Александар Вучић: Узбуна

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Плашим се хаоса у Србији, отпуштања радника, мањка инвестиција, недозвољавања рефинансирања кредита, наплате хипотекарних кредита и довођење Србије до ивице глади
Неопходно је да банке усмере средства ка стратешки битним секторима привреде, али и да се повећају привилегије домаћих произвођача
Влади бих саветовао и да уводи додатне царине на увозне производе и одлагање једностране примене ССП
Највише ме боли кад кажу да сам хрватски агент, а знају да су ми Хрвати побили целу фамилију
Ванредни избори су једино решење за кризу у којој се Србија налази, очекујем да ћемо на гласање већ у мају наредне године
Не мислим да сам на било чијој мети у овом тренутку. Ја се не бојим, а за породицу бринем, али не мислим да им прети опасност


Народу је доста беде и муке у коју га је угурао режим Бориса Тадића. Морамо на изборе што пре, како би земљу коначно извукли из кризе, истиче на почетку разговора за „Правду" Александар Вучић, заменик председника Српске напредне странке.
Иако је део опозиције, Вучић каже да они не желе само да критикују власт већ и да им предлозима укажу на решења животних проблема грађана Србије.
Поред пројекта државне развојне банке, СНС је овога пута предложила низ мера за решавање тренутне кризе проузроковане лошим потезима НБС:
- Смањење обавезне резерве Банака код НБС, смањење референтне каматне стопе, гаранције НБС за међубанкарске кредите, забрана продаје потраживања Банака трећим лицима. Поред тога, неопходно је да банке усмере средства ка стратешки битним секторима привреде, али и да се повећају привилегије домаћих произвођача у поступцима јавних набавки. Влади бих саветовао и да уводи додатне царине на увозне производе и одлагање једностране примене ССП.
Држава у хаосу

Зашто верујете да ће власт прихватити ове ваше предлоге?
- Не верујем ни сада да ће их прихватити. СНС не жели само да напада власт, да о некоме говоримо све најгоре, већ желимо да предлажемо решења. Нудимо конкретне одговоре шта је то што бисмо ми урадили. Мислим да је то озбиљно, а они нека кажу зашто је било која од тих мера лоша. Посебно покушај заштите привреде.

остатак на:
http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/4679/uzbuna
 
Посланици СРС Гордана Поп-Лазић и Зоран Красић су вас оптужили да сте британски шпијун. Јесте ли?
- Постоје људи који су шпијуни и агенти. Нека људи размисле јесам ли ја то или нисам. Уверен сам да све што говорим и радим доказује управо обрнуто тако да је та цела прича потпуно бесмислена.
Зоран Красић још каже да изигравате жртву са тим бејби фејсом, напућеним уснама...
- Нисам ишао на пластичне операције, таквог ме је мајка родила. Знам да нисам леп као Зоран Красић, прихватам да нисам ни паметан ни пристојан као Гордана Поп-Лазић, Вјерица и Наташа. Све што желе, ја ћу да поновим, прихватим и да кажем да су у праву. Али то ме не интересује, занима ме шта ми можемо да урадимо за грађане Србије, да направимо за будућност ове земље.
Ипак, са тим људима сте годинама сарађивали, немогуће да вам је свеједно шта сад говоре?
- Једино што ме је искрено погодило је прича како радим за Хрвате, а целу моју породицу су Хрвати побили. Мој отац је рођен само зато што је био у стомаку. Све су побили, само су жене оставили у животу. Када је почео више да зарађује, пре 33 године, када је радио као директор Туристичког савеза Југославије, Привредне коморе Југославије, поново смо сазидали куће које су тамо спаљене. Хрвати су нам поново све то спалили. То је за мене била најтежа увреда, када знају шта нам се све догађало а кажу да сам хрватски агент. Мислим да су зато намерно то и говорили.
 
Не мислим да је Вучић страни плаћеник, такве у ЦИА називају: користан идиот.
Вучић је заостао у развоју, не чита, не напредује, ништа није бољи од Наташе Јовановић, иако је он умислио да јесте.

Али јесте тајкунска марионета. Вучић и Николић се не скидају са ТВ ПИНКА и то су чести гости забавних, гледаних, кич емисија, скоро сваке недеље гостују.

Што значи да тајкуни имају велике планове са њима.
 
Не мислим да је Вучић страни плаћеник, такве у ЦИА називају: користан идиот.
Вучић је заостао у развоју, не чита, не напредује, ништа није бољи од Наташе Јовановић, иако је он умислио да јесте.

