Agenda 21

Nisi razumeo. :)
Još jednom: Kako to da se tehnologija razvila tako brzo u poslednjih 50 godina?
Da ti pojednostavim, jer ti svoj um nisi proširio u tom smislu iako se očigledno razumeš u neke druge stvari... Dakle, da li je moguće da su se odjednom pojavili jako sposobni i napredni i genijalni umovi među ljudima koji su nama stvorili sve ovo što mi sada imamo? I koliko je njih bilo potrebno da se sve ovo stvori? Kako su to učinili? Odakle im mogućnosti ako su do tada imali prilično male osnove za napredak?

pa mislim iskreno to je uglavnom zbog SRBA! da nije Nikole Tesle nicega ovo ne bi bilo ne bi nista postojalo sto ti sad koristis zamisli svet bez struje i svih uredjaja koji idu na nju, i svet bez telefona epa da nije Srba takav bi svet sada bio.
a sto se tice ovo smanjivanja populacije postoje sumnje da je pticiji grip isto delo tih vladara sveta,e sad gledao sam neke snimke na u2be koji govore da se u tim vakcinama protiv pricijeg gripa i nekim drugim vakcinama i kazu da ima zive u njima i da je ona opasan neuro toksin i da je to jos jedan razlog zasto je vecina amerikanaca veoma glupo za sto sam ima puno puno prilika da se uverim...
 
Nesto ne bih reko da je ziva neurotoksin :)

Nego, sigurno im stavljaju cijanid u leba, pa zato imaju negativan prirastaj.

edit:
Ziva ipak jeste neurotoksin :)
 
Poslednja izmena:
zar u mene da sumljas :P
evo sta sam nasao na wikipediji izgleda da su ameri jos odavno eksperimentisali sa njim "
Многе трагичне догађаје су изазвала баш органска једињења живе на пример у Јапану, Гватемали, Ираку, Пакистану. Сви ти случајеви су били изазвани коришћењем намирница које су биле затроване живом. У ираку је 1971-1972 помрло преко 3000 људи због коришћења пшенице која је у себи садржала фенилживе. Уношење алкалних једињења живе у људски организам жива помоћу крвотока долази до можданих ћелија онемогућавајући мозгу долив крви и изазивајући поремећаје у нервном систему. Катјони живеHg2+ и Hg22+ имају различите особине. Катјон Hg22+ припада I групи катјона, а катјон Hg2+ II."
 
pa mislim iskreno to je uglavnom zbog SRBA! da nije Nikole Tesle nicega ovo ne bi bilo ne bi nista postojalo sto ti sad koristis zamisli svet bez struje i svih uredjaja koji idu na nju, i svet bez telefona epa da nije Srba takav bi svet sada bio.
a sto se tice ovo smanjivanja populacije postoje sumnje da je pticiji grip isto delo tih vladara sveta,e sad gledao sam neke snimke na u2be koji govore da se u tim vakcinama protiv pricijeg gripa i nekim drugim vakcinama i kazu da ima zive u njima i da je ona opasan neuro toksin i da je to jos jedan razlog zasto je vecina amerikanaca veoma glupo za sto sam ima puno puno prilika da se uverim...

Da nije Srba... :) Vidim da si ti neki patriota. Nisi otišao tamo gde si trebao da odeš u donošenju zaključaka.
 
Evo mene malo....nesto razmisljam o onoj teoriji ili mitu o prenaseljenosti.
Mozda nekome smeta ( ! ) sto su prekobrojni samo oni sa br. nac. dohotkom MANJIM od 1000 $ godisnje, nebitnio...kapirate vec. Treba 'raniti toliku sirotinju. Lakse ih se resiti nekako, humanitarnom pomoci, kontrolom/zloupotrebom klime, kolateralnim sr..ma...Moze da zivi samo ko ima da plati, vrlo grubo receno...a ne brinite sigurni smo koliko-toliko dok se mesec ne naseli. Razlog u sledecem pisanju...
Pozz.
 
Evo mene malo....nesto razmisljam o onoj teoriji ili mitu o prenaseljenosti.
Mozda nekome smeta ( ! ) sto su prekobrojni samo oni sa br. nac. dohotkom MANJIM od 1000 $ godisnje, nebitnio...kapirate vec. Treba 'raniti toliku sirotinju. Lakse ih se resiti nekako, humanitarnom pomoci, kontrolom/zloupotrebom klime, kolateralnim sr..ma...Moze da zivi samo ko ima da plati, vrlo grubo receno...a ne brinite sigurni smo koliko-toliko dok se mesec ne naseli. Razlog u sledecem pisanju...
Pozz.

