Drvo zivota

Ako ne zna bar uči na taj način...Šalim se...
Pazi, ne bi rekao da je takav tip oštećen, pa takvi su idoli, uzor, kod oba pola, ti što menjaju partnere, seks mašine, zavodničko - yebačke legende...Što misliš da oni ne znaju za zadovoljstvo, kod toliko partnera su ga po teoriji verovatnoće morali pronaći i upoznati...
Duguješ nam objašnjenje i rešenje. Ja moram da priznam da ne kapiram zašto to nema veze sa nagonom, konstatovali smo da to postoji kod oba pola. Nemoj mi reći da sa prijateljicama u traču nisi nikad pokrenula temu da bi volele da spavate sa raznim muškarcima. Iz istih razloga i tipovi pred kafanom odmeravaju svaku ribu koja prođe, želeli bi da je imaju...
Nisam rekla da je ostecen,vec da sam sebe moze na kraju povrediti i to kako niko to ne bi mogao.Idoli,uzor ?Veruj mi Dacho,da takvu seks masinu ne bih ni primetila....haha,sad me nasmeja,od srca...verovatno bi mu i rekla "De si,legendo.."..hahha..ne zelim nikog da vredjam, zaista.Ne pale tu verovatnoce i teorije...nije ga nasao,veruj mi...zato i trazi..samo ni on ne zna sta trazi.To mnogo vise veze ima sa nesigurnoscu i nezadovoljstvom,nego nagonom.Muskarci koji diskretno "odmere" ,pa ne bas sad svaku ribu,ali one zgodnije..to je normalno..i zene to cine kad su interesantni muskarci u pitanju.To je prirodno.Jedno je sta onako promastamo u glavi,a sasvim drugo sta zaista zelimo i da uradimo...
 
i da se ne lazemo...umeju zene da prokomentarisu...al je macan..! i sta bih mu radila...? al to je jedna od retkih stvari gde zene vole vise akciju,nego pricu... a muskarci vole da se hvale u prazno...i to treba imati na umu,kad su tzv. sex masine u pitanju...pozz
 
Sad ćete i mene ubediti da su muškarci prepredeni lisci...Žene koje pričaju o samo jednom muškarcu, dečaci koji se o svojim maštarijama ne poveravaju sestrama, dame koje ne primećuju osvedočene zavodnike, zavodnici koji i ne znaju šta je to pravi seks jer su u suštini nesigurni i nezadovoljni...Ova Zemlja stvarno nije za nas Smorove...:D
Vezista na most...Naredniče kontaktirajte glavni server Admiraliteta, potrebna su mi nova uputstva, ponovo šaljem zahtev da nas miču sa ove uvrnute planete. Razlog? Šalite se...pa ovde žene imaju samo jedan par grudi, kud ćete bolji razlog da pobegnemo odavde?
 
Sad ćete i mene ubediti da su muškarci prepredeni lisci...Žene koje pričaju o samo jednom muškarcu, dečaci koji se o svojim maštarijama ne poveravaju sestrama, dame koje ne primećuju osvedočene zavodnike, zavodnici koji i ne znaju šta je to pravi seks jer su u suštini nesigurni i nezadovoljni...Ova Zemlja stvarno nije za nas Smorove...:D
Vezista na most...Naredniče kontaktirajte glavni server Admiraliteta, potrebna su mi nova uputstva, ponovo šaljem zahtev da nas miču sa ove uvrnute planete. Razlog? Šalite se...pa ovde žene imaju samo jedan par grudi, kud ćete bolji razlog da pobegnemo odavde?

:lol: Zar si mislio da ćeš izaći normalan odavde? :lol:
 
Sad ćete i mene ubediti da su muškarci prepredeni lisci...Žene koje pričaju o samo jednom muškarcu, dečaci koji se o svojim maštarijama ne poveravaju sestrama, dame koje ne primećuju osvedočene zavodnike, zavodnici koji i ne znaju šta je to pravi seks jer su u suštini nesigurni i nezadovoljni...Ova Zemlja stvarno nije za nas Smorove...:D
Vezista na most...Naredniče kontaktirajte glavni server Admiraliteta, potrebna su mi nova uputstva, ponovo šaljem zahtev da nas miču sa ove uvrnute planete. Razlog? Šalite se...pa ovde žene imaju samo jedan par grudi, kud ćete bolji razlog da pobegnemo odavde?
Al kakav par....!:D:bye:
 
...Muskarci koji diskretno "odmere" ,pa ne bas sad svaku ribu,ali one zgodnije..to je normalno..i zene to cine kad su interesantni muskarci u pitanju.To je prirodno.Jedno je sta onako promastamo u glavi,a sasvim drugo sta zaista zelimo i da uradimo...

