neocekivani poljubac
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: neocekivani poljubac

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    563

Podrazumevano neocekivani poljubac

Devojke:da li vas je neko nekada poljubio bez ikakve najave,iznenadno,i kako ste se osecale posle?Momci,da li ste nekada
    poljubili devojku na slican nacin,bez onih pogleda,bez neke prethodne bliskosti?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

pa obicno mi momci nikad nisu najavljivali " Ajd pripremi se evo sad cu da te poljubim"

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio No Nick
    pa obicno mi momci nikad nisu najavljivali " Ajd pripremi se evo sad cu da te poljubim"
    pa kako se onda snadjesh.... :shock:

Primećen član
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Pa da, kod mene je bila malo cudnija situacija tako da sam se malo iznenadila, ali da je bilo obicno muvanje, ne bi.8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio goodday
    Eh, kako se snadjem?!?! Svasta s tobom. Momcima je uvek jasno na cemu su kod mene, ja nista ne uvrcem i ako mi se neko svidja taj neko definitivno zna da ima zeleno svetlo tako da mi pripreme za poljubac ne trebaju. To je just a kiss a ne elektricna stolica da treba neko posebno psiho-fizicko pripremanje
    A isto tako i oni koji nemaju zeleno svetlo znaju da ga nemaju i ni ne pada im na pamet da pokusavaju da me poljube. Situacija jasna k'o dan!

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

8)

Podrazumevano

E, maločas sam se setila da sam tako ja poljubila svog instruktora vožnje kad sam položila.On sa zbunio a pandur je prokomentarisao "Kad se ovde ljube pred svima, moš mislit šta rade kad su sami, pa zabasaju u neku šumu"
    Inače, naravno da nikad ništa nisam imala sa čovekom.

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

...neocekivani poljubac ako je sa nekim ko ti se dopada po meni je zanimljivo,neocekivano...
    A kako sam se osecala :shock: :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Mene je poljubila keva mog druga u usta... Ja imam 24 god ... a ona 50. Bilo neočekivano... zaista.

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    Mene je poljubila keva mog druga u usta... Ja imam 24 god ... a ona 50. Bilo neočekivano... zaista.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Labello
    Bilo je malo rada sa jezikom...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Odacu vam tajnu kako ja upozna cari muske ljubavi.
    Na livadi se ja opruzio kad ono dodje pero milankin.i rece......................
    Salim se
    U diskoteci pre nekoliko godina.Ja naslonjen na jedan stub malo popio(VISE).Posmatram sa ljude kako se bacaju i smeskam se.Odjednom necija ruka na mojoj guzi.I vreli dah na vratu.Lep je taj osecaj kada vas neko iznenadno ispuni toplinom.Naravno nisam slutio da je to neko sasvim neocekivan.Mislio sam da je moja tadasnja resila ipak da izadje u grad.
    I po navici uvek kada me neko dodiruje ja zmurim.Osecam usne na mojim.Lep poljubac ali drugaciji.
    :shock: To je on a ne ona.Hm nebese mi dobro.I tako ja upoznah cari muske ljubavi postade bisexsualac.I zahvaljujuci tom coveku koji je sudbinski bio predodredjen to da mi ucini to vece.Odmota se klupko zivota i evo mene srecnog kraj zene.Jos samo mali glavonja da saceka par meseci pa sreca ce biti potpuna.
    Sta sve ucini taj iznenadni poljubac.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Na livadi se ja opruzio kad ono dodje pero milankin.i rece......................
    Salim se
    U diskoteci pre nekoliko godina.Ja naslonjen na jedan stub malo popio(VISE).Posmatram sa ljude kako se bacaju i smeskam se.Odjednom necija ruka na mojoj guzi.I vreli dah na vratu.Lep je taj osecaj kada vas neko iznenadno ispuni toplinom.Naravno nisam slutio da je to neko sasvim neocekivan.Mislio sam da je moja tadasnja resila ipak da izadje u grad.
    I po navici uvek kada me neko dodiruje ja zmurim.Osecam usne na mojim.Lep poljubac ali drugaciji.
    :shock: To je on a ne ona.Hm nebese mi dobro.I tako ja upoznah cari muske ljubavi postade bisexsualac.I zahvaljujuci tom coveku koji je sudbinski bio predodredjen to da mi ucini to vece.Odmota se klupko zivota i evo mene srecnog kraj zene.Jos samo mali glavonja da saceka par meseci pa sreca ce biti potpuna.
    Fenomenalna priča ... šteta što se meni tako to nije sedilo.

