DOSTA VISE CENZURE i DIKTATURE
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: DOSTA VISE CENZURE i DIKTATURE

Aktivan član kalama (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano DOSTA VISE CENZURE i DIKTATURE

Mislim da stvarno imamo svi pravo da otvorimo teme koje su po nasem misljenju vazne za SRBIJU i Srbsko drustvo u momentu.Ako neko nekoga vredja nekim pogrdnim imenima ili sta znam treba kao i sto se radi penalizovati ali zatvarati teme samo zato sto nekome nisu drage teme o kojima neko hoce da raspravlja onda hteo bih vas zamoliti da nam unapred navedete koje to teme imamo pravo u Forumu Krste otvarati da nebi se neke teme zatvarale kako to neki tek tako misle,moj povod ovog pisanja je tema koju je otvorila ILINOIDA a koja glasi: "Петиција за затварање свих факултета у Београду!!! "
    Mislim da je naziv malo prejak ali sustina teme je opterecenost i bezdan BG faksova i spas Srbske omladine od zalude i bezdanja. Zamislite samo koliko je od 45-46 pa do danas omladine iz unutrasnjosti proslo kroz te faksove,koliko je bespovratnih zivota unisteno i baceno u zaborav u nekim vremenima kao navodni SJAJ naseg opstanka i znanja koje je stiglo do beznacaja i zablude modernog vremena! Samo razmislite o tome a onda razmislite kad bi se to GRADJANSTVO malo podelilo po toj Srbiji gde bi nam kraj onda bio .... a ono sto je proslo vidi se po tome gde nam je Srbija danas i kako zivimo zahvaljujuci tom znanju i ...itd.
    I mislim da teme trebaju da ostanu uvek otvorene /one teme koje nevredjaju kako vi kazete po nacionalnoj osnovi i religioznoj pripadnosti tj manjinskoj pripadnosti nekoga naroda, a sad dali vi kao vecinski narod imate pravo da navedete svoje misljenje malo je teze reci!Jer ovde je DemonKratija

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DOSTA VISE CENZURE i DIKTATURE

Veci problem je sto su jednu drugu temu zatvorili i cak izbrisali...........a imaju taj obicaj ako im dirnesh u ikonu sa police

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A jeeeeeeeeeeeste sad svih..........aj da si rekao/la....la...la 1/3 ili 1/2 ..............

Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Ne hajde da vidimo koje su to TEME koje se na ovom FORUMU pisati a koje NE jer ako neko napise neku temu koja se nekom nesvidja ili mu nije po JUSU,to je njegov problem ali nije razlog da se tema zatvara,jer samo to zatvaranje teme znaci CENZURA e sad se postavlja pitanje zbog cega i kojim povodom!???

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tema je bila preoštra, a i postavljena je kao bunt protiv BU. Na taj i takav način ne može da se radi.

Učlanjen
    09.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Da bi se shvatila TEMA treba se procitati Beogradizacija i sve je jasno a i tema da je preostra nije nikakva UVREDA niti neki poziv na linc,dovoljno je otvoriti temu i sve je jasno tako da mislim da je nepotrebno bilo to zatvaranje

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Onda slične stvari napisati u Beogradizaciji, ali opet u mirnijem kontekstu.

Slične teme

1. Dosta vise!
    Autor Jevdjo u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 28.03.2009., 19:12
  2. Ma dosta vise!
    Autor Alternativac u forumu Politika
    Odgovora: 234
    Poslednja poruka: 11.05.2008., 20:57
  3. Dosta bre vise !
    Autor mnbvcxzas u forumu Košarka
    Odgovora: 1