IZH 27 EMC1 SPORT...kakva su iskustva?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: IZH 27 EMC1 SPORT...kakva su iskustva?

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano IZH 27 EMC1 SPORT...kakva su iskustva?

Od ove godine postajm lovac i sad treba da nabavim pusku...ova puska mi je zapala za oko i osim od prodavaca nemam drugih informacija,pa molim kolege lovce koji koriste ovu pusku da mi napisu koji red o njojkakva su im iskustva i da li da je kupujem ili ne? Hvala unapred

Početnik zidarskomlako (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: IZH 27 EMC1 SPORT...kakva su iskustva?

Citat Original postavio zuba78 Pogledaj poruku
    Od ove godine postajm lovac i sad treba da nabavim pusku...ova puska mi je zapala za oko i osim od prodavaca nemam drugih informacija,pa molim kolege lovce koji koriste ovu pusku da mi napisu koji red o njojkakva su im iskustva i da li da je kupujem ili ne? Hvala unapred
    Za svoju cenu puška je odlična.Pogledah na netu šta znači oznaka sporting i izgleda da je u pitanju dužina cevi(naime taj model ima za nijansu dužu cev od klasičnih).Ne traži previše održavanja.Bezbednost na nivou.Pretpostavljam da ima svu opremu koja se u zadnje vreme podrazumeva.Ako se ne varam(kad sam ja kupovao oružje tog proizvodjača tako je bilo)garancija je dve godine.
    E sad!
    Ako dozvoliš reći ću ti par reči kritike.Prvo moraš da budeš načisto u kakav lov ideš!Ako ne nosiš remnik-puška je preteška.Ako nosiš remnik a loviš prepelicu ceo dan-opet je preteška.Za neku čeku(svinja,lisica)ili pred goničima na zeca ok.Završna obrada je jako loša,puška je gruba a kvalitet drveta nizak.Ejektori umeju da zaglave pa kad se mnogo puca prava muka.Zatvara se u skladu sa gore rečenim:grubo i uz tup zvuk.Na našem tržištu prodaje se samo model za desnoruke lovce.Sve u svemu(što bi rekao urednik jednog lovačkog magazina)dobra radna puška.
    I na kraju ali ne i najmanje važno!Obavezno pogledaj tursko oružje(kod nas ima više modela i proizvodjača).Cena je malo viša ali je opšti utisak neuporediv.Takodje pogledaj italijanke(oružje možeš kupiti jednom a onda ga ostaviti svojoj deci)verujem da ćeš biti oduševljen,pa kad se vratiš kod svog prodavca imaćeš iskustvo više i osećaj kako treba da izgleda i leži u ruci i ramenu tvoje oružje.
    Pozdrav...

Domaćin Mauser (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Uzmi Benelli Nova pumparicu i pichi iz nje sve od 70mm do 89mm Nitro Magnum. Ne zaglavljuje i dolazi sa tri choka.

Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Na koje turske mislis,ja (kao laik)ove koje sam gledao ne odaju mi bas utisak o kvalitetu,osim eskort petometke u crnoj boji koja mi je na izgled privlacna,a i sve su jeftinije od ruskih...ova sport varijanta ruske je od 45.000 do 47.500 din ,a slazem se sa tobom da joj fali remenik jedino to mogu da joj zamerim. Svi lovci sa kojima sam pricao,a koriste ruske bokerice su vise nego zadovoljni i naravno koliko para toliko muzike,kamo srece da mozemo da pricamo o Bereti,Beneliju itd...pozdrav

Početnik zidarskomlako (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A zašto ti treba petometka?To je vrlo specifična puška!Znaš li da nemaš pravo da u magacinu imaš više od dva patrona?Puške na koje ja mislim su dvocevke.Postoje puške koje nemaju predvidjen remnik ali postoje i lovci koji ga ne nose!
    Nemoj žuriti sa ulaskom u lov,prvo dobro pogledaj kakav te lov interesuje.Ne slušaj previše savete starih lovaca!Vodi računa o lovačkoj etici(koja je nažalost dosta zapostavljena kod nas).
    Ne zaboravi dok biraš oružje-ono će govoriti o tebi kao o lovcu ali i kao o čoveku!

Slične teme

1. kakva su vasa iskustva sa kraljevskim znakom?
    Autor leo u forumu Astrologija
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 05.05.2013., 16:54
  2. Kakva su vasa iskustva u vezi zaposljavanja u SCG?
    Autor Sarrah u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.03.2004., 15:11
  3. kakva su vasa iskustva sa devojkama blizancima?
    Autor bezimeni u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 03.02.2004., 22:59
  4. kakva su vasa iskustva sa devojkam jarcevima?
    Autor donatelo u forumu Astrologija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 20.01.2004., 23:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •