Seksualna buducnost savremene civilizacije

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Inspiracija iz filma Deception.:P

Mozda je to negde vec stvarnost, nebitno, ali zamislite buducnost u kojoj covek vise nema vremena da bude slobodan da upoznaje i srece ljude, stvara prijateljstva i veze, posto je rob svog posla tj. kapitalisticko drustvo ga cedi do poslednje kapi. Zato je covek izmislio "sex klub" u kome su clanovi anonimni, samo se pozivaju telefonom radi ugovaranja sex sastanaka. Bez imena, bez price o poslu, bilo kakvog razgovora ili produbljivanja odnosa.
Nije nemoguce, otudjenost je vec teska boljka.

Da li bi vam takvo drustvo odgovaralo, redovan sex bez mnogo muke?
Ili bi jednostavno dali otkaz? Poludeli mozda?
 
Inspiracija iz filma Deception.:P

Mozda je to negde vec stvarnost, nebitno, ali zamislite buducnost u kojoj covek vise nema vremena da bude slobodan da upoznaje i srece ljude, stvara prijateljstva i veze, posto je rob svog posla tj. kapitalisticko drustvo ga cedi do poslednje kapi. Zato je covek izmislio "sex klub" u kome su clanovi anonimni, samo se pozivaju telefonom radi ugovaranja sex sastanaka. Bez imena, bez price o poslu, bilo kakvog razgovora ili produbljivanja odnosa.
Nije nemoguce, otudjenost je vec teska boljka.

Da li bi vam takvo drustvo odgovaralo, redovan sex bez mnogo muke?
Ili bi jednostavno dali otkaz? Poludeli mozda?
Za mene je sex suprotno od ovog napisanog...sex nije samo zadovoljenje nagona,vec i psihicko,duhovno punjenje,bolje da kazem nadopunjavanje...malo mi je samo nagon...to me ne zadovoljava...a ne mislim da bi ikog...covek je ipak malo kompleksnije bice...
 
Postao si pohlepan i sad bi da si muska sponzorusa. :(

Nisam nikakva muska sponzorusa niti sam pohlepan, nego je problem sto se neka napudrana guz-ica vrednuje a muskarac ne.

Samo sam ti rekao da nisam kao ostali koji bale za zenama, jer ni jednu ne smatram vrednijom od sebe a i obratno i nisam od onih sto misle ako su poyebali najlepsu u drustvu da su tim nesto postigli, pre cu misliti da je ona tim nesto postigla.

A sta mogu nisam za dzabe cocafa.
 
Sto trazis pare da pokazes kitu, onda?

Upravo sam ti objasnio, ali ponovo cu.

Kad sam rekao svoj stav ti si uplivala pricom "kako su to ribe do jaja"

i ja sam ti rekao to do jaja meni nije nista toliko znacajno a nisi se zapitala da li sam ja tip do jaja, a znam i zasto, jer u nasem drustvu je tip niko i nista a napudrana guz-ica je bozanstvo. E pa ja sam od tipova koji ceni sebe, tako da sam malo figurativno napisao da bi naplatio gledanje kite, ali definitivno u sexu ona vise dobija od mene, jer ja ga mugu i izdrkati, ali zenu zadovoljiti ne zna svako, a tu sam ja numero uno. Sta mogu kad sam macak.
 
Inspiracija iz filma Deception.:P

Mozda je to negde vec stvarnost, nebitno, ali zamislite buducnost u kojoj covek vise nema vremena da bude slobodan da upoznaje i srece ljude, stvara prijateljstva i veze, posto je rob svog posla tj. kapitalisticko drustvo ga cedi do poslednje kapi. Zato je covek izmislio "sex klub" u kome su clanovi anonimni, samo se pozivaju telefonom radi ugovaranja sex sastanaka. Bez imena, bez price o poslu, bilo kakvog razgovora ili produbljivanja odnosa.
Nije nemoguce, otudjenost je vec teska boljka.

Da li bi vam takvo drustvo odgovaralo, redovan sex bez mnogo muke?
Ili bi jednostavno dali otkaz? Poludeli mozda?

