Da li postoje homoseksualci na ovom Forumu....

Dobro je ovo pitanje....

Pricam da bi trebalo homoseksualce pustiti da budu to sto jesu , ali bez parade, ali da li to cine svi...
Ako je tako , homoseksualci i lezbosi bi trebalo da se slobodno jave....
A ne da mi goli skacu na ulici, ili ovde kao kvazi heteroseksualci brane demagoski homoseksualizam i lezbo....

Dakle , da li je par ljudi koji ce sigurno imati nesto protiv dovoljno da od homoseksualca i lezbosa napravi bezlicnu masu mesa bez ljudskih obelezja....?
Ovde bar nema straha od toga da ce neki skins, navijac fizicki pocepati glavu....

Secam se kad sam poceo na krstarici forumu da me je sacekalo takvo okruzenje da je malte ne sve bilo okrenuto homoseksualnom i lezbo opredeljenju , morao sam da se koljem sa ljudima da se pomodnost i IN (verovatno su tada bogatiji imali pristup internetu) drzi na kontroli i da porodicne vrednosti i heteroseksualizam ima bar ravnopravan polozaj....

Sad je u realu malo preteglo ka fanaticima, ali bas onda treba da se reaguje i da se pojave i homosi da se stabilizuje stanje na sredini.....
Ako ostane homo i lez na tisini , a jave se pokusaji gej parade , ojacace anti gej i fanatizam u narodu , i imacemo polufasiste.....

Dakle ima li ovde homoseksualaca.?.....na adi ciganliji ih ima....na faxu ih ima pa rastura .....u studentskim domovima ih ima........
 

Back
Top