Dosadno mi je....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Nick

Zainteresovan član
Poruka
406
Cenim svaku vasu ideju... kako razbiti svakodnevnu monotoniju? Uzmite u obzir da sam iz grada dosla privremeno da zivim u manjoj sredini gde nikog ne znam a nema bas nesto ni gde da se ide. dakle sta da radim? Samo mi nemojte pisati da heklam i strijam i bla bla. Nesto zanimljivije od toga ili kontstruktivno zanimljivije:) Sta vi radite ako ste primorani ili ste pak odlucili da ceo dan provedete u kuci?
Thanks!
 
No Nick:
Cenim svaku vasu ideju... kako razbiti svakodnevnu monotoniju? Uzmite u obzir da sam iz grada dosla privremeno da zivim u manjoj sredini gde nikog ne znam a nema bas nesto ni gde da se ide. dakle sta da radim? Samo mi nemojte pisati da heklam i strijam i bla bla. Nesto zanimljivije od toga ili kontstruktivno zanimljivije:) Sta vi radite ako ste primorani ili ste pak odlucili da ceo dan provedete u kuci?
Thanks!
Onda uzmes fotoaparat i ides da slikas bilo sta sto ti deluje zanimljivo
 
Armagedon:
Ako mi je toliko dosadno,malo citam,igram igrice,sredjujem...Ne znam sta da ti kazem...Nadji nekog tipa i igraj se :wink:
Mislis da nadjem zamenu za mog tipa ili sta? U par postova na razlicitim temam vec sam se izjasnila da imamjacu polovinu, pa mi sad nije jasno da li mi savetujes da nadjem jos jednog :shock: :wink:
Necu, odlican je i ovaj kog imam 8) , samo... trenutno nije tu :evil:
 
No Nick:
Armagedon:
Ako mi je toliko dosadno,malo citam,igram igrice,sredjujem...Ne znam sta da ti kazem...Nadji nekog tipa i igraj se :wink:
Mislis da nadjem zamenu za mog tipa ili sta? U par postova na razlicitim temam vec sam se izjasnila da imamjacu polovinu, pa mi sad nije jasno da li mi savetujes da nadjem jos jednog :shock: :wink:
Necu, odlican je i ovaj kog imam 8) , samo... trenutno nije tu :evil:
Uzmes njegovu sliku u jednu ruku... a drugom mesas... spagete i spremis sebi lagan i lep rucak :)
 
Milow:
No Nick:
Cenim svaku vasu ideju... kako razbiti svakodnevnu monotoniju? Uzmite u obzir da sam iz grada dosla privremeno da zivim u manjoj sredini gde nikog ne znam a nema bas nesto ni gde da se ide. dakle sta da radim? Samo mi nemojte pisati da heklam i strijam i bla bla. Nesto zanimljivije od toga ili kontstruktivno zanimljivije:) Sta vi radite ako ste primorani ili ste pak odlucili da ceo dan provedete u kuci?
Thanks!
Onda uzmes fotoaparat i ides da slikas bilo sta sto ti deluje zanimljivo
Hej, pa ovo i nije tako losa ideja! Hmm, da znas da cu i uraditi to! :D Uzgred, ne bi bilo lose, ako neko ima jos neku ideju, jer... ipak ne mogu svaki dan po ceo dan samo da slikam :wink:
 
Izadji napolje i broj automobile, vataj zjale, pomazi onima sto nista ne rade, idi pred zadrugu i popij pivo, igraj se zmurke sa decom, pomazi starijima da predju ulicu, prijavi se u Izvidjacku sekciju, opljackaj banku prodavnicu, vozi se biciklom, obij trafiku, kupi par ovaca pa ih cuvaj i pazi, idi na nocno kupanje, osnuj organizaciju za zastitu zivotinja, skupljaj potpise za predsednicku kandidaturu, kupi snajper pa ubijaj slucajne prolaznike...
Hoces jos?
 
No Nick:
Armagedon:
Ako mi je toliko dosadno,malo citam,igram igrice,sredjujem...Ne znam sta da ti kazem...Nadji nekog tipa i igraj se :wink:
Mislis da nadjem zamenu za mog tipa ili sta? U par postova na razlicitim temam vec sam se izjasnila da imamjacu polovinu, pa mi sad nije jasno da li mi savetujes da nadjem jos jednog :shock: :wink:
Necu, odlican je i ovaj kog imam 8) , samo... trenutno nije tu :evil:
Potrazi jos jacu polovinu (ili trecinu) :wink:
 
