Kada?

NORA DIZDAR

Početnik
Poruka
11
Kada ćermo zaboraviti i pustiti prošlost na spomen??
Kada ćemo prestati mrziti se zbog vjere koja je jedno te isti u biti??
Zašto još tragamo??
Kada ćemo učiniti Balkan boljim mjestom???
Zašto ne prestanemo biti ovce i izmanipulisani???

Peace and Respect!!!!

Volim što sam Balkanka!!!!!!
 
Kada ćermo zaboraviti i pustiti prošlost na spomen??
Kada ćemo prestati mrziti se zbog vjere koja je jedno te isti u biti??
Zašto još tragamo??
Kada ćemo učiniti Balkan boljim mjestom???
Zašto ne prestanemo biti ovce i izmanipulisani???

Peace and Respect!!!!

Volim što sam Balkanka!!!!!!

Treba vremena za to. Mentalitet naroda je u pitanju. Uvijek sam se pitao: "Dokle više ta mržnja?" Umjesto da pomažemo jedni druge, da se formira neka Balkanska unija i da zaboravimo na granice, mi sve radimo naopako.
 
Mislim da se mora ići dalje naravno ali praviti neke balkanske unije to je besmisleno pa ljudi su ginuli zbog tih ebenih granica i nezavisnosti istih,kad već nismo mogli biti braća možda ćemoo biti bolje komšije
 
Kada ćermo zaboraviti i pustiti prošlost na spomen??
Kada ćemo prestati mrziti se zbog vjere koja je jedno te isti u biti??
Zašto još tragamo??
Kada ćemo učiniti Balkan boljim mjestom???
Zašto ne prestanemo biti ovce i izmanipulisani???

Peace and Respect!!!!

Volim što sam Balkanka!!!!!!

Nazalost, proci ce jos najmanje 10 godina do potpune stabilnosti u regionu.
 
Mislim da se mora ići dalje naravno ali praviti neke balkanske unije to je besmisleno pa ljudi su ginuli zbog tih ebenih granica i nezavisnosti istih,kad već nismo mogli biti braća možda ćemoo biti bolje komšije

A zašto ne Balkanska unija?? Nijedna država neće izgubiti svoju nezavisnost, neće nam trebati pasoš da odemo do Slovenije, Hrvatske ili Grčke, međusobno ćemo sarađivati i biti mnogo jači
 
A zašto ne Balkanska unija?? Nijedna država neće izgubiti svoju nezavisnost, neće nam trebati pasoš da odemo do Slovenije, Hrvatske ili Grčke, međusobno ćemo sarađivati i biti mnogo jači

Puno je bolje svi zajedno u EU, nego da stvaramo nekakve nove unije i konfederacije.
 
Kada ćermo zaboraviti i pustiti prošlost na spomen??
Nije dobro zaboravljati.
Kada ćemo prestati mrziti se zbog vjere koja je jedno te isti u biti??
Ne znam za tebe, ali ja ne mrzim nikoga, i ne poznajem osobu koja mrzi nekoga po toj osnovi.

Kada ćemo učiniti Balkan boljim mjestom???
Kada budete prestali da zaseravate i onda se pravite nevinašce.

Volim što sam Balkanka!!!!!!
Ša je sad ovo neka nova nacija? Šalim se.
Pa baš mene briga za Balkan. Ja živim u Banatu (severna Srbija), Banat nije na Balkanu :).
 
Kada ćermo zaboraviti i pustiti prošlost na spomen??
Kada ćemo prestati mrziti se zbog vjere koja je jedno te isti u biti??
Zašto još tragamo??
Kada ćemo učiniti Balkan boljim mjestom???
Zašto ne prestanemo biti ovce i izmanipulisani???

Peace and Respect!!!!

Volim što sam Balkanka!!!!!!

Tvoj problem !!!!!!
Ja volim sto sam Srbin a to prevazilazi Balkan,Evropu........itd.:mrgreen:
 
Treba vremena za to. Mentalitet naroda je u pitanju. Uvijek sam se pitao: "Dokle više ta mržnja?" Umjesto da pomažemo jedni druge, da se formira neka Balkanska unija i da zaboravimo na granice, mi sve radimo naopako.

Ajde pročitaj još jednom svoj post...
A onda se vrati u 21.05.2006...
 
A zašto ne Balkanska unija?

Zato što su Bugarska i Albanija sa Kosovom bastioni evropskog, pa i svetskog, kriminala.
Nijedna država neće izgubiti svoju nezavisnost
Ma jok.
Ja postavio temu na bošnjačkom forumu, KAKVO JE VAŠE MIŠLJENJE O JUGOSLAVIJI.
Ja počeo da branim Jugoslaviju, Bošnjaci me popljuvali, hoće samo Bosnu, banovali me.
Na forum.hr sam postavio sličnu temu, rekli su mi da sam srbočetnički jugokomunista i da se nosim u svoju balkansku zabit, oni hoće Hrvatsku i smatraju se srednjim evropljanima.

, neće nam trebati pasoš da odemo do Slovenije
Zato je bolje da uđete u EU.
A Slovenci jedva čekaju da te prime :hahaha:. Mrze južnjake (Crnu Goru, Srbiju, Hrvatsku, pogotovo Bosnu), osetio na sopstvenoj koži. Nekako smo im prljavi.

međusobno ćemo sarađivati i biti mnogo jači

Greška.

Leba ti, kako možeš očekivati da se neko sjedini ko se do juče klao? To nije prirodno ni normalno.

Ajde ti ujedini Albaniju i Srbiju u jednu državu, MISLIM :hahaha:


Mi Srbi smo vas lepo molili da ostanete u Jugoslaviji, vi niste hteli. Ostale unije, sem Evropske, više nećemo.

Ili Srbija ili Jugoslavija ili Evropa.
 
Kada ćermo zaboraviti i pustiti prošlost na spomen??
Kada ćemo prestati mrziti se zbog vjere koja je jedno te isti u biti??
Zašto još tragamo??
Kada ćemo učiniti Balkan boljim mjestom???
Zašto ne prestanemo biti ovce i izmanipulisani???

Peace and Respect!!!!

Volim što sam Balkanka!!!!!!

Ne treba da mrzimo,ali ni da zaboravljamo.
 
Ja postavio temu na bošnjačkom forumu, KAKVO JE VAŠE MIŠLJENJE O JUGOSLAVIJI.
Ja počeo da branim Jugoslaviju, Bošnjaci me popljuvali, hoće samo Bosnu, banovali me.
Na forum.hr sam postavio sličnu temu, rekli su mi da sam srbočetnički jugokomunista i da se nosim u svoju balkansku zabit, oni hoće Hrvatsku i smatraju se srednjim evropljanima.

:rotf::rotf::rotf:

svaka im cast

nisu te valjda i adekvatno nahranili?
 
Pa moguce je i da ce proci vise od 10 godina, ko ce znati.

Ako Srbi i Bošnjaci podržavaju i neopstruiraju Dejtonski sporazum, ako Albanci prihvate Srbiju (ili Srbija nezavisno Kosovo), ako se Makedonija bude tranformisala u građansku državu, e onda će se situacija smiriti u najboljem slučaju za 30 godina.
Ukoliko se makar jedan od ovih uslova ne ispuni, situacija se neće smiriti u narednih 60 godina.
 

Back
Top