Kog sam džavola spomenula prenaseljenost. Sad su se svi nakačili na to. :roll:
Šta smo sigurno koliko-toliko?:eek::hahaha:
 
Što se tiče trenutne ekonomske krize, ona je prouzrokovana, između ostalog iz razloga da se ljudi u nekim gradovima koji su odabrani za preživele odslele iz njih jer je život tamo posato jako skup... U tom slučaju bi ostali samo najveći bogataši i najbolji ljudi a gradovi bi se očistili od takozvanog ljudskog smeća. I odatle sledi nastavak cele priče... masovno uništenje celog ljudkog roda i nekolicina preživelih.
 
Ovde si prvi put u pravu a da toga izgleda nisi ni svestan. Sad ću da ti kažem kako će to izgledati: umesto male eksplozije gde strada 10, 20 ljudi, dogodiće se velike eksplozije širom planete u gradovima koji imaju milionsko stanovništvo tako iznenada da će ljudi biti toga svesni samo u jednom trenutku - kada budu umirali. Dogodiće se tako silovito da će se cela planeta potresti. A pošteđenih će biti samo šačica gradova i sela. Znači 90% stanovništa likvidirano a oko 10% preživelih.

cisto da prokomentarisem...
procenjuje se da se u vecini zemalja stanovnistvno deli 30-40% gradovi 60-70% sela.
tako da,ako bi postavio atomku u SVAKOM vecem gradu,ne bi ni prepolovio stanovnistvo.
ta teorija otpada.
 
Mene samo zanima da li je neko pogledao film. Posto se spominju stvari koje niko nije prokomentarisao. Komentarisu samo onih 98 % koje sam i sama navela, mislim to su oni rekli u filmu, ja nisam racunala sigurno. Tamo se pominje hlorisana voda i naucnici koji se silno bune protiv hlora jer se pokazao kao izuzetno kancerogen, a vlada ga namerno trpa svugde jer je to deo plana. Ima jos nekih stvari a necu da vam pricam. :evil: :manikir:
 
Mene samo zanima da li je neko pogledao film. Posto se spominju stvari koje niko nije prokomentarisao. Komentarisu samo onih 98 % koje sam i sama navela, mislim to su oni rekli u filmu, ja nisam racunala sigurno. Tamo se pominje hlorisana voda i naucnici koji se silno bune protiv hlora jer se pokazao kao izuzetno kancerogen, a vlada ga namerno trpa svugde jer je to deo plana. Ima jos nekih stvari a necu da vam pricam. :evil: :manikir:

Evo sto se tice hlora, da ti ja kazem iz prve ruke posto radim s' njim. Sam po sebi i na nacin kako se koristi naravno nije kancerogen, ali u kombinaciji sa drugim jedinjenjima postaje kcgn. To se desava kad se amateri upustaju u tehnologiju i pokusavaju napamet da objedine vise stvari. Drugo, kao i svuda, bunice se svako ko dobije procenat da lobira neku ideju. Tu su interesi toliko prizemni da sumnjam da ima neke zavere oko toga. Sasvim druga stvar je GM, genetski modifikovana hrana itd...cisto da spomenemo.
 
cisto da prokomentarisem...
procenjuje se da se u vecini zemalja stanovnistvno deli 30-40% gradovi 60-70% sela.
tako da,ako bi postavio atomku u SVAKOM vecem gradu,ne bi ni prepolovio stanovnistvo.
ta teorija otpada.

He, he, ne želim ja previše da se upuštam u statistiku zato što se u nju ne razumem... u svakom slučaju, drugima prepuštam da razbijaju glavu oko toga - ako već nemaju pametnija posla i ne žele da shvate suštinu svega do sada napisanog. ;)
 
U sta se ovaj podforum pretvorio. :D

Prvo, nasa planeta nije prenaseljena, vec se moze smestiti mnogo vise ljudi, ima mesta za jos miliarde.

Ali, stvari se desavaju, najcesce politike iza zavese, koje vi ne mozete shvatiti, ni ja.
Mozemo samo delimicno.... ako se snadjemo gde da trazimo.

Ovaj film ne mogu sada gledati...