Milow:
No Nick:
Armagedon:
Ako mi je toliko dosadno,malo citam,igram igrice,sredjujem...Ne znam sta da ti kazem...Nadji nekog tipa i igraj se :wink:
Mislis da nadjem zamenu za mog tipa ili sta? U par postova na razlicitim temam vec sam se izjasnila da imamjacu polovinu, pa mi sad nije jasno da li mi savetujes da nadjem jos jednog :shock: :wink:
Necu, odlican je i ovaj kog imam 8) , samo... trenutno nije tu :evil:
Uzmes njegovu sliku u jednu ruku... a drugom mesas... spagete i spremis sebi lagan i lep rucak :)
8) :wink:
 
Chernobill:
Izadji napolje i broj automobile, vataj zjale, pomazi onima sto nista ne rade, idi pred zadrugu i popij pivo, igraj se zmurke sa decom, pomazi starijima da predju ulicu, prijavi se u Izvidjacku sekciju, opljackaj banku prodavnicu, vozi se biciklom, obij trafiku, kupi par ovaca pa ih cuvaj i pazi, idi na nocno kupanje, osnuj organizaciju za zastitu zivotinja, skupljaj potpise za predsednicku kandidaturu, kupi snajper pa ubijaj slucajne prolaznike...
Hoces jos?
Ovakav odgovor sam i mogla od tebe ocekivati... :?
 
No Nick:
Chernobill:
Izadji napolje i broj automobile, vataj zjale, pomazi onima sto nista ne rade, idi pred zadrugu i popij pivo, igraj se zmurke sa decom, pomazi starijima da predju ulicu, prijavi se u Izvidjacku sekciju, opljackaj banku prodavnicu, vozi se biciklom, obij trafiku, kupi par ovaca pa ih cuvaj i pazi, idi na nocno kupanje, osnuj organizaciju za zastitu zivotinja, skupljaj potpise za predsednicku kandidaturu, kupi snajper pa ubijaj slucajne prolaznike...
Hoces jos?
Ovakav odgovor sam i mogla od tebe ocekivati... :?
Drago mi je sto te nisam razocarao :D
Moze nesto da se probere medju ovim glupostima.
 
Chernobill:
No Nick:
Chernobill:
Izadji napolje i broj automobile, vataj zjale, pomazi onima sto nista ne rade, idi pred zadrugu i popij pivo, igraj se zmurke sa decom, pomazi starijima da predju ulicu, prijavi se u Izvidjacku sekciju, opljackaj banku prodavnicu, vozi se biciklom, obij trafiku, kupi par ovaca pa ih cuvaj i pazi, idi na nocno kupanje, osnuj organizaciju za zastitu zivotinja, skupljaj potpise za predsednicku kandidaturu, kupi snajper pa ubijaj slucajne prolaznike...
Hoces jos?
Ovakav odgovor sam i mogla od tebe ocekivati... :?
Drago mi je sto te nisam razocarao :D
Moze nesto da se probere medju ovim glupostima.
jesam smorena ali me ta dosada nije bas toliko unistila i nacinila psihijatrijskim slucajem pa da brojim automobile. Sto se tice obijanja i pljackanja, nema vise sta da se ukrade :lol: a i nije to za mene, hmmmm... snajper i prolaznici, nije lose da vezbam malo gadjanje, ali ipak... znas zao mi tih nevinih ljudi. E ovce su ti najpametnija ideja! Sad odmah idem da otvorim novu temu u kojoj cu da otvorim konkurs, pa neka se potencijalne ovce javljaju i konkurisu. Sta mislis, hoce li biti kandidata? Hoces ti da budes prvi na listi kao njihov predstavnik i organizator? :lol: :lol: 8) :wink: :roll:
 
Ala si zla, mada vidim da si konacno procitala ono sto sam napisao. Pohvalno.
Ja sam samo hteo da ti pomognem, a ti meni odmah da sam ovca. Da barem rece ovan pa da se ne ljutim.
Ipak moras potraziti ovcice, ipak sam, sa razlogom, predlagao ovce, a ne ovnove. Da ne padnes u iskusenje....
 
Chernobill:
Ala si zla, mada vidim da si konacno procitala ono sto sam napisao. Pohvalno.
Ja sam samo hteo da ti pomognem, a ti meni odmah da sam ovca. Da barem rece ovan pa da se ne ljutim.
Ipak moras potraziti ovcice, ipak sam, sa razlogom, predlagao ovce, a ne ovnove. Da ne padnes u iskusenje....
Auh sto si nesto osetljiv danas... samo se malo salim, mozda je bila malo neslana sala, ali... sta da se radi :P
Znam ja tebe tako da se ne brinem mnogo za tebe :arrow: znam te pusko dok si pistolj bila! :wink:
 
Ma nisam osetljiv i neljutim se nego moram da zadrzim svoju reputaciju.
Odakle me znas? :shock: Ja se tebe ne secam :roll:
Mozda smo se sreli pokraj nekog tora, samo se nadam da smo bili sa iste strane ograde, ma koja da je u pitanju :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top