Da je Sloba na vlasti

Da je do danas drug Sloba ostao na vlasti, Srbija bi bila u granicama

  • Bez Kosova

  • Bez Kosova i Vojvodine

  • Bez Kosova, Vojvodine i Sandžaka

  • Bez Kosova, Vojvodine, Sandžaka i preševske doline

  • Srbija bi se totalno raspala


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sta bi bilo?

Mali Marko bi bio tatin naslednik,kao Kim Il Dzung,"crveni vojvoda" bi bio predsednik vlade,njegov najbolji ucenici ,Toma "grobar" bi bio podpredsednik vlade,"*******i" Aca bi bio ministar inostranih poslova,Mira "sa cveticem u kosi" bi bila ministarka prosvete,krmak Dacic ministar unutrasnjih poslova(kao sada kod "lepog" Borisa)...itd,a Djindjic,Draskovic ,Micunovic,Vesna Pesic bi negde blejali iz inostranstva(pod uslovom, da su uspeli zbrisati,pre nego sto bi ih Legija stigao) protiv diktatorskog rezima S.Milosevica .:rtfm:
 
Sta bi bilo?

Mali Marko bi bio tatin naslednik,kao Kim Il Dzung,"crveni vojvoda" bi bio predsednik vlade,njegov najbolji ucenici ,Toma "grobar" bi bio podpredsednik vlade,"*******i" Aca bi bio ministar inostranih poslova,Mira "sa cveticem u kosi" bi bila ministarka prosvete,krmak Dacic ministar unutrasnjih poslova(kao sada kod "lepog" Borisa)...itd,a Djindjic,Draskovic ,Micunovic,Vesna Pesic bi negde blejali iz inostranstva(pod uslovom, da su uspeli zbrisati,pre nego sto bi ih Legija stigao) protiv diktatorskog rezima S.Milosevica .:rtfm:

Kako ih ne stize za onolike godine a djindjic pobegulja bejashe gradonacelnik :mrgreen:

A legija je imao vremena da strelja djindjica i ostale ali ima jedna mala stvar u tome.......on je i radio za njih a streljao ih je u diktatorskom tadicevom sistemu a ne u slobinom :rtfm::mrgreen:

E da jos nesto-slobin rezim nije diktatorski,ali onaj posle njega jeste i to jedini koji smo ikada imali i sada ga gledamo.

Bas mi imponuje sto se sa takvima kao ti ne slazem u misljenju :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Panatanaikos, na bilo kom drugom forumu bi bio banovan, izmedju ostalog i zbog gluposti.

Nisam ja panatanaikos nego olimpiakos,eto vidis to se zove diktatura,mnogo ste se osilili pa sikcete :mrgreen:

Glupost si ti i kada pricas ovakve nebuloze kakve pricas,a jedini koji treba da bude banovan si ti i to ne sa foruma nego iz srbije :mrgreen:

Pogotovu kada si dobro naucila srpski ali ostavljas strani naziv u recenici i srbe oslovljavas sa serbi aludirajuci na ono SER pri cemu izvrces ruglu drzavu koja te hrani :rtfm:
 
Nisam ja panatanaikos nego olimpiakos,eto vidis to se zove diktatura,mnogo ste se osilili pa sikcete :mrgreen:

Glupost si ti i kada pricas ovakve nebuloze kakve pricas,a jedini koji treba da bude banovan si ti i to ne sa foruma nego iz srbije :mrgreen:

Pogotovu kada si dobro naucila srpski ali ostavljas strani naziv u recenici i srbe oslovljavas sa serbi aludirajuci na ono SER pri cemu izvrces ruglu drzavu koja te hrani :rtfm:
Panionis evo stidim se :D
 
Sta ,bacio si ga u nesvest pa si "zadovoljan":manikir:......a te tvoje tkz."izjave" ni ti sam ne razumes i ne shvatas,za razliku od vecine nas sa ovog foruma koji vrlo dobro znamo sta i o cemu pisemo.:cao::cao::cao:

Ja ti verujem da znas o cemu pises samo ne znas kako si uopste dosao do tih zakljucaka to je ono zbog cega se ceskash po glavi dok jedes krem bananice:mrgreen:

Ja ti dadoh argumente ko iz topa a ti laprdash,mozemo i tako ako hoces-ti birrash ;)
 

Back
Top