i da se ne lazemo...umeju zene da prokomentarisu...al je macan..! i sta bih mu radila...? al to je jedna od retkih stvari gde zene vole vise akciju,nego pricu... a muskarci vole da se hvale u prazno...i to treba imati na umu,kad su tzv. sex masine u pitanju...pozz
Da, treba razlikovati akciju od pustih maštarija...Ali važna je pokretačka snaga, ideja, podsticaj za akciju, zato to pripisujem nagonu, to nas tera i da zveramo, da odmeravamo, tražimo žrtve, komentarišemo, duvamo se naprazno, ili se omrsimo i hvališemo se.
I sad ispada da su žene konkretnije u tim akcijama, a muškarci se zaustavljaju na lovačkim pričama...zanimljivo...;):)
 
Da, treba razlikovati akciju od pustih maštarija...Ali važna je pokretačka snaga, ideja, podsticaj za akciju, zato to pripisujem nagonu, to nas tera i da zveramo, da odmeravamo, tražimo žrtve, komentarišemo, duvamo se naprazno, ili se omrsimo i hvališemo se.
I sad ispada da su žene konkretnije u tim akcijama, a muškarci se zaustavljaju na lovačkim pričama...zanimljivo...;):)
Uvek bilo...ko radi,nema vremena za pricu;) zato bolje da begam...:D;)
 
Vezista na most...Naredniče kontaktirajte glavni server Admiraliteta, potrebna su mi nova uputstva, ponovo šaljem zahtev da nas miču sa ove uvrnute planete. Razlog? Šalite se...pa ovde žene imaju samo jedan par grudi, kud ćete bolji razlog da pobegnemo odavde?

To sto si ti takav,to si ipak samo TI. :lol:
I nisi zivotinja sa nagonima koji ne mogu da se kontrolisu,nego covek.
 
ili objekat zudnje. To je problem sa kojim se vecina muskaraca suocava....
Previse tretiramo zene kao stoku i sexualne objekte, koje su nam zanimljive dok nam ne daju, a onda brzo dosade ( cak i da su lepse od Andje )...
I onda ocima poput periskopa trazimo novu zrtvu i spremajuci torpedo za novu i naivnu lepoticu, odmicemo se od proslosti i zaboravljamo sve one slatke lazi, kojima smo ocarali te naivne nezne duse...
Jeste, to je nas veliki problem ali ne zelimo da ga resimo...inace, u cemu bi bila onda i svrha zavodjenja i osvajanja, tucanja i karanja, smaranja i laganja itd, itd.......

uuuu, sad si nas uplasio :mrgreen:
bas ste neki opaki likovi, a? :mrgreen:
 
Uvek bilo...ko radi,nema vremena za pricu;) zato bolje da begam...:D;)
:eek: Wow, stvarno ode...Vidi se ko je glavna faca...;):):rumenko:
To sto si ti takav,to si ipak samo TI. :lol:
I nisi zivotinja sa nagonima koji ne mogu da se kontrolisu,nego covek.
Dobro kontrolišem nagone, čak i previše dobro, što ne znači da mi se ne javljaju kao i većini nas. Kontrola je jedno, ali sputavanje je nešto drugo. Postoje ljudi kojima su nesputani nagoni sastavni deo života, nekima je zadovoljavanje tih nagona smisao života, ali nije to životinjski...to je suviše jaka reč...Meni je recimo sebičnost, samoživost, samodovoljnost tipično životinjska, ako se te osobine kombinuju sa pohotom, narodski rečeno sa yebežljivošću, dobije se čudovište koje o nikome i o ničemu ne vodi računa...
 
ili objekat zudnje. To je problem sa kojim se vecina muskaraca suocava....
Previse tretiramo zene kao stoku i sexualne objekte, koje su nam zanimljive dok nam ne daju, a onda brzo dosade ( cak i da su lepse od Andje )...
I onda ocima poput periskopa trazimo novu zrtvu i spremajuci torpedo za novu i naivnu lepoticu, odmicemo se od proslosti i zaboravljamo sve one slatke lazi, kojima smo ocarali te naivne nezne duse...
Jeste, to je nas veliki problem ali ne zelimo da ga resimo...inace, u cemu bi bila onda i svrha zavodjenja i osvajanja, tucanja i karanja, smaranja i laganja itd, itd.......

To nam je dato od prirode...
 
dragane ti si tenkre :)

:smajlikojiseosvrceokosebe: Koji je sad pa taj Dragan...?
a015.gif
 

Back
Top