Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!

JESIKA
    Guest

Podrazumevano Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!

Pa,zar je moguce da su sve zene stvarno iste!Da se razumemo i ja sam zena , imam 22god , nisam ni narocito pametna ,ni lepa ali nikad nisam imala problema ni sa muskarcima , ni celulitom ,ni strijama i td.Uvek imam decka i bar trojicu pored ,studiram , radim , i vezbam ,i da , imam svoje prijatelje , zabavu , ali mi se bre ne vrti zivot oko jednog muskarca !Dosta bre kukanja , ulazite u sebe , karijeru , izgled i dobro se zabavite a muskaraca ce biti!!!

MORAVA
    Guest

Podrazumevano

Činjenica je da nema mnogo devojaka koje su toliko zadovoljne sobom(nemaju celulit;šetaju po nekoliko mladića u isto vreme)

JESIKA
    Guest

Podrazumevano

Ako nisi zadovoljna sobom ucini nesto da to popravis,i nikad ne kukaj!Samo napred!

MORAVA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio JESIKA
    Ako nisi zadovoljna sobom ucini nesto da to popravis,i nikad ne kukaj!Samo napred!
    Ma nije ni to tako jednostavno kad kažeš da ne kukam. Meni lično ne ide od ruke da se "promenim" a provaljujem ja da je to zato što sam lenja!
    Kontam lakše će mi biti ako kukam i zapomažem...možda se nešto promeni samo od sebe!
    KAKO SAM BISTRA! :wink: :wink: 8)

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jesika, u sustini si u pravu...
    Samo, malo si gruba prema drugim zenama...

MORAVA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Jesika, u sustini si u pravu...
    Samo, malo si gruba prema drugim zenama...
    NARAVNO DA JE U PRAVU,ALI NAS IMA RAZLIČITIH! :?
    NE ZNAM KOLIKO JE ONA ISKRENA U SVEMU OVOME,ALI AKO JESTE-SESTRO SVAKA TI ČAST!! :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

ma jesmo dosadne al zato ne mozete da zivite bez nas

koka
    Guest

Podrazumevano

koja si ti riba a imas tek 22 godine!!!!!????

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

a po cemu si zakljucila da smo nezadovoljne sobom ( ima i takvih ja ne ) ovde pricamo o raznim stvarima i razmenjujemo misljenja, znas tako covek uci :wink: i sagledava tudja vidjenja i stavove, sta je lose&dosadno u tome?

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano Zak

Jesika ti si stvarno cool riba...
    Obrati paznju:
    Posto vidim da tebi sex ne znaci mnogo u smislu imas decka koji te najverovatnije voli a ti njega?
    Kako bi se osecala da imas decka koga mnogo volis al stvarno volis,a on ima bar jos tri devojke pored tebe u koje je zaljubljen ili jos bolje ima tebe za sex a ima jos jednu devojku koju obozava prosto i ne moze da zamisli da pokloni svoje emocije tebi,pa mu ti dodjes ko neka njegova vreca na kojoj prazni svoje rezervoare.
    Da li si nekada u ovom smeru razmisljala?
    S obzirom da devojkama neverstvo s muske strane nepada toliko tesko koliko emotvna prevara a ti se ocito uklapas u taj profil sta mislis kada bi se nasla sa ove strane maca kojim tako gromoglasno mases optuzujuci druge zbog njihovih slabosti...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Zak

Citat Original postavio Zak
    Jesika ti si stvarno cool riba...
    Obrati paznju:
    Posto vidim da tebi sex ne znaci mnogo u smislu imas decka koji te najverovatnije voli a ti njega?
    Kako bi se osecala da imas decka koga mnogo volis al stvarno volis,a on ima bar jos tri devojke pored tebe u koje je zaljubljen ili jos bolje ima tebe za sex a ima jos jednu devojku koju obozava prosto i ne moze da zamisli da pokloni svoje emocije tebi,pa mu ti dodjes ko neka njegova vreca na kojoj prazni svoje rezervoare.
    Da li si nekada u ovom smeru razmisljala?
    S obzirom da devojkama neverstvo s muske strane nepada toliko tesko koliko emotvna prevara a ti se ocito uklapas u taj profil sta mislis kada bi se nasla sa ove strane maca kojim tako gromoglasno mases optuzujuci druge zbog njihovih slabosti...

OK..ocigledno nisi shvatio poruku sto je Jesika htela da kaze.. a i kako ces kad si musko :?
    salim se malo..
    u svakom slucaju slazem se za njom...
    devojke treba da gledaju prvo da budu samostalne i da vise vremena misle o sebi a ne o nekome drugom.
    jer ako si siguran sam u sebe bices stabilniji i neces cekati novi dan sa strepnjom dal ce te tvoj "dragi" prevariti.. ovo ne kazem samo za devojke vredi i za muskarce. uostalom sto bi bili sa nekim ako nismo sigurni dal nas voli, vara, laze..
    ljubav se i sastoji u poverenju (ne slepom) umerenom i razumnom, zar ne?
    zato drage dame i gospodo povedite vise racuna o sebi i drugi ljudi ces vas gledati drugacije

Početnik
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

poslusajte je mozda vam bude korisno.

Poznat TOMAX (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano

"Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!"

Najpametnija izjava koju sam pročitao!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!

