Sex.......

Nastao je verovatno u nekoj pećini ili ispod drveta ili nekom prirodnom zaklonu. Tako su živeli najstariji poznati ljudi, a sela i gradovi su tek kasnije nastali. E sad, nisam sigurna da znam šta su Mumijevi. :rumenko:
 
sxe je nastao cim su se pojavili bogati...bilo im mnogo dosadno, sve su imali, pa su zakljucili da je obicno sparivanje kako sto to radi sirotinja za njih ne prihvatljivo....i izmislili su oral i anal i svasta nesto.....:)
 
sxe je nastao cim su se pojavili bogati...bilo im mnogo dosadno, sve su imali, pa su zakljucili da je obicno sparivanje kako sto to radi sirotinja za njih ne prihvatljivo....i izmislili su oral i anal i svasta nesto.....:)

El to sad znaci da su sad faraoni,veliki vladari,osvajaci,kraljevi izmislili oral,anal i ostalo sex trpovavanje....:D
Znaci tome su doprinjeli samo veliki ljudi s velikim alatima :D!
 
Pa poznato mi je to nešto, ali... Sigurno je neki skorašnji crtić, mislim posle 1984-te, npr.

Pa jest,vidis to ti je skupina nilskih konja koji zive u jednoj dolini sa kucom kao kula :D! I svi ih posjecuju,i svi spavaju kod njih :D!
 

Prilozi

  • 3210.gif
    3210.gif
    26,3 KB · Pregleda: 0
El to sad znaci da su sad faraoni,veliki vladari,osvajaci,kraljevi izmislili oral,anal i ostalo sex trpovavanje....:D
Znaci tome su doprinjeli samo veliki ljudi s velikim alatima :D!

:confused: mislis ti da je robu bilo do filoxofije???? ma samo je legao od gore ako je imao jos snage ili je njoj naredio da sedne na njega i odradili su....a alati??? ma nema to veze....
 
:confused: mislis ti da je robu bilo do filoxofije???? ma samo je legao od gore ako je imao jos snage ili je njoj naredio da sedne na njega i odradili su....a alati??? ma nema to veze....

Ma i Lepa Brena je bila robinja u onom spotu,zaboravio sam kako se zove pjesma ali kada je lik veze u zlatne lance, e sad mi to objasni :D Jel njoj bilo do toga?:D

Ma robovi su se kresali,bez obzira na sve :D!

Iako je to grozno ponizavati ljude i eksploatisati!:thumbdown:
 
Ma i Lepa Brena je bila robinja u onom spotu,zaboravio sam kako se zove pjesma ali kada je lik veze u zlatne lance, e sad mi to objasni :D Jel njoj bilo do toga?:D

Ma robovi su se kresali,bez obzira na sve :D!

Iako je to grozno ponizavati ljude i eksploatisati!:thumbdown:

jesu narafski, ali mislim da im nije bilo do eksperimentisanja i poza ova poza ona....ljudi bre smoreni od rada.....;)
 

Back
Top