Deus Ex

Ja sam igrao deusa i prvi i drugi deo prvi nisam zavrsio neznam ni ja zasto a drugi sam dosta dogurao ali me smorilo jer je igra totalno neoptimizovana tj. zahtevna do bola.Mislim da je prvi deo bio mnogo bolji u svakom smislu
 
DusanB:
da odigrao sam je, spojio sam se sa onim Helios AI.
Nisam imao zivaca da odigram i drugacije. Kakvi su ostali zavrseci?
Svaki na svoj nacin ima neki smisao i resenje cele price, mnogo je dobro smisljen taj kraj. Kolko ja znam nema igre koja ima nesto slicno uradjeno.
Ima li jos komentara za drugi deo?
 
Ja sam je presao 4 puta i to je verovatno najbolje sto je Voren Spektor napravio (mada system shock je...well odlican :lol: )
A koliko je prvi deo dobar, toliko je drugi uzas:
-skill sistem je smesan
-isto se odnosi i na augmentacije
-prica se jos i drzi kako-tako ali je ipak losija
-borba je debilna
-svo oruzje trosi istu municiju???????????????? (ovo me zaista najvise iznerviralo)
-ZAHTEVNOST ili bolje receno neoptimizovanost...evo o cemu vam pricam:
MBD: Abit IC7 MAX3
CPU: P4 2800A (800 FSB)
RAM: 512 MB
VGA: Ati Radeon 9800 Pro
u 1024x768 na medium detalja secka abnormalno...odigrao sam do lifta u Sijetlu, opsovao boga i sudbinu kletu, skinuo dvojku, stavio keca i veselo skidao MJ trupere snajperom...mojoj sreci nije bilo kraja :D
 
That's the spirit baybe!
Ja sam isto tako poceo da pikam dvojku i smorio se najvise zbog zahtevnosti.
Mada i dalje gorim od zelje da odradim bar neki deo, jer kolko sam video i citao na netu igra izgleda ima neverovatno dobro smisljen sistem nelinearnog igranja!
Inace kolko sam primetio gameplay dvojke skor da nema veze sa originalom.
 
Pa dobro, ipak je igru radio majstor :) gameplay je nelinearan koliko i u prvom delu koliko (imas na www.gamespot.com da pregledas ceo game guide, mada se kraj bira ranije koliko sam ja shvatio...ali i dalje ima vise losih osobina nego dobrih...mozda cu je odigrati jednom kad promenim racunar :) Za sada samo Diablo II i system shock...btw da li neko ima system shock CD edition?
 

Slične teme


Back
Top