Razgovor o sexu

Poruka
15.196
Koliko pricate o sexu u vezi? Ako nesto nije u redu, da li cete reci iskreno ili u uvijenoj formi samo insinuirajuci na sex? Da li ste naisli na partnerovo cutanje, stidljivost i kako ste resavali te situacije? I mislite li da razgovor o tome pomaze? Da li otkrivate partneru svoje fantazije i u kojoj meri, ili ih cuvate za sebe?
 
Dosta pričamo...Da, rećiću iskreno...ako ima ljubavi, ima i razumevanja...nemam se čega stideti...U početku je bilo stidljivosti... Razgovor pomaže, ali ako je druga strana spremna na otvorene karte... Naravno da otkrivam fantazije...to obogaćuje seks...
 
Koliko pricate o sexu u vezi? Ako nesto nije u redu, da li cete reci iskreno ili u uvijenoj formi samo insinuirajuci na sex? Da li ste naisli na partnerovo cutanje, stidljivost i kako ste resavali te situacije? I mislite li da razgovor o tome pomaze? Da li otkrivate partneru svoje fantazije i u kojoj meri, ili ih cuvate za sebe?

ne volim dugu priču, već realizaciju i dela :lol:
 
Spavao si sa klinkom? CC, juris maloletnice ...:rtfm:
Pa, logicno, ti si iskusniji, stariji, naravno da ces joj pokazati, zar ne?

Mozda sam i ja klinac..i starije se znaju stideti pa se vremenom opuste..dan danas se desava da gase svetlo:lol:ne moze se reci da je to klasicno pokazivanje..vise lagano topljenje leda..ako nije stidljiva normalno da pricamo
 
Mozda sam i ja klinac..i starije se znaju stideti pa se vremenom opuste..dan danas se desava da gase svetlo:lol:ne moze se reci da je to klasicno pokazivanje..vise lagano topljenje leda..ako nije stidljiva normalno da pricamo

Ne znam ja ko je ovde generalizovao...:lol::whistling:
a i racunam pises na osnovu iskustva ne napamet, zato sam i pitala.. A po ovom "klinka" sam zakljucila da si stariji .. Ne spavas valjda sa osnovkama?:rtfm::hahaha::hahaha::besna:
 
Koliko pricate o sexu u vezi? Ako nesto nije u redu, da li cete reci iskreno ili u uvijenoj formi samo insinuirajuci na sex? Da li ste naisli na partnerovo cutanje, stidljivost i kako ste resavali te situacije? I mislite li da razgovor o tome pomaze? Da li otkrivate partneru svoje fantazije i u kojoj meri, ili ih cuvate za sebe?
da..uglavnom pricamo o svemu...i mislim da je to, to...za super sex!
 
Mozda sam i ja klinac..i starije se znaju stideti pa se vremenom opuste..dan danas se desava da gase svetlo:lol:ne moze se reci da je to klasicno pokazivanje..vise lagano topljenje leda..ako nije stidljiva normalno da pricamo

Ja uvek gasim svetlo...tako ti je to kad imas 112 kg :rumenko:...eh, zivote, skote...

Kad si stvarno intiman sa nekim sve je to spontano, normalno i iskreno...

Htedoh otprilike tako reci.
Sve dodje vremenom, kada se zblizite.
 
Hahaha ponovo jases draga.. a malo kultura...:whistling::cool:
nije bre bio zadrt, samo narcis, mislio da ako mu nesto kazes znaci da ne valja KOMPLEKSASH...
Ali nije bilo potrebe da mlogo razgovaramo, sto jes - jes:rumenko::rumenko::rumenko:

jok ja se sprdam ali nisam bila zlonamerna
p sama si rekla kompleksas..ili zadrt tu treceg nema...a rekoh i takvima se moze prici samo moras znati kako..polako kroz neko zezanje
 

Back
Top