Sta vas pali

Eh, nista novo... Obicno kad na ovakvo pitanje odgovorim sa "mozak" nadje se neko da pita da li je u pitanju svinjski i sl...
Mozak je definitivno najprivlacniji dio na muskarcu (za mene), a i najvazniji sexualni organ...
Hebes lijepu fasadu, hebes pare i polozaj, ako nema odgovarajuci mozak...
Pozdrav i za tebe dejo...
 
Pogled.
Iako ne verujem u horoskop, uverila sam se da postoje neke skorpije ciji pogled izaziva zmarce. To je nesto neopisivo. Uz to, naravno, u paketu ide i izuzetan mozak.
 
He,he, pa takve smo vam mi skorpije...
E, Gaz, totalno te razumem kad kazes da se palis na mozak, tj. intelektualne sposobnosti nekog muskarca, njegova harizma, ono sto on prica (ne prica) i nacin na koji to radi, poooogleeed,... diskretan dodir u javnosti.... posto je decko verovatno ocekivao i nesto konkretnije, uzasno me pali poljubac u predelu stomaka i kuka....
 
Gazdarica:
Eh, nista novo... Obicno kad na ovakvo pitanje odgovorim sa "mozak" nadje se neko da pita da li je u pitanju svinjski i sl...
Mozak je definitivno najprivlacniji dio na muskarcu (za mene), a i najvazniji sexualni organ...
Hebes lijepu fasadu, hebes pare i polozaj, ako nema odgovarajuci mozak...
Pozdrav i za tebe dejo...
Gazdarice, sto posto si u pravu. Ako tip nema kliker, dzaba sve. Ujedno mozak je najjaca erogena zona. Odatle dolaze sve one slatke stvari koje se kasnije pretvore u delo. Slazes se? :)
 
Gosca:
Gazdarica:
Eh, nista novo... Obicno kad na ovakvo pitanje odgovorim sa "mozak" nadje se neko da pita da li je u pitanju svinjski i sl...
Mozak je definitivno najprivlacniji dio na muskarcu (za mene), a i najvazniji sexualni organ...
Hebes lijepu fasadu, hebes pare i polozaj, ako nema odgovarajuci mozak...
Pozdrav i za tebe dejo...
Gazdarice, sto posto si u pravu. Ako tip nema kliker, dzaba sve. Ujedno mozak je najjaca erogena zona. Odatle dolaze sve one slatke stvari koje se kasnije pretvore u delo. Slazes se? :)
To je to :!:
 
Nikol@:
Hajde sada bez foliranja molim :!: Devojke , od cega se najvise napalite? sta vas tera da drhtite? Znam ja da ste sve pomalo pervezne , ali me zanima koliko? 8)
well, napalim se ludo nekom vrstom igre rečima, erotske poruke između redova sa sakrivenim slučajnim dodirima u prolazu, a u samom činu obori me s nogu njegov snažan muški zagrljaj ispračen nekim nežnim šaputanjem ... još ako on pogodi pravi trenutak ughhh :oops: ... strast i nežnost - ma prava kombinacija 8)
 
blondi:
Nikol@:
Hajde sada bez foliranja molim :!: Devojke , od cega se najvise napalite? sta vas tera da drhtite? Znam ja da ste sve pomalo pervezne , ali me zanima koliko? 8)
well, napalim se ludo nekom vrstom igre rečima, erotske poruke između redova sa sakrivenim slučajnim dodirima u prolazu, a u samom činu obori me s nogu njegov snažan muški zagrljaj ispračen nekim nežnim šaputanjem ... još ako on pogodi pravi trenutak ughhh :oops: ... strast i nežnost - ma prava kombinacija 8)

svemu ovome bih samo dodala strasne poljupce( najbolje bi bilo u predelu prepona, :oops: donjeg dela stomaka...) i na kraju samog čina nežno milovanje! :!: :o
 
Na prvi pogled moze da me pokrene lep,tamnokos, zgodan reper. 8) Kasnije u igru ulazi i intelekt (apsolutno je potrebno da lik ima i koristi vise od jedne mozdane celije :evil: ). A ako cemo nesto konkretno onda zgodno telo sa pokojim lepim oziljkom i lagani poljupci su sasvim dovoljni. :wink: :lol:
 
Nikol@:
Hajde sada bez foliranja molim :!: Devojke , od cega se najvise napalite? sta vas tera da drhtite? Znam ja da ste sve pomalo pervezne , ali me zanima koliko? 8)

Pali me kad znam da se neko pali na mene, kad me "ispija pogledom" i kad mi to jasno stavlja do znanja. Kad je siguran u sebe i kad mi i sam njegov pogled obecava lud provod (a da ne govorimo o citanju izmedju redova, slucajnim dodirima i sl. :oops:).
 

Back
Top