Poblesaveo mi komp i sve ikonice !!!!!

dejan_pn

Početnik
Poruka
1
Prvo sam imao problem sa nekim "antivirus 2009" koji se zalepi u sistem 32, a koga jedva nekako ocisti a sad kada klknem misom (2x) na C ili D particiju otvara mi se "search" umesto da otvori normalno. To treba da resim a neznam kako, pa vas molim za pomoc oko toga. Ali u kompu imam "Stardock.IconPackager.4.0.sh"-instalacija, koji je samo proban kako radi a posle odstranjivanja tog trojanca nazovi antivirusom 2009 sve mi pobrljavelo i kao da se program za izmenu ikonica ""s a m instalirao"". to povratim nekako ali i dalje ostaje problem sa otvaranjem particija. KAKO TO DA RESIM? A da, imam i nov DVBviewer skinut manom (registrovan), koji mi povremeno ugasi komp. od anti virusa se branim NOD-om 32 ali ovo je van mojih mogucnosti. MOLIM vas ako moze pomoc.
Unapred zahvalan za svaku vrstu pomoci.....pozzZZzz...:bye:
 
Mnogo pitanja. Prvo taj Antivirus 2009 uklanjas ovim

http://majorgeeks.com/Malwarebytes_Anti-Malware_d5756.html

ovo obavezno pusti i vidi sta ce uraditi.

Od ove druge stvari se branis prevencijom - tj dobrim antivirusom tipa f-secure.

Sad kad si se vec zarazio - postoji gomila saveta kako pokusati vratiti normalno otvaranje particija - od raznih programa do rckanja po redzistriju - ali ne mogu ti preporuciti nista sto ce 100% resiti tvoj problem... Moraces da guglas malo ili da krenes redom vundo fix, smitfraud fix, razni klineri i antivirusi. Ali kad si vec pun virusa mislim da ce ti jednostavnije biti da ponovo instaliras windows nego da pokusavas sve to da zakrpis.
 

Back
Top