Volem...zapravo...OBOŽAVAM !

Volim sve sto smatram svojim, sve u ceme uzivam, dobre ljude, zivotinje, suncan dan, vodu koja tece, razne vrste umetnosti, ukusnu hranu, pice, dobru zabavu, volim muziku, strane jezike, dobre knjige, filmove, poeziju, prozu, ma...voooolim mnogo toga.... :D. Neko bi, mozda, rekao - hedonista :cool:.
 
Da ne bude da samo nesto mrzim :mrgreen:
Volim pametne osobe, drugaricu, violinu, osobe koje imaju razumijevanja i koje su prirodne...Volim metal i rock...Volim glumu...Knjige...Pjevanje :heart:...Lijepe slike...Originalnost...Kariranu robu, crnu i bijelu boji, saleve kapice...Kaputice i rukavice bez prstica:D
Sjeticu se ja jos toga...
Volim da izadjem u grad i lijepose provedem :D
Crno vino...
.......
 
Volim da se smejem, volim leto i prolece, volim pse (posebno dobermane), volim da se vozim u vozu, volim da jedem tresnje (ali sa tresnje koja se nalazi u dvoristu mog komsije Mirka), Volim Utorak i Sredu zbog Lige Sampiona, i volim kad je tacno 1 sat ujutru jer tad pomislim uvek na nju. Volim sto sam pravoslavac a ujedno i srbin, volim sto slavim svoju krsnu slavu, volim da popijem sa svojim prijateljima, volim kad se cujem sa davno zaboravljenim drugom... Napisao sam samo mali deo stvari koje volim. Kad me ne bude mrzelo dodacu jos...
 

Back
Top