Olmert upozorio da se bliži kraj Države Izrael

Titus.

Ističe se
Banovan
Poruka
2.276
Da je Izraelu odzvonilo, shvatio je to ( ili prvi put javno progovorio ) i odlazeci izraelski Premijer Ehud Olmert. Evo sta kaze:

OLMERT WARNS OF ‘END OF ISRAEL’


WITHIN TEN YEARS the number of Arabs living under Israeli control (including Gaza, the West Bank, and Israel itself) will surpass the number of Israeli Jews. When that happens, in the absence of large-scale ethnic cleansing, Israelis will be forced to choose between two futures.

The State of Israel will either be Jewish, but not democratic — because a Jewish minority will control a land mostly inhabited by Palestinians — or Israel will be democratic, but not Jewish, because Palestinians will form a majority in a binational state.

Concern is growing throughout Israel in the face of a perceived Arab “demographic threat.” In the West Bank & Gaza alone, the Arab population grew from 2.8 million to 3.7 million in the last ten years.

Outgoing Israeli Prime Minister, Ehud Olmert, recently articulated his fears about a fast-growing Arab population:

“If the day comes when the two-state solution collapses and we face a South African-style struggle for equal voting rights, then, as soon as that happens, the State of Israel is finished.”

Fertility rates are higher among Arabs than Jews in Israel. Thus the question comes to the fore: “Will Israel be Jewish or democratic?” Since it can’t be both, the Zionist dream on which Israel is founded will end. May it be, O Lord, may it be!

http://www.realjewnews.com/?p=324

Sve u svemu, vrlo zayebana situacija...arapi ce izgleda umesto oruzjem pobediti Jevreje koorcem...

Interesantno da ova Olmertova izjava koincidira sa nedavnom Rokfelerovom, koju je dao u intervjuu Aronu Rusou i gde Roki kaze sledece:

One issue which has spiraled out of control of the elite according to Rockefeller's conversations with Russo, is the Israel-Palestine conflict, with serious thinking at one stage revolving around the bizarre notion of giving Israeli citizens one million dollars each and relocating them all in the state of Arizona.

Svakom Izraelcu po milion dolara i da se presele svi u Arizonu...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4969229&postcount=8
http://www.prisonplanet.com/articles/january2007/290107rockefellergoal.htm

Izgleda se Izraelu crno pise...
 
Da je Izraelu odzvonilo, shvatio je to ( ili prvi put javno progovorio ) i odlazeci izraelski Premijer Ehud Olmert. Evo sta kaze:

OLMERT WARNS OF ‘END OF ISRAEL’


WITHIN TEN YEARS the number of Arabs living under Israeli control (including Gaza, the West Bank, and Israel itself) will surpass the number of Israeli Jews. When that happens, in the absence of large-scale ethnic cleansing, Israelis will be forced to choose between two futures.

The State of Israel will either be Jewish, but not democratic — because a Jewish minority will control a land mostly inhabited by Palestinians — or Israel will be democratic, but not Jewish, because Palestinians will form a majority in a binational state.

Concern is growing throughout Israel in the face of a perceived Arab “demographic threat.” In the West Bank & Gaza alone, the Arab population grew from 2.8 million to 3.7 million in the last ten years.

Outgoing Israeli Prime Minister, Ehud Olmert, recently articulated his fears about a fast-growing Arab population:

“If the day comes when the two-state solution collapses and we face a South African-style struggle for equal voting rights, then, as soon as that happens, the State of Israel is finished.”

Fertility rates are higher among Arabs than Jews in Israel. Thus the question comes to the fore: “Will Israel be Jewish or democratic?” Since it can’t be both, the Zionist dream on which Israel is founded will end. May it be, O Lord, may it be!

http://www.realjewnews.com/?p=324

Sve u svemu, vrlo zayebana situacija...arapi ce izgleda umesto oruzjem pobediti Jevreje koorcem...

Interesantno da ova Olmertova izjava koincidira sa nedavnom Rokfelerovom, koju je dao u intervjuu Aronu Rusou i gde Roki kaze sledece:

One issue which has spiraled out of control of the elite according to Rockefeller's conversations with Russo, is the Israel-Palestine conflict, with serious thinking at one stage revolving around the bizarre notion of giving Israeli citizens one million dollars each and relocating them all in the state of Arizona.