Pa,zar je moguce da su sve zene stvarno iste!Da se razumemo i ja sam zena , imam 22god , nisam ni narocito pametna ,ni lepa ali nikad nisam imala problema ni sa muskarcima , ni celulitom ,ni strijama i td.Uvek imam decka i bar trojicu pored ,studiram , radim , i vezbam ,i da , imam svoje prijatelje , zabavu , ali mi se bre ne vrti zivot oko jednog muskarca !Dosta bre kukanja , ulazite u sebe , karijeru , izgled i dobro se zabavite a muskaraca ce biti!!!
    Lepo rece koka-koja si ti zena sa 22 god., imas ti jos sestro da se "naradis" da bi bila zena. To sto uvek imas vise frajera ne cini te zenom, veruj mi. Zenom te cini bas jedan muskarac. A odakle ti ideja da sve zene kukaju. To nije istina. Ako si ti euforicno resila da budes pozitivna, to je super ali ne moras da budes tako gruba prema sopstvenom rodu. Osim toga, problemi sa muskarcima nemaju nikakve veze sa izgledom. Mada...volela bih da ti zadrzis taj stav. JOs nesto. Ne volim zene koje su zadovoljne svojim izgledom tj. veoma sujetne, a nisu se bas propisno pogledale.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio nanuska
    Lepo rece koka-koja si ti zena sa 22 god., imas ti jos sestro da se "naradis" da bi bila zena. To sto uvek imas vise frajera ne cini te zenom, veruj mi. Zenom te cini bas jedan muskarac. A odakle ti ideja da sve zene kukaju. To nije istina. Ako si ti euforicno resila da budes pozitivna, to je super ali ne moras da budes tako gruba prema sopstvenom rodu. Osim toga, problemi sa muskarcima nemaju nikakve veze sa izgledom. Mada...volela bih da ti zadrzis taj stav. JOs nesto. Ne volim zene koje su zadovoljne svojim izgledom tj. veoma sujetne, a nisu se bas propisno pogledale.
    Znao sam da nije dovoljno sto smo ljudi - moramo da se delimo na vanilice i krofnice....

Zainteresovan član NenaS (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

:? Strasno, tuzno i pateticno... I jos se time hvaliti sto je neko NESPOSOBAN da oseca i da vidi dalje od svog vlastitog egoizma...Hvala, ali ne hvala!!!

Zainteresovan član NenaS (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio TOMAX
    "Zene,stvarno ste veoma dosadne!!!!!"

Najpametnija izjava koju sam pročitao!
    Sto se mene tice, mozes odmah da predjes na muskarce!!! Mozda su oni manje dosadni?!

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

ma ovo je tako glupo da boli...

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ne, devojka je neverovatno u pravu!
    Dovoljno je videti njen stav, zakljuciti iz tih nekoliko recenica da je savrseno zadovoljna i shvatiti kolko od filozofiranja, analiziranja i kukanja 'leba nema.
    Svaka joj cast... jedino sa cime se ne bih slozio je ono oko prometa, mislim sve je to ok dok si mlad i zeljan svega i svacega menjati i partnere, imati vise od jednog istovremeno, kress sheme i sl. omladinske umotvorine, ali treba naci i nekog ko ce biti mnogo vise od prijatelja, najboljeg ortaka i partnera!
    Ali ja cenim devojka je pametna, ako dosad nije tako razmisljala, poce ce sigurno.
    :wink:
    Poz. za JESIKU, gde god bila i ko god bila.

Obećava prokletinja (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ja jos nisam srela osobu koja je apsolutno zadovoljna svim aspektima svog zivota, a ima potrebu da isto objavljuje na internetu.
    Obicno takvi ljudi nemaju potrebu da svoju srecu nabijaju nekome na nos.
    Meni je Jesikin post veoma patetican, pogotovo sto je za osobu od 22 god sasvim normalno da uziva u mladosti, zategnutoj guzi i gomili tipova oko sebe. Kad stekne neko iskustvo, mada je krajnje vreme da pocne da ga stice videce da su i trenutci u kojima nam je tesko (iz bilo kog razloga) sastavni deo zivota, i da iz njih naucimo mnogo o sebi.

P.S. Naravno, ne smatram da treba pola zivota da provedemo nesretni (za slucaj da neko ne shvati sta htedoh kas'ti).

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

ma malecka je u plusu.
    Kad postane apsolvent, evo je na krstarici s kuknjavom

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Nece ta kukati, nema za cim da zali, zivi se kad je za to vreme, a ne kad shvatis posle X godina.

Buduća legenda looodica (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    53
    Reputaciona moć
    3220

Ma svaka cast ti mora da si cura ipo :wink: ko je kao ti a

Aktivan član *misutka* (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio Tommy_V
    Citat Original postavio nanuska
    Znao sam da nije dovoljno sto smo ljudi - moramo da se delimo na vanilice i krofnice....
    Pa ako baš mora ja bih da upišem glas za krofnice

Obećava prokletinja (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    ma malecka je u plusu.
    Kad postane apsolvent, evo je na krstarici s kuknjavom
    Mozda se onda i registruje... Da je ozbiljnije shvatim... :wink:

Slične teme

1. da li je bolje stvarno voleti ili stvarno biti voljen?
    Autor khm,veronika u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 138
    Poslednja poruka: 05.11.2010., 01:55
  2. Koliko su stvarno zene zrelije?
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 01:48
  3. DA LI ZENE STVARNO IMAJU ONU TACKU?
    Autor EVIL MUCKY u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.12.2006., 17:11
  4. 'Bem vas dosadne..