letovanje...
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: letovanje...

mamablagonama
    Guest

Podrazumevano letovanje...

...u Turskoj!sa detetom!Mirnija varijanta!
    Gde!?Preko koje agencije!?
    Iskustva!?
    Kusadasi ne dolazi u obzir!!!
    Hvala!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Sto ne probas neko malo mesto u Boki Kotorskoj. Na primer: Rose, Njivice, Zanjice, Bigovo itd.
    Ako odes na www.njivice.co.yu mozes da vidis kako to tamo izgleda (za ostala mesta ne znam da li postoji internet prezentacija). Kazu da je idealno za porodicni odmor.

Podrazumevano

Od srca ti preporučujem Marmaris, hotel Pineta 3* all inc. Od plaže 300m, 3 otvorena i jedan zatvoreni bazen, u junu smešne cene a temperature do 40 C. Najbolji hotel za porodice sa malom decom.
    Mi smo išli sa Argusom, bilo je super. Let traje 2,5 sata i sletanje na Bodrum je malo truckavo ali to je sve što se tiče neugodnosti. Mi smo išli na sve izlete sa decom, autobusi su udobni i klimatizovani.
    Kad se samo setim Kleopatrine banje-termalna voda od 37 C a po dnu bazena antički stubovi.... e, sad se i meni opet ide!

mamablagonama
    Guest

Podrazumevano

Mi bi smo letovali krajem juna ali agencije jos uvek nemaju nikakav program za te termine pa nemam predstavu sta gde i kako.
    Za Marmaris sam zaista cula sve najbolje i to cemo razmotriti.
    Jesu li sobe klimatizovane!?Kakva je varijanta za uvece mislim na neku setnju ili lagani shopping!?Restorancici!?
    Koliko je aerodrom udaljen od Marmarisa!?
    Ups,koliko pitanja!?

Guest

Podrazumevano

verovatno jesu turci svuda trpaju taj erkondisn, i verovanto imas i za setnju a za soping te turci salecu hehe to su turci...potrudili su se da to kao bude turisticki pa imas i mnogo restorana najraznijih i verovatno i bazar ala orient i sve to. roba je slichna i dosta sharena..i mozes da kupis koznu jaknu sto je OK ja vise za kusadasi ali verujem da je marmaris slican. u kushadasiju ti klima ne treba uopste, ne znam za marmaris (u kush,. je suva klima pa je tih 40C ok ali marmaris je juznije..kazu da je zeleniji)..imas razne izlete unaokolo..ma to su velika mesta nema da brines

Slične teme

1. GDE CE TE NA LETOVANJE ???
    Autor Cairne u forumu Arhiva
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 04.07.2008., 19:12
  2. Letovanje
    Autor Profimare u forumu Arhiva
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 04.07.2007., 23:05
  3. Letovanje
    Autor dule.lj u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.07.2004., 10:46
  4. nudisticko letovanje,najbolje letovanje?!!???!!!!!!
    Autor evropljanin u forumu Putovanja
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.07.2004., 02:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •