ga nisam pogledao jer pise "this video is not awalable anymore" ili tako nesto.
e ispod pise : "Quotes from this video" i tu pise ovo tek dole kad se zavrse ova citiranja iz filma su komentari.

edit: evo sad oce. kako ne raspravlja o 2012 godini? evo odma na picetku to prica.
 
Poslednja izmena:
Za "Master Yodu"...
Majstore, kako te bre nije sramota od kolega, drugih moderatora ?
Imas statisticki najvise zakljucanih tema na forumu. Jesi li ti neki Bogom dani zandar ili smo mi stoka koja lupa gluposti bas samo na ovom delu foruma ? Ako ti se cini da si pametniji od drugih ucesnika, lani i ti koju, pa rizikuj da te ispljuju...Ljudi se taman raspale oko neke teme i odma cenzura. Da ne preterujes malo ? Snaga tvojih argumenata lezi samo u "gumici za brisanje". Ponasas se k'o Milosevic prema medijima ' 90-ih.


Imas ti lepo jednu nominaciju za ispadanje od mene !!!

P.S. I pre nego se bacis na odmazdu, procitaj ovo jos koji put i razmisljaj o tome sta citas, najlepse bih te zamolio...
 
Jel ovo tema o toriji zavere i istrebljavanj 98% svetske populacije ili o Maste Yodi. Cccccc, ne gine vam katanac, opet....Svoje misljenje na temu necu da dajem, jer pise da vam ne trebaju komentari koji su suprotni vasem ubedjenju...
 
Za "Master Yodu"...
Majstore, kako te bre nije sramota od kolega, drugih moderatora ?
Imas statisticki najvise zakljucanih tema na forumu. Jesi li ti neki Bogom dani zandar ili smo mi stoka koja lupa gluposti bas samo na ovom delu foruma ? Ako ti se cini da si pametniji od drugih ucesnika, lani i ti koju, pa rizikuj da te ispljuju...Ljudi se taman raspale oko neke teme i odma cenzura. Da ne preterujes malo ? Snaga tvojih argumenata lezi samo u "gumici za brisanje". Ponasas se k'o Milosevic prema medijima ' 90-ih.


Imas ti lepo jednu nominaciju za ispadanje od mene !!!

P.S. I pre nego se bacis na odmazdu, procitaj ovo jos koji put i razmisljaj o tome sta citas, najlepse bih te zamolio...
A kako si ti to,statisticki,video?
Posto bih ja to bas voleo da mogu da vidim.
Nisam siguran da vbulletin uopste takav uvid dozvoljava.
Drugo,ovaj forum postoji od 2003,a na njemu trenutno postoji par moderatora aktivnih od 2004.Oces da kazes da Master za nepunih pola godine svog modernisanja ima vise lockova od ljudi koji su modovi po 4 godine?Ne verujem.
Dalje,ovo je poslednji put da je otvorena kritika moderatora na javnoj temi tolerisana.
Svaki sledeci put bice strogo kaznjena.
Zalbe na rad moderatora mozete uputiti administratorima,koji ce razmotriti rad moderatora koji je prijavljen.
@neptunijanka
Mozda jos neki dokaz o ovoj teoriji osim filma?svako moze da snimi film,zar ne?
 
Nije samo film film koliko sam primetio ima i puno gluposti i masonskih teorija koje su ovde prihvacene.ima na youtubu klipove o tome koliko ti dusa hoce,a moze i na google lepo da se ukuca i ima puno stvari da se cita....
 
Oximoron :
Nemam vremena sad za polemike i td. Hteo sam samo da skrenem paznju da je rad drugih moderatora je mnogo elegantniji, tolerantniji, finiji... Pa ne mogu ljudi normalno ni da polemisu, a da uskoro ne usledi zakljucavanje. Pogledaj samo koliko ima katanaca na ovom podforumu. Razumem da povremeno ima kretena koji zasluzuju sankcije, ali daj malo da disemo...
Ajd, budite mi zdravi i debeli i poradite malo na sebi...necu vise da smetam. Hvala na vremenu i saradnji.
 
Planeta je prenaseljena - što znači da ima viška koji se mora odstraniti. Tu dolazimo do problema, jer mi ga ne možemo sprečiti.
Obratite pažnju na ono što se događa oko vas, na eksplozije širom sveta i to sve u glavnim gradovima.
http://www.naslovi.net/2008-09-13/b92/pet-eksplozija-u-nju-delhiju/820868
http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Bombashki-napad-na-americhku-ambasadu-u-Jemenu.lt.html
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2002/11/29/srpski/SP02112801.shtml
http://www.politika.rs/rubrike/Beog...ploziji-goriva-za-protivgradne-rakete.lt.html
 
+nekoliko miliona reptilijanaca(procenjuje se da ih ima blizu 10 miliona, a po najnovijim istrazivanjima taj broj je mnogo veci cak 50-100%)

de njih da zaboravim :D :D :D :D

@Walburga
Ne mogu pojedinacne eksplozije sa po 50 mrtvih da smanje svetsku populaciju.
Ako za 200 godina dobijes 5 milijardi novih stanovnika,to je u proseku 25 miliona novih stanovnika na svetu svake godine(mada nije tako,zato sto je taj br 1801 bio mnogo manji,dok je 2000 daleko veci).
Cak ni dva svetska rata u kojima se ginulo bukvalno nenormalno nisu uspeli da uspore rast broja stanovnika.Populacija iz 1900 godine iznosila je malo vise od milijardu i po stanovnika,dok je taj broj 1950 iznosio vec 2 i po milijarde.
Znaci opet nema manjka stanovnika.
Dalje:
By the year 2000, there were 10 times as many people on Earth as there were 300 years ago. According to data from the CIA's 2005–2006 World Factbooks, the world human population increased by 203,800 every day.[15] The 2007 CIA factbook increased this to 211,090 people every day

