Vaša supruga

koliko pregleda, a koliko odgovora:lol:
valjda se plaše da priznaju da imaju žene, opašće im rejting (ili ne, sad kažu da je moderno biti oženjen i da su kao takvi još privlačniji, zabranjeno voće ovono):think:
onda opet, ako i priznaju da su oženjeni, 'de da hvale svoje žene, kako će to da izgleda u očima svih onih forumašica kojima su slali PP:think:

jedva čekam da vidim da li će da se razvije ova tema krajnje nezahvalnog sadržaja:manikir::cao:
 
Šta vam se sviđa kod vaše supruge?
Da li ima nešto što vam se baš i ne sviđa?
da li biste se ponovo oženili svojom suprugom?


Kako da išta napišu? Za to treba veeeliiiika hrabrost!
(zato stalno i generalizuju, tu najbolje vidiš koliko su zadovoljni svojim suprugama)
Ako pišu da su im supruge divne, propadoše kod ostalih muškaraca, a ako napišu nešto nepovoljno, pa ona vidi....qq!
(nikad se ne zna - žene su veštice, možda mu provalila šifru pa ćuti, ili će ga prepoznati "po rukopisu"?)
 
Joj, kakva vrh tema!!! Bas me zanimaju odgovori, da znam da li jednom da se udajem ;)


Udaj se, obavezno!
Pa da vidiš šta je merak kad se razvedeš! (dok ne probaš brak, nećeš znati kako ti je bilo lepo dok se nisi udala!):lol:

A ako ti se baš i zalomi neki pozitivac, onda super! U svakom slučaju nemaš šta da izgubiš,možeš biti samo na dobitku.:lol:
 
Šta vam se sviđa kod vaše supruge?
Da li ima nešto što vam se baš i ne sviđa?
da li biste se ponovo oženili svojom suprugom?

Snalažljivost, dobrota, nežnost duše, lepota tela i lica, vrednoća, energija, pozitivan stav...
Preterana plašljivost, nespremnost na rizik, nedostatak avanturizma....
Debelo bi razmislio...


Za sada toliko jer me već izdaje koncentracija...
 
Šta vam se sviđa kod vaše supruge?
Da li ima nešto što vam se baš i ne sviđa?
da li biste se ponovo oženili svojom suprugom?

Више сувишних питања на једном месту никада нисам видео.
Осим ако питања нису реторичка, онда у реду.
 

Back
Top