Pa za mnoge profesije je ovo realnost (nemaš vremena za druženje i upoznavanje) i u Srbiji. Bilo bi zgodno da postoji takav klub. Ne znam da li bih to često koristila. Nekada verovatno bih. I mislim da je kod kres šema takav kontakt jedino dobar i fer. Ako nekoga želiš samo radi seksa, onda ne budi idiot smarajući sa intimnim pričama. Ako znaš da ne želiš više onda reci šta želiš i ta osoba će to prihvatiti ili neće. Ali ne sme biti kontakta koji podrazumeva lične priče. Dakle, ako imam klub ljudi sa kojima se ne družim ni po kojoj osnovi, već se samo tako sastajemo radi čistog seksa, onda bih verovatno iskoristila usluge kluba ponekad. Mada, naravno da mi to ne bi bilo ok za način života. I verovatno bi mi trebalo dosta vremena da krenem. Mada ko zna. Mislim da to uopšte nije nešto što je nemoguće da se formira. Ako i ne postoji već. Ja ne znam za takvo nešto, ali čim postoji film o tome, onda mora negde postojati, što znači da i kod nas može postojati.
 
Pa za mnoge profesije je ovo realnost (nemaš vremena za druženje i upoznavanje) i u Srbiji. Bilo bi zgodno da postoji takav klub. Ne znam da li bih to često koristila. Nekada verovatno bih. I mislim da je kod kres šema takav kontakt jedino dobar i fer. Ako nekoga želiš samo radi seksa, onda ne budi idiot smarajući sa intimnim pričama. Ako znaš da ne želiš više onda reci šta želiš i ta osoba će to prihvatiti ili neće. Ali ne sme biti kontakta koji podrazumeva lične priče. Dakle, ako imam klub ljudi sa kojima se ne družim ni po kojoj osnovi, već se samo tako sastajemo radi čistog seksa, onda bih verovatno iskoristila usluge kluba ponekad. Mada, naravno da mi to ne bi bilo ok za način života. I verovatno bi mi trebalo dosta vremena da krenem. Mada ko zna. Mislim da to uopšte nije nešto što je nemoguće da se formira. Ako i ne postoji već. Ja ne znam za takvo nešto, ali čim postoji film o tome, onda mora negde postojati, što znači da i kod nas može postojati.

...raspitaj se pa javi.....
 
inace kontakt sajtovi su postali veoma veliki potencijal za upoznavanje..bar na zapadu//broj korisnika takvih sajtova raste geometrijskom progresijom..vec sada je stanje alarmantno..ali nije u pitanju kapitalizam kao takava..inace srbija kao stremi zapadu pa u skladu s tim valja da preuzme i zapadne nazovi vrednosti..sto je u velikoj meri i ucinila..ali za sada smo kao zemlja uzeli sa zapada iskljucivo nagori otpad kao nesto sto je ideal drustva u celioni ali ajd to je samo moje skromno misljenje..koje ce ostro osporiti EUforijom zadojeni demokratski nastrojeni (navodno) slepci kod ociju..ali sta ce covek ima gi razni sto bi rekoli nislije;)


otudjenost ljudi jednih od drugih je jedan od glavnih problema covecanstva danas..da ne pominjem zemlju srbiju u kojoj vlada bela kuga..jer cure vole gradski lep zivot na visokoj nozi koju malo ko moze sebi da priusti..ali ajd i to je samo moje misljenje:think:

ne mogu da izbegnem povezivanje propasti covecanstva sa usponom zena ..tj pojavom feminizma na sceni..

sudeci po istoriji..prvobitna ljudska zajednica je bila matrijarhat..ali se pokazalo da su zene nesposobne da vode drustvo..nesposobne da donose validne i adekvatne odluke od opsteg znacaja..i da su zene ostale dominantne civilizacija nikad ne bi ni nastala i dalje bi ziveli po pecinama..i vi ne bi citali ovo moje uslovno receno pro s e ra vanje:whistling:
 

Back
Top