Ne,potrebno je nesto mnogo vise da bi se smanjio br stanovnika tako drasticno.
Neka zaraza....ili rat neverovatnih razmera 10x gori nego oba svetska....
Ili prosto neka kometa....ili tako vec nesto...
 
da se broj stanovnika sa 6 milijarde spusti na 500 miliona sto je kako su sami proracunali 98 % od ukupnog broja stanovnika,

Nesto ne valja matematika :):)


Planeta je prenaseljena - što znači da ima viška koji se mora odstraniti

Kolika je prosecna gustina naseljenosti na planeti?
Kolika je povrsina podrucja koja imaju naseljenost NULA po km2?
Prvo prouci to, pa onda pricaj svasta.

I petarde se sve vise bacaju.
 
evo ga ovaj spamer jao jao sto ga samo ne banuju! dodje tu i sere neka retardirana pitanja pa naravno da delovi gde nema uslova za zivot su nenaseljivi. ae se ti naseli u sredini pustinje ili na vrhu neke planine veoma retardirano...
 
Tehnologija je odavno daleko dogurala i omogucava opstanak u svakavim uslovima, pa i u pustinjama, pa i na Antarktiku. Naravno, to se ekstremi, posto je ionako najveci deo NASELJIVIH povrsina malo ili nikako naseljen. Npr, samo 10% ukupne obradive povrsine na Zemlji je pod usevima, ostalo se skoro i ne koristi.
Dakle, prenaseljenost je samo mit koji plasiraju neupuceni.
 
Planeta je prenaseljena - što znači da ima viška koji se mora odstraniti. Tu dolazimo do problema, jer mi ga ne možemo sprečiti.
Obratite pažnju na ono što se događa oko vas, na eksplozije širom sveta i to sve u glavnim gradovima.
http://www.naslovi.net/2008-09-13/b92/pet-eksplozija-u-nju-delhiju/820868
http://www.politika.rs/rubrike/Svet/Bombashki-napad-na-americhku-ambasadu-u-Jemenu.lt.html
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2002/11/29/srpski/SP02112801.shtml
http://www.politika.rs/rubrike/Beog...ploziji-goriva-za-protivgradne-rakete.lt.html

Meni se cini da ti to zelis Walburga....
Da ostanes sama u BG. :(
 
Evo i slike te "prenaseljenosti"
800px-Population_density.png


I jos jednog dijagrama koji pokazuje gustinu po drzavama:

800px-World_population_density_map.PNG
 
Ma, ima dovoljno mesta za sve. Planeta tek treba da dostigne maksimalnu naseljenost, ucila sam iz geografije, da ce covecanstvo biti najbrojnije za jedno 40 godina.
 
dobro ali to nije nista veliko to su manje eksplozije nije bilo puno zrtava,za razliku od 9/11 rata u iraku,afganistanu itd itd...

Tačno, nisam uspela da nađem neke veće eksplozije... Ali dovoljna je konstantacija da se one događaju, tj. te male su ništa naspram onih koje tek slede... dokaz da su mnogo moćni i da nas mogu oduvati poput prašine.
 
de njih da zaboravim :D :D :D :D

@Walburga
Ne mogu pojedinacne eksplozije sa po 50 mrtvih da smanje svetsku populaciju.
Ako za 200 godina dobijes 5 milijardi novih stanovnika,to je u proseku 25 miliona novih stanovnika na svetu svake godine(mada nije tako,zato sto je taj br 1801 bio mnogo manji,dok je 2000 daleko veci).
Cak ni dva svetska rata u kojima se ginulo bukvalno nenormalno nisu uspeli da uspore rast broja stanovnika.Populacija iz 1900 godine iznosila je malo vise od milijardu i po stanovnika,dok je taj broj 1950 iznosio vec 2 i po milijarde.
Znaci opet nema manjka stanovnika.
Dalje:


Ne,potrebno je nesto mnogo vise da bi se smanjio br stanovnika tako drasticno.
Neka zaraza....ili rat neverovatnih razmera 10x gori nego oba svetska....
Ili prosto neka kometa....ili tako vec nesto..
.

Ovde si prvi put u pravu a da toga izgleda nisi ni svestan. Sad ću da ti kažem kako će to izgledati: umesto male eksplozije gde strada 10, 20 ljudi, dogodiće se velike eksplozije širom planete u gradovima koji imaju milionsko stanovništvo tako iznenada da će ljudi biti toga svesni samo u jednom trenutku - kada budu umirali. Dogodiće se tako silovito da će se cela planeta potresti. A pošteđenih će biti samo šačica gradova i sela. Znači 90% stanovništa likvidirano a oko 10% preživelih.
 
Aha, a jel su to one atomske bombe podmetnute ispod gradova?
E pa da te razocaram, kada bi se aktivirao celokupan nuklearni arsenal na Zemlji, ne bi se desilo ama bas nista osim zagadjenja atmosfere, jer je energija potrebna za pokretanje tekstonskih ploca jako velika.
Dakle, opet prazna prica.
 

Back
Top