Citao sam da tajni vladari ovog sveta planiraju smanjiti populaciju, (iz nekih svojih razloga)
a ljudi koje planiraju eliminisati su crni i tamni ljudi, znaci Africki crnci, Indijci, mozda i kinezi.. itd...

Rat nije svojstven coveku, nijedan rat ne bi zapoceo covek, osim kada je lud.
A covek se moze napraviti ludim... prirodno on to nije.
 
U sta se ovaj podforum pretvorio. :D

Prvo, nasa planeta nije prenaseljena, vec se moze smestiti mnogo vise ljudi, ima mesta za jos miliarde.

Ali, stvari se desavaju, najcesce politike iza zavese, koje vi ne mozete shvatiti, ni ja.
Mozemo samo delimicno.... ako se snadjemo gde da trazimo.

Ovaj film ne mogu sada gledati...

Citao sam da tajni vladari ovog sveta planiraju smanjiti populaciju, (iz nekih svojih razloga)
a ljudi koje planiraju eliminisati su crni i tamni ljudi, znaci Africki crnci, Indijci, mozda i kinezi.. itd...

Rat nije svojstven coveku, nijedan rat ne bi zapoceo covek, osim kada je lud.
A covek se moze napraviti ludim... prirodno on to nije.

Ovo je potpuno tačno... koliko puta ću još to ponoviti??? Planiraju oni eleminisati sve, uglavnom će preživeti Arijevska rasa, ali biće i običnih ljudi naravno...
Diskutabilno je to da li rat počinju ludi ljudi ili ljudi koji imaju koristi od nekog rata. :)
 
Evo sto se tice hlora, da ti ja kazem iz prve ruke posto radim s' njim. Sam po sebi i na nacin kako se koristi naravno nije kancerogen, ali u kombinaciji sa drugim jedinjenjima postaje kcgn. To se desava kad se amateri upustaju u tehnologiju i pokusavaju napamet da objedine vise stvari. Drugo, kao i svuda, bunice se svako ko dobije procenat da lobira neku ideju. Tu su interesi toliko prizemni da sumnjam da ima neke zavere oko toga. Sasvim druga stvar je GM, genetski modifikovana hrana itd...cisto da spomenemo.


U filmu su napomenuli da je hlor povezan sa problemima kao sto su rahitis, osteosporosa, pa i kancer kostiju. A prica o genetski unistenoj hrani je tek siroka prica, gotovo monstruozna
U sta se ovaj podforum pretvorio.
Prvo, nasa planeta nije prenaseljena, vec se moze smestiti mnogo vise ljudi, ima mesta za jos miliarde.


Pa nije poenta filma da da je planeta prenaseljena, to nije prica. Nego da oce da potamane covecanstvo da bi potpuno i lakse vladali nad sacicom ljudi koji ce po planu ziveti u nekim cetvrtima ogradjeni ko stado ovaca. Ali bez volje, snage i mogucnosti da raspolazu prirodnim bogatstvima i bilo cime uostalom, vec potpuno porobljavanje.
Vidim da nisi "procitao lektiru" :aha:
 
Mene samo zanima da li je neko pogledao film. Posto se spominju stvari koje niko nije prokomentarisao. Komentarisu samo onih 98 % koje sam i sama navela, mislim to su oni rekli u filmu, ja nisam racunala sigurno. Tamo se pominje hlorisana voda i naucnici koji se silno bune protiv hlora jer se pokazao kao izuzetno kancerogen, a vlada ga namerno trpa svugde jer je to deo plana. Ima jos nekih stvari a necu da vam pricam. :evil: :manikir:

Ja sam cuo da stavljaju hlor u kuhinjsku so, namerno kako bi nam se osusio mozak.
 
Pa nije poenta filma da da je planeta prenaseljena, to nije prica. Nego da oce da potamane covecanstvo da bi potpuno i lakse vladali nad sacicom ljudi koji ce po planu ziveti u nekim cetvrtima ogradjeni ko stado ovaca. Ali bez volje, snage i mogucnosti da raspolazu prirodnim bogatstvima i bilo cime uostalom, vec potpuno porobljavanje.
Vidim da nisi "procitao lektiru" :aha:

Mislis da sad postoje neki problemi sto se tice kontrole ? :):)
 
Malopre me posetio jedan Sirijanac, koji je doputovao iz buducnosi i dao mi je sledecu sliku
Nuclear_destruction_of_NYC_616.jpg


Sad sam ubedjen da su supertajne bombe postavljene u gradovima.
 

Back
Top