Iskreno zavidim malo

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Bustura
    Salim se
    I po navici uvek kada me neko dodiruje ja zmurim.Osecam usne na mojim.Lep poljubac ali drugaciji
    Fenomenalna priča ... šteta što se meni tako to nije sedilo.

Iskreno zavidim malo
    Ma NE-MO da mi zavidis.Vidis da sada moram glavonju da rodim.A njega kera nema nigde. :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Eh, sad kad Bustura rece, setih se da i ja imam slicno iskustvo. Doduse to je bio samo pokusaj neocekivanog poljupca od strane jedne devojke. Bila je poprilicno brza u svom pokusaju da me poljubi, ali iako nespremna za tako neocekivan poljubac ipak sam bila brza od nje i pobegla. Hahahahahaha!

Posle sam se samoj sebi smejala kako sam verovatno jadno izgledala, prosetala se po diskoteci, nasla doticnu i izvinila joj se sto sam uhvatila maglu i poljubila je u obraz za utehu. 8) Jesam smesna.... kao bioskop, pozoriste.... cirkus... crtani film...

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Eh, sad kad Bustura rece, setih se da i ja imam slicno iskustvo. Doduse to je bio samo pokusaj neocekivanog poljupca od strane jedne devojke. Bila je poprilicno brza u svom pokusaju da me poljubi, ali iako nespremna za tako neocekivan poljubac ipak sam bila brza od nje i pobegla. Hahahahahaha!

Posle sam se samoj sebi smejala kako sam verovatno jadno izgledala, prosetala se po diskoteci, nasla doticnu i izvinila joj se sto sam uhvatila maglu i poljubila je u obraz za utehu. 8) Jesam smesna.... kao bioskop, pozoriste.... cirkus... crtani film...
    dont vori ju ar okej

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano jel se racuna i onaj u obraz...?

jedan lik koga bas i ne volim kad sam morala da mu vratim neke pare me je kad sam mu dala iste povukao za ruku i poljubio u obraz...

dalje na istu temu. kad sam bila 4. osnovne jedan drug moje sestre /imao je negde 18 godina/ me je posle razgovora poljubio isto u obraz... bila sam samo malo zbunjena... ops:

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

fuj, pih, bljak...you people make me sick!

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Eh, kako se snadjem?!?! Svasta s tobom. Momcima je uvek jasno na cemu su kod mene, ja nista ne uvrcem i ako mi se neko svidja taj neko definitivno zna da ima zeleno svetlo tako da mi pripreme za poljubac ne trebaju. To je just a kiss a ne elektricna stolica da treba neko posebno psiho-fizicko pripremanje
    A isto tako i oni koji nemaju zeleno svetlo znaju da ga nemaju i ni ne pada im na pamet da pokusavaju da me poljube. Situacija jasna k'o dan!
    ladno si mi odgovorila
    koja si ti faca....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.04.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ladno si mi odgovorila
    koja si ti faca....

E sa ovim si me sad stvarno pokopao! ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Desilo mi se da me je nekoliko devojaka poljubilo bez kako si vec rekao prethodnih pogleda...

