Izbor muzike

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam smeta ako vi i partner ne slusate istu muziku?

Meni se cesto desi nepoklapanje, zato sto nisam lik koji je odrastao uz Zdravka Colica i ostalu seljadiju, a da ne govorim narodnjake, to je u mom kraju bila uvreda i to zestoka kad se kaze nekom da slusa narodnjake.

Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.
 
Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.
3428_5481.jpg
14t31n8.jpg


smeta mi prilicno ako ne slusamo istu muziku.jer to ne znaci onda samo razliku u ukusima,vec i u interesovanjima posledicno.
 
Da li vam smeta ako vi i partner ne slusate istu muziku?

Meni se cesto desi nepoklapanje, zato sto nisam lik koji je odrastao uz Zdravka Colica i ostalu seljadiju, a da ne govorim narodnjake, to je u mom kraju bila uvreda i to zestoka kad se kaze nekom da slusa narodnjake.

Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.

Nisam nikada imala partnera koji ne sluša istu muziku kao ja :cool:

Razlog jednostavan: profil čoveka je u mnogome određen i vrstom muzike.

Da pojasnim - nema teorije da mi se svidi šaban koji sluša narodnjake.
A u veze se upuštam samo posle ozbiljnijeg upoznavanja.

Eto ti recepta Sinke. :mrgreen:

A za kres varijante ti nije ni bitno. Ionako se zajednički provedeno vreme meri u minutama.
 
Da li vam smeta ako vi i partner ne slusate istu muziku?

Meni se cesto desi nepoklapanje, zato sto nisam lik koji je odrastao uz Zdravka Colica i ostalu seljadiju, a da ne govorim narodnjake, to je u mom kraju bila uvreda i to zestoka kad se kaze nekom da slusa narodnjake.

Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.

Ako je neka krajnost, smeta... ali svi smo različiti i to poštujem :cao:
 
Da li vam smeta ako vi i partner ne slusate istu muziku?

Meni se cesto desi nepoklapanje, zato sto nisam lik koji je odrastao uz Zdravka Colica i ostalu seljadiju, a da ne govorim narodnjake, to je u mom kraju bila uvreda i to zestoka kad se kaze nekom da slusa narodnjake.

Ja sam uvek bio Disco frik i medju glavnim cocafama, ali onda su dosle devedesete i zivot u Srbiji i morao sam se povuci.

Au Sinnke, nije valjda da slušaš Disko? Pa kako je moguće da neko kreše žensku osobu uz tu muziku?
RS289~The-Village-People-Rolling-Stone-no-289-April-1979-Posters.jpg


Joj, pa oni muškobanjasti glasići braće Gib iz "Groznice subotnje večeri"...

ovdeidudvamuškasmajlijakojiseljube

Jes' da Čola voli debele konobarice, al' je bar strejt i dobar frajer. :super:
A i muzika mu je dobra, u svom žanru je medju najboljima, ako ne i najbolji.
 
Мени не смета, ако се не ложи претерано на музику, пошто се не ложим ни ја... а то отприлике више говори о мом сензибилитету него тип музике који волим да слушам. :confused:
 

Back
Top