Svakom Izraelcu po milion dolara i da se presele svi u Arizonu...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4969229&postcount=8
http://www.prisonplanet.com/articles/january2007/290107rockefellergoal.htm

Izgleda se Izraelu crno pise...

Allahu agbar :lol:

*** masonska tvorevina pa malo :worth::worth:

vidite da sam ja pravedan
 
Ja stvarno ne znam za kuj qurac se vi radujete propasti Izraela. Mozda ste propustili cinjenicu da je Izrael jedna od retkih drzava koja nam je prodavala oruzje i ekonomski saradjivala sa nama '90-tih. Mozda ste propustili fakat da Izrael nije priznao Kosovo kao nezavisnu drzavu, niti ce ga priznati.



ma sta ima veze...........reko im deda miloje dok im je milovao yaya na pijaci, da su jevreji stoka, i da treba da nestanu sa lica zemlje.......uz pomoc velikih srBskih prijatelja, muslimana .............:hahaha:
 
Ja stvarno ne znam za kuj qurac se vi radujete propasti Izraela. Mozda ste propustili cinjenicu da je Izrael jedna od retkih drzava koja nam je prodavala oruzje i ekonomski saradjivala sa nama '90-tih. Mozda ste propustili fakat da Izrael nije priznao Kosovo kao nezavisnu drzavu, niti ce ga priznati.

Ako je islo na moju adresu, onda pitam, na osnovu cega si zakljucio da se ja radujem? Ja sam, cisto faktoloski preneo izjavu, bez ikakvih emocija ili smajlija, pa me bas interesuje kako si dosao do tog zakljucka?

Hajde daj neki link, da procitamo nesto vise o toj ekonomskoj saradnji i prodaji oruzja 90-tih...bas bih voleo da saznam vise o tome...
 
Mi treba da gledamo svoja posla, a ne da se petljamo u sve. Ionako se ne pitamo ni za sta. Boranija.

Ти ако си боранија немаш право да говориш то за србе који нису продане душе и које се интересују како су им пријатељи и непријатељи у свету.
 
Ти ако си боранија немаш право да говориш то за србе који нису продане душе и које се интересују како су им пријатељи и непријатељи у свету.

***** prijatelje i neprijatelje, treba gledati svoj interes. Nesto ne vidim da su neki nazovi prijatelji nama pritekli u pomoc, osim ako ih to nista ne kosta.
 
bio sam pre 15tak dana u Izraelu tacnije u jerusalimu i vitlejemu (palestinska uprava) pa mogu nesto vise da napisem o tome.

jevreji su fascinantna nacija . taj stepen sloge zajednistva i borbe za zajednicki interes nisam video ni kod jedne druge nacije na svetu.

posebno su me fascinirali kibuci u blizini mrtvog mora na prakticno mrtvoj zemlji pustinji, na kojima jevreji sade biljke koje treba da tu zemlju pretvore u obradivu i plodnu a zatim ce tu da proizvode i seju.


Izrael je inace drzava bez vode, jedina tekuca voda u celoj drzavi je reka Jordan a za svoje useve i uzgoj voca i povrca jevreji dobijaju vodu tako sto preradjuju morsku vodu u slatkovodnu.

kibuci su inace jevrejske zadruge u kojima oni zive , i gde niko nema nista licno svoje, i gde je sva imovina zajednicka.

realni komunizam u praksi - gde su svi jednaki.

svugde su prisutni mladici i devojke od 20 do 25 godina naoruzani automatskim puskama koji sluze svoj dug domovini izrael . muskarci 3 godine zene 2 . deluje malo smesno kada vidite zenu naoruzanu automatskom puskom kako daje strazu na nekom bitnom mestu ali je realno. gde god da zive u svetu jevreji kad napune 20tak godina odlaze u izrael i tamo sluze vojsku muskarci 3 zene 2 godine . I svi zive kao jedan samo za Izrael.

Video sam i Palestince nemam nista protiv njih ali su mi Jevreji simpaticniji.
 
[/SIZE][/B]

ma sta ima veze...........reko im deda miloje dok im je milovao yaya na pijaci, da su jevreji stoka, i da treba da nestanu sa lica zemlje.......uz pomoc velikih srBskih prijatelja, muslimana .............:hahaha:

I naravno........postavljac teme je antisemita jel :thumbdown:...............kome ti prodajes te trule fore...........strasno............
 

Back
Top