Primećen član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

E da znate samo shta se meni desilo pre koju godinu... ops: Ishla sam sa caletom neshto u grad, i sretnemo nasheg porodichnog prijatelja (on je bio sa nekim ortacima), poshto se uvek poljubimo tri puta u obraz pri pozdravljanju, greshkom (namernom ili sluchajnom, ostavljam Vam da razmishljate... :wink ispao je klasichan francuski poljubac ops: Usput, on je isto godishte kao i moj cale, a njegov sin mi je naj ortak... Srecnom, "momci" okolo nishta nisu konstatovali, poshto su razgledali novi auto nasheg frenda 8) Iskreno, tip se coooool ljubi, a izgleda kao da mu je 18, tako da uopshte ne zhalim...

Podrazumevano Uvek cu pamtiti

... tip mi se svidjao dugo, dugo, ali su tu uvek bile neke igrice toplo hladno. Secam se izasla sam na pauzu izmedju predavanja (tada sam bila na fakultetu) i otisla do bifea, nesto da ga pitam (u vezi nekog ispita). Uhvatio me za ruku, rekao dodji nesto da ti kazem, odveo me do kraja hodnika, prislonio uz zid i divljacki poljubio. Pomutila mi se svest u tom trenutku, ne znam ni ko je prolazio, ni koliko smo se ljubili, znam samo da sam lebdela u vazduhu ... i da je bilo prelepo. U zivotu (ni pre, a ni posle toga) mi poljubac nije prouzrokovao snaznija osecanja.
    Kad smo prestali da se ljubimo, pogledala sam ga, bez reci, okrenula se i otisla. Secam se da sam zakasnila na cas, da su svi gledali u mene kad sam usla i da sam morala da podignem kragnu od jakne, jer sam imala sljivu na vratu. Ipak bilo je nezaboravno.

Primećen član
    Učlanjen
    10.04.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio Ena187
    E da znate samo shta se meni desilo pre koju godinu... ops: Ishla sam sa caletom neshto u grad, i sretnemo nasheg porodichnog prijatelja (on je bio sa nekim ortacima), poshto se uvek poljubimo tri puta u obraz pri pozdravljanju, greshkom (namernom ili sluchajnom, ostavljam Vam da razmishljate... :wink ispao je klasichan francuski poljubac ops: Usput, on je isto godishte kao i moj cale, a njegov sin mi je naj ortak... Srecnom, "momci" okolo nishta nisu konstatovali, poshto su razgledali novi auto nasheg frenda 8) Iskreno, tip se coooool ljubi, a izgleda kao da mu je 18, tako da uopshte ne zhalim...
    O je, sokirana sam! :shock: Stvarno ti se to desilo?

Obećava
    Učlanjen
    07.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Uvek cu pamtiti

Citat Original postavio Crno pa se ne vidi ...
    ... tip mi se svidjao dugo, dugo, ali su tu uvek bile neke igrice toplo hladno. Secam se izasla sam na pauzu izmedju predavanja (tada sam bila na fakultetu) i otisla do bifea, nesto da ga pitam (u vezi nekog ispita). Uhvatio me za ruku, rekao dodji nesto da ti kazem, odveo me do kraja hodnika, prislonio uz zid i divljacki poljubio. Pomutila mi se svest u tom trenutku, ne znam ni ko je prolazio, ni koliko smo se ljubili, znam samo da sam lebdela u vazduhu ... i da je bilo prelepo. U zivotu (ni pre, a ni posle toga) mi poljubac nije prouzrokovao snaznija osecanja.
    Kad smo prestali da se ljubimo, pogledala sam ga, bez reci, okrenula se i otisla. Secam se da sam zakasnila na cas, da su svi gledali u mene kad sam usla i da sam morala da podignem kragnu od jakne, jer sam imala sljivu na vratu. Ipak bilo je nezaboravno.
    iskreno lazes ko pas.....iz koje je spanske serije ova scena?......komedija svega mi.....no jedino pozitivno je u svemu ovome to sto lepo govoris... digo mi se Stojadin na ovu pricu majke mi....

Slične teme

1. POLJUBAC
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 21.04.2009., 18:28
  2. Poljubac
    Autor Dragantaur u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 12.09.2007., 11:16
  3. Poljubac
    Autor Kaa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 45