Šarančićeva plata u oktobru 640.000

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Milanko Šarančić, bivši direktor „Železnica Srbije” primiće, kako „Blic nedelje” pouzdano saznaje, 640.000 dinara na blagajni ovog javnog preduzeća za oktobar, poslednji mesecu u kojem je bio direktor.
Inače, kako je „Blic” već pisao, Milanko Šarančić je već započeo otkup službenog stana od 106 kvadrata na Vračaru koji je dobio na korišćenje kada je kao kadar Ilićeve Nove Srbije postavljen za direktora železnice.
http://www.blic.co.yu/drustvo.php?id=65680

Veljin mali....Kraducka.....Pa ga tolerisu....

:mrgreen:
 
%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B2%D0%B5%D1%99%D0%B02008.jpg


:mrgreen::rotf:
 
a novi direktor iz DS-a ima manju platu?

i mislite da ovi DS-ovski direktori pomocnici direktora i shefovi kabineta po drugim firmama imaju manje plate?

koliku platu ima jelasic? koliku platu ima onaj direktor aerodroma beograd, bojan kristo demokrata ? 25.000 din? ili minimum 500.000 din?

svi ste vi isti burazeru.
 
a novi direktor iz DS-a ima manju platu?

i mislite da ovi DS-ovski direktori pomocnici direktora i shefovi kabineta po drugim firmama imaju manje plate?

koliku platu ima jelasic? koliku platu ima onaj direktor aerodroma beograd, bojan kristo demokrata ? 25.000 din? ili minimum 500.000 din?

svi ste vi isti burazeru.

Vecu da ima tesko....:mrgreen::hahaha::hahaha:

Vi patriJote kad kradete, vi ga kradete....:mrgreen:
 
Znam i za bolje placene ... ne smeta mi ni da neko ima platu od 4-5 miliona ako je sposoban ali nazalost ovaj Sarancic je tezak diletant. Najjace od svega mi je sto je pre 2 godine dobio nagradu za najuspesnijeg poslovnog coveka godine (ili tako nesto) a preduzece mu te godine uterano u nikad veci minus ...
 

Back
Top