Najbolje recenice DOMACIH filmova

AnaBG-3x

Obećava
Poruka
67
Mozda vec postoji tema tj sigurno ali aktiviram again...


Kume i ti ces to da radis,samo sutra-Maratonci

Seko,ako prigusti titrci u kukuruze-Povratak otpisanih

Vodi je u mrak da ti sija-Kengur

Ja da sam teo da budem kuvar,isao bi u skolu-Ringeraja

MRTAV LADAN I RADOVAN TRECI CELI

Jebavi vas kvima uvedjaji-Kengur

Crtaj ***** ti materina-rane

ili ***** ili primas,3 nema-rane
Deca se propederisala-Rane
Cela knjiga u zveketanju jedne babe,pitam se sta bi bilo da je lik roknuo neku do jaja cicu,e al ***** bi to stavili u lektiru
Oces sad il odmah
Keve mi Nevenke

Ma voli te on smao se pravi-Andjeli

I josss dosastaaaa
 
BALKANSKI SPIJUN

-Halo ... Molim vas druga Dražića ... Da ... Je l' to drug Dražić? ... Druže inspektore, ja sam jutros bio kod vas na pregledu ... na razgovoru, izvinite, često idem na preglede ..

-Vi ste zvali malopre? Da, da... Jeste, jeste, oće centrala da pogreši jednom, ali ne sto puta ... Druže, slušajte šta ću vam reći: možda je broj pogrešan, ali ste dobili onoga koga tražite... Nije vam jasno? Biće vam jasno, biće!
 
BALKANSKI SPIJUN

-Halo ... Molim vas druga Dražića ... Da ... Je l' to drug Dražić? ... Druže inspektore, ja sam jutros bio kod vas na pregledu ... na razgovoru, izvinite, često idem na preglede ..

-Vi ste zvali malopre? Da, da... Jeste, jeste, oće centrala da pogreši jednom, ali ne sto puta ... Druže, slušajte šta ću vam reći: možda je broj pogrešan, ali ste dobili onoga koga tražite... Nije vam jasno? Biće vam jasno, biće!
Kult :worth:

"Alo! Smiljka! Javi Đuri da blokira aerodrom, potstanar je pobegao i ja ću ga pratiti"
:) :)
 
profesionalac....gomila replika odatle...
evo nekih

-kako se osecas kad popijes sok od maline
-dobro
-nemas napade epsilepsije?

nije milosevic kriv, mi smo, mi smo gov...i on zna da smo mi gov.. i kad mu budemo dosadili on ce da pusti vodu i gov... ce da odu!

bumerang, maratonci, mrtav ladan, lepa sela lepo gore....

mrzi me sad redjam sve, u svakom slucaju sam fan nase kinemoatografije bas zbog fantasticnih scenarija....

dusan kovacevic je ne prevazidjen
 

Back
Top