Svako na kraju dobije po labrnji babrnji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ovo je muska tema, i tu zene nemaju sta traziti.

Da li ste primetili da zene koje podje-bavaju svoje zaljubljene tipove, uvek posle njega nadju nekog tipa koji ih guzi ko krave i prca u mozak? E sad da li je to zakon prirode ili je u pitanju to sto se previse opuste i misle da su svi mlakonje?

Da li ste vi pravi muskarci i ne radite to zenama, nego sto prema njima dobri?

Ja jesam i to je odlika pravih muskaraca - zadovoljan sam sobom.
 
disco sinnke

discosmiley.gif
 
Ovo je muska tema, i tu zene nemaju sta traziti.

Da li ste primetili da zene koje podje-bavaju svoje zaljubljene tipove, uvek posle njega nadju nekog tipa koji ih guzi ko krave i prca u mozak? E sad da li je to zakon prirode ili je u pitanju to sto se previse opuste i misle da su svi mlakonje?

Da li ste vi pravi muskarci i ne radite to zenama, nego sto prema njima dobri?

Ja jesam i to je odlika pravih muskaraca - zadovoljan sam sobom.

svako nadje ono sto mu treba
 
e, tako je vas rikan, kad ga je sutnula prva devojka, mislio da ce ona na kolenima doci i puziti i moliti za oprostaj, kad shvati sta je izgubila... i da ce joj biti zao i da ce joj zivot biti grozan bez mene... i sve... mlados', ludos', glupos'... a, ono... ona se posle udala za ekstra lika i zivi u italiji sad... ima i cerkicu... cujemo se ponekad... i bas mi je drago zbog toga... kao sto mi je stalo i da druga bivsa devojka ima jedan skroz lep zivot... jer zasluzuje... jedino sto mene ponekad buni je to da mozda mi nismo ta kazna koja nju stize zato sto je bila grozna prema nekom ranije? to bi bas bilo bzvz, nekako...
 
Ovo je muska tema, i tu zene nemaju sta traziti.

Da li ste primetili da zene koje podje-bavaju svoje zaljubljene tipove, uvek posle njega nadju nekog tipa koji ih guzi ko krave i prca u mozak? E sad da li je to zakon prirode ili je u pitanju to sto se previse opuste i misle da su svi mlakonje?

Da li ste vi pravi muskarci i ne radite to zenama, nego sto prema njima dobri?

Ja jesam i to je odlika pravih muskaraca - zadovoljan sam sobom.
Ova tem vrijedja i omalovazava zenski rod... Stoga ce, a u skladu sa pravilima, biti zakljucana!
Autora molim da ubuduce vodi racuna o tome da sadrzaj koji postavlja, bude primjereniji!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top