Kupleraju, djevojacki raju,u tebi se cure ne udaju!

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Nesto vec duze vremena kontam da li ima javna kuca,trazio gledao,znam za jednu ozloglasena Vila cuo sam za nju prolazio pored nje,samo nisam nikada usao jer sam imao 13godina,nisam imao s knim da odem, a imao sam zelju,moja starija kasnije upoznata ekipa drustva u to vrijeme imali su po 18,19 godina i bili su tu k aral i, ja nisam pa sam malo istrazivao o tome te nasao ovaj link o povijesti prostitucije na ex Yu prostorima :D! Mislim znalo se i uzivati :D!

http://www.most.ba/025/092.htm

Ali misljenje forumasa i forumasica zanima : Da li odobravate otvaranje/postojanje javne kuce. Bez stvari poput djevojke su tu prisiljene da rade, ako bi to vodio ozbiljan covjek gdje bi djevojke dolazile dobrovoljno da rade iz daljih zemalja, da se ociste ulice od jeftinih prostitutki i da se naravno brine o tim zenama,zaradjivale bi ali bi imale i slobodu,pristajale samo na one stvari na koje zele a ono sto ne zele uputile kolegici! Kao i to da se uvede dio gdje bi muskarci opsluzivali zene za pare, bas poput naslova
" Kupleraju, djevojacki raju,u tebi se cure ne udaju!"
 
Nesto vec duze vremena kontam da li ima javna kuca,trazio gledao,znam za jednu ozloglasena Vila cuo sam za nju prolazio pored nje,samo nisam nikada usao jer sam imao 13godina,nisam imao s knim da odem, a imao sam zelju,moja starija kasnije upoznata ekipa drustva u to vrijeme imali su po 18,19 godina i bili su tu k aral i, ja nisam pa sam malo istrazivao o tome te nasao ovaj link o povijesti prostitucije na ex Yu prostorima :D! Mislim znalo se i uzivati :D!

http://www.most.ba/025/092.htm

Ali misljenje forumasa i forumasica zanima : Da li odobravate otvaranje/postojanje javne kuce. Bez stvari poput djevojke su tu prisiljene da rade, ako bi to vodio ozbiljan covjek gdje bi djevojke dolazile dobrovoljno da rade iz daljih zemalja, da se ociste ulice od jeftinih prostitutki i da se naravno brine o tim zenama,zaradjivale bi ali bi imale i slobodu,pristajale samo na one stvari na koje zele a ono sto ne zele uputile kolegici! Kao i to da se uvede dio gdje bi muskarci opsluzivali zene za pare, bas poput naslova
" Kupleraju, djevojacki raju,u tebi se cure ne udaju!"

PROTIV:mrgreen:
 
Vudi Alen kaze, da su kurwe najjeftinije zene

Iskusan chovek taj Vudi.. mator i pametan... Holimud...

Eto.. onaj siroma glumac imao zhenu 10 godina i posle razvoda cap... ode 15 miliona dolara. Za te pare je svako veche mogao da ima drugu vrhunsku ku
rvu i da mu mirna glava i zhivot lep. Gde ima tu se prosipa. Gde ima tu se otima!!

$to se tiche teme... pa i ova Krsta je neki kupleraj.. samo na veresiju :lol:

Uvek sam za legalizaciju!
 
Iskusan chovek taj Vudi.. mator i pametan... Holimud...

Eto.. onaj siroma glumac imao zhenu 10 godina i posle razvoda cap... ode 15 miliona dolara. Za te pare je svako veche mogao da ima drugu vrhunsku kurvu i da mu mirna glava i zhivot lep. Gde ima tu se prosipa. Gde ima tu se otima!!

$to se tiche teme... pa i ova Krsta je neki kupleraj.. samo na veresiju :lol:

Uvek sam za legalizaciju!
Namigusho!
 
Nesto vec duze vremena kontam da li ima javna kuca,trazio gledao,znam za jednu ozloglasena Vila cuo sam za nju prolazio pored nje,samo nisam nikada usao jer sam imao 13godina,nisam imao s knim da odem, a imao sam zelju,moja starija kasnije upoznata ekipa drustva u to vrijeme imali su po 18,19 godina i bili su tu k aral i, ja nisam pa sam malo istrazivao o tome te nasao ovaj link o povijesti prostitucije na ex Yu prostorima :D! Mislim znalo se i uzivati :D!

http://www.most.ba/025/092.htm

Ali misljenje forumasa i forumasica zanima : Da li odobravate otvaranje/postojanje javne kuce. Bez stvari poput djevojke su tu prisiljene da rade, ako bi to vodio ozbiljan covjek gdje bi djevojke dolazile dobrovoljno da rade iz daljih zemalja, da se ociste ulice od jeftinih prostitutki i da se naravno brine o tim zenama,zaradjivale bi ali bi imale i slobodu,pristajale samo na one stvari na koje zele a ono sto ne zele uputile kolegici! Kao i to da se uvede dio gdje bi muskarci opsluzivali zene za pare, bas poput naslova
" Kupleraju, djevojacki raju,u tebi se cure ne udaju!"




odobravam ali samo u muslimanskim gradovima BIH-a!
 

Back
Top