Штедња

Koliko u proseku trosite nedeljno para?

  • Manje od 100 din/Ne trosim uopste

  • 200 din.

  • 300 din.

  • 400 din.

  • 500 din. i vise


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
U proseku nedeljno trosim 100-200 din, e sad desi se da puknem i 500 din, ali to se desi pocetkom meseca, jer izlaze novi brojevi casopisi, a obicno pocetkom meseca dopunjujem kredu...A sad vlada velika stednja jer kupujem nove patike...lol:)
 
А шта једеш ти у школи кад трошиш 100 динара недељно!? И колико потрошиш за викенд кад изађеш са друштвом!?
 
Nedeljno trosim od 2500-3000 din...
Sve zavisi kako kad...

Па неко је буржоазија бигаје ;)

Ја имам скроман месечни џепарац од 8000 (који треба да се повиси на 10000, ако Бог да), кои користим за ужину у школи, излазске и одласке на утакмице... С обзиром да ретко излазим по клубовима, највише пара од овога користим за ужину и за утакмице и буде ми релативно довољно. Мада у сваком месецу имам и неке додатне трошкове, нпр. прављење неких дуксева или тако нешто, па ми понекад пар дана пред крај месеца и зафали пара ;)
 
Па неко је буржоазија бигаје ;)

Ја имам скроман месечни џепарац од 8000 (који треба да се повиси на 10000, ако Бог да), кои користим за ужину у школи, излазске и одласке на утакмице... С обзиром да ретко излазим по клубовима, највише пара од овога користим за ужину и за утакмице и буде ми релативно довољно. Мада у сваком месецу имам и неке додатне трошкове, нпр. прављење неких дуксева или тако нешто, па ми понекад пар дана пред крај месеца и зафали пара ;)

Taka tura...
 
Па неко је буржоазија бигаје ;)

Ја имам скроман месечни џепарац од 8000 (који треба да се повиси на 10000, ако Бог да), кои користим за ужину у школи, излазске и одласке на утакмице... С обзиром да ретко излазим по клубовима, највише пара од овога користим за ужину и за утакмице и буде ми релативно довољно. Мада у сваком месецу имам и неке додатне трошкове, нпр. прављење неких дуксева или тако нешто, па ми понекад пар дана пред крај месеца и зафали пара ;)

:eek:

ja dobijam oko 600 svake nedelje,tj. oko 3000 mesecno...:hahaha: to potrosim na svirke,i cd-ove...:sad2: i na slatkise...

mada,meni zaista vise ni ne treba....:confused::) samo da imam za nesto slatko,kraj...:hahaha:
 
:eek:

ja dobijam oko 600 svake nedelje,tj. oko 3000 mesecno...:hahaha: to potrosim na svirke,i cd-ove...:sad2: i na slatkise...

mada,meni zaista vise ni ne treba....:confused::) samo da imam za nesto slatko,kraj...:hahaha:

Рачунај да мени на домаћу утакмицу оде око 500 динара, а ако је неко даље гостовање оде и до 2000, тако да пара никад не буде вишка, не бој се ;)
 
Ja ne mogu a da za dan ne potrosim oko 300(i vise):confused: Sta da radim sa 100 din?:eek: To mi je samo za kredit, a za svaki odmor po nesto da se pojede, popije....treba para bre!:P
 
ode mesecno i do 250 evra na zayebanciju , nije mi zao da ostavljam pare ni kafandzijama ,ni dilerima ,ni na utakmice,zurke i slicno , ali kada ih ostavim vlasnicima kladionica dusa me boli
 

Back
Top