Zayebano bas.

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Zamisli situaciju.
Radis na nekoj masini u nekoj fabrici.Zadovoljan si svojim zivotom.Imas novca imas dovoljno zabave.Imas uredan i inspirativan sex.Imas kur.. impozantne velicine.Nemas kompleks.malo stresa.................
I tada krk desi se sranje.Izleti parce metala i oseceti miska.
Sta bi radila u toj situaciji?
Imas muza .Taze vencani.Super sex.Dete jos niste zaceli.Dojava iz bolnice.Vas muz je ziv i zdrav.Ali su mu amputirali srednju nogu.
kako bi se ponasala u toj situaciji.
 
Bustura:
Zamisli situaciju.
Radis na nekoj masini u nekoj fabrici.Zadovoljan si svojim zivotom.Imas novca imas dovoljno zabave.Imas uredan i inspirativan sex.Imas kur.. impozantne velicine.Nemas kompleks.malo stresa.................
I tada krk desi se *.Izleti parce metala i oseceti miska.
Sta bi radila u toj situaciji?
Imas muza .Taze vencani.Super sex.Dete jos niste zaceli.Dojava iz bolnice.Vas muz je ziv i zdrav.Ali su mu amputirali srednju nogu.
kako bi se ponasala u toj situaciji.
O ovoj temi ima više informacija na ovom sajtu: http://www.eunuch.org/
 
:( ..ucinila bih sve da mu bude bolje...ne znam..bilo bi tesko, ali uspela bih..somehow :roll: ..nije vazna ta stvar..vazan je on..i ako ga volim celog :shock: volecu ga i bez ..ovih dodataka..well, nerazumljiva sam :lol:
 
Devilishgirl:
:( ..ucinila bih sve da mu bude bolje...ne znam..bilo bi tesko, ali uspela bih..somehow :roll: ..nije vazna ta stvar..vazan je on..i ako ga volim celog :shock: volecu ga i bez ..ovih dodataka..well, nerazumljiva sam :lol:
Ako su John Wayne Bobbit-u zakačili miška nazad... svakome mogu.
 
Bejah više puta zvezdasto zadovoljena bez ikakve primene gorepomenutog.
Osim toga prošle godine smo bili u Amsterdamu, tako da nema iluzija da nešto nekom može da fali, što se ne može bar donekle kompenzovati.
 
Eh, Bustura svaka cast na temama koje otvaras! Odakle li se samo setis svega toga....
I da, njemu bi bilo mnogo teze bez svog miska nego njegovoj zeni. Lepo gore neko rece da postoje vibratori. Ako su mu amputirali srednju nogu, nisu jezik a ni ruke, pa jos uz to plus vibrator, zena je zadovoljena!
Ali tu se samo sebicno pricalo o zenskom uzitku.... a sta ce biti sa njim sirotim? Ne znam kako ce se on zadovoljavati u zivotu...... Mozda ce morati da se navikne da mu jedino i najvece uzivanje budu topli vlazni poljupci na vratu, bradavicama etc etc.... Jadnicak! :?
 
No Nick:
Eh, Bustura svaka cast na temama koje otvaras! Odakle li se samo setis svega toga....
I da, njemu bi bilo mnogo teze bez svog miska nego njegovoj zeni. Lepo gore neko rece da postoje vibratori. Ako su mu amputirali srednju nogu, nisu jezik a ni ruke, pa jos uz to plus vibrator, zena je zadovoljena!
Ali tu se samo sebicno pricalo o zenskom uzitku.... a sta ce biti sa njim sirotim? Ne znam kako ce se on zadovoljavati u zivotu...... Mozda ce morati da se navikne da mu jedino i najvece uzivanje budu topli vlazni poljupci na vratu, bradavicama etc etc.... Jadnicak! :?
Analni sex i stimulacija prostate, kroz analni sex. I tako da svršava...
 
Pa znas, Milow, nekako mi to zvuci nestvarno... da neki muskarac koji inace nema afiniteta prema tome odjednom to zavoli, ali situacija jeste ekstremna, tako da.... sve je moguce!
 
Milow:
No Nick:
Eh, Bustura svaka cast na temama koje otvaras! Odakle li se samo setis svega toga....
I da, njemu bi bilo mnogo teze bez svog miska nego njegovoj zeni. Lepo gore neko rece da postoje vibratori. Ako su mu amputirali srednju nogu, nisu jezik a ni ruke, pa jos uz to plus vibrator, zena je zadovoljena!
Ali tu se samo sebicno pricalo o zenskom uzitku.... a sta ce biti sa njim sirotim? Ne znam kako ce se on zadovoljavati u zivotu...... Mozda ce morati da se navikne da mu jedino i najvece uzivanje budu topli vlazni poljupci na vratu, bradavicama etc etc.... Jadnicak! :?
Analni sex i stimulacija prostate, kroz analni sex. I tako da svršava...
:shock: yebote Matt Stone i Tray Parker se toga ne bi setili :shock: ... odvratno :x
 
Milow:
No Nick:
Eh, Bustura svaka cast na temama koje otvaras! Odakle li se samo setis svega toga....
I da, njemu bi bilo mnogo teze bez svog miska nego njegovoj zeni. Lepo gore neko rece da postoje vibratori. Ako su mu amputirali srednju nogu, nisu jezik a ni ruke, pa jos uz to plus vibrator, zena je zadovoljena!
Ali tu se samo sebicno pricalo o zenskom uzitku.... a sta ce biti sa njim sirotim? Ne znam kako ce se on zadovoljavati u zivotu...... Mozda ce morati da se navikne da mu jedino i najvece uzivanje budu topli vlazni poljupci na vratu, bradavicama etc etc.... Jadnicak! :?
Analni sex i stimulacija prostate, kroz analni sex. I tako da svršava...
Sad mi nesto pade na pamet... a kako to da svrsava kad su mu amputirali "miska"? 8) :shock:
 
ne moras da komentarises doticne postove jer se time samo urusava tema bez veze... kronosovi postovi ce i dalje biti brisani cim ih neko od modova primeti (obzirom da ipak nismo 24h na netu :) )

verujem da ce uskoro biti banovan

poz
 
postovi ce ostati kao obavestenje drugim korisnicima na neke eventualne buduce ispade doticnog (ili doticnih, obzirom da mi je ovo mnogo sumnjivo jer se sinoc slicna stvar dogadjala samo pod drugim nickom)

i molim vas bez chata sada :roll:
 

Back
Top