Али јесте тајкунска марионета. Вучић и Николић се не скидају са ТВ ПИНКА и то су чести гости забавних, гледаних, кич емисија, скоро сваке недеље гостују.

Што значи да тајкуни имају велике планове са њима.

Vučić često gostuje kod Sanje Marinković :klap: nedavno sam videla kako prevrće oči i pravi se užasnut dok je Karleuša pričala o čarima roditeljstva ... inače gledala sam samo da utvrdim ko ima veća usta i verovali ili ne Vučić vodi :mrgreen:

A meni sve nešto žao što Natašicu niko nigde ne zove. Mislim da bi ona bila super gost u svakoj emisiji, samo bi morali da joj vežu ruke na leđima. :besna:
 
A meni sve nešto žao što Natašicu niko nigde ne zove. Mislim da bi ona bila super gost u svakoj emisiji, samo bi morali da joj vežu ruke na leđima. :besna:

По аналогији требали би да зову Елену Божић Талијан пошто је она наследила Вучића на месту генералног секретара. Наташа је само посланик, није високи функционер.
 
По аналогији требали би да зову Елену Божић Талијан пошто је она наследила Вучића на месту генералног секретара. Наташа је само посланик, није високи функционер.

Bogami ja bih nju postavila da nasledi Tomu, istakla se dovoljno :hahaha:
A i tu Božić-Talijan bih rado da čujem, mora da ima svašta pametno da kaže :mrgreen:
 
Cenim Sala,al drugi Alexandar,ovaj od Velike Srbije,čovek,ne znaš šta da komentarišeš...Eto,pre neki dan je rekao da NIKAD nije pominjao KOV granicu,a pominjao je milion puta...Koliko je transformacija on sposoban da učini...Vreme je da se u Srbiji konačno uspostavi politička odgovornost pa da svi koji su očigledno zabrljali,kao Vučić,mogu da posle brljotine rade eventualno,kao portiri u skupštini...
 
Ebote, pa sve te koje si nabrojao BOLJE GOVORE SRPSKI,SRBIJANSKI od radikala...Ko vas skupi i odakle...I sa kojom namerom...To je pitanje...Kad se raskrinka zavera PROTIV SRBIJE od strane srpske radikalne stranke,uz saradnju nekih stranih obaveštajnih službi,uključujući i hrvatsku,narod će valjda shvatiti.
 
Ebote, pa sve te koje si nabrojao BOLJE GOVORE SRPSKI,SRBIJANSKI od radikala...Ko vas skupi i odakle...I sa kojom namerom...To je pitanje...Kad se raskrinka zavera PROTIV SRBIJE od strane srpske radikalne stranke,uz saradnju nekih stranih obaveštajnih službi,uključujući i hrvatsku,narod će valjda shvatiti.

A čemu cimanje? Ionako SRS ima klimav cenzus a i ovi Tomini su pukli :mrgreen::hvala:
 
Stvarno je smesna politicka scena Srbije. Pa ko jos moze Vucica uzeti za ozbiljno! Svi su izgubili kredibilitet osim Tadica i Seselja.

Cedo - narkoman koji otvoreno radi protiv Srbije (setimo se presude u vezi Bosne i rata u korist Srbije i njegove izjave)
Nikolic/Vucic - 14 godina se drze jedne ideje i onda preko noci sve to pocnu poricati. Pa cekaj malo znaci ti ili ***** narod sada ili si ga ***** zadnjih 14 godina. Kako mozemo takve ljude da uzmemo za ozbiljno.
Radikali - Svi su nekako razjebani. Ne mogu verovati da je ljudima vaznije da kletu i seru u skupstini nego da iznose svoje vidjenje situacije i rade da dodje do neke promene.
DSS/NS - sta reci o ministru koji kaze da je u redu da ljudi malo kraduckaju. Kostunica je jos gori, covek bio na vlasti 8 godina i sve udovoljavao zapadu (izrucivao srpske vodje itd itd) a sada se kao bori sto to Tadic radi. Opet primer coveka koji se samo bori za vlast i fotelju.

Tadic ono sto govori tog se drzi. Isto tako i Seselj (ne volim kada sere o klanju i takvim glupostima; isto tako plan Karlobog ili kako got se ta vukojebina zove nije sada realan ali covek se jos za to zalaze), jest da se sa njima ne slazem u nekim stvarima ali se covek drzi svoje reci.
 

Back
Top