Zeke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa koga još pidžama asocira na seks? Kad ga vidim pomislim da im je tata, koji traži muževe deci, pa ih pokazuje, a bolestan je, pa je u pidžami i bade mantilu.
 
to ti oslikava stanje njegove dushe
koja je, usled prekomernog jebatanja sa silikonskim lepoticama
postala nestabilna, nedovoljno topla i bljutava za dnevnu varijantu...
 
sad mi možemo da pričamo šta god hoćemo, ali bilo je ovde tema i tema o matorom hjuu
al znate šta
gro muškaraca odavde se divi njegovom načinu života, smatra ga srećnim i uspešnim i sve bi dali da su ma njegovom mestu.
i taakoooo...
 
sad mi možemo da pričamo šta god hoćemo, ali bilo je ovde tema i tema o matorom hjuu
al znate šta
gro muškaraca odavde se divi njegovom načinu života, smatra ga srećnim i uspešnim i sve bi dali da su ma njegovom mestu.
i taakoooo...

pa uspesan u stvari jeste...napravio je dobar posao i zaradio na njemu puno (pri tom nije samo plejboj kapital mu je angazovan u sijaset stvari)
nekad je bio lep i mlad...ima decicu...kazu da je navodno voleo svoju bivsu suprugu, i da je pokusao da se smiri i vodi neko vreme porodican zivot..ali pretpostavljam da je iskusenje bilo preveliko
dakle prosao je sve i svasta...tesko da je samo patetican starac
 
hm
nisam rekla da je samo patetični starac
nisam čak rekla ni da je neusprešan, u poslovnom smislu nikako, naravno.
ne omalovažavam ništa što je on stvario.

samo sam podvukla razliku između prvih petnestak postova ove teme i onoga što se inače o njemu piše...
 
pa uspesan u stvari jeste...napravio je dobar posao i zaradio na njemu puno (pri tom nije samo plejboj kapital mu je angazovan u sijaset stvari)
nekad je bio lep i mlad...ima decicu...kazu da je navodno voleo svoju bivsu suprugu, i da je pokusao da se smiri i vodi neko vreme porodican zivot..ali pretpostavljam da je iskusenje bilo preveliko
dakle prosao je sve i svasta...tesko da je samo patetican starac

patetican nije uopste. on je uspesan u poslu kojim s ebavi.
jedino mi je jadno kad vidim one mlade, zdrave, nasmejane ribe pored njega, a on kao smezurani cvarak, bas je smesno :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top