MINI BASKET....treninzi... utakmice!!!!

STEFA PO

Zainteresovan član
Poruka
401
Postovani forumasi potrebna mi je jedna pomoc ...vec nekoliko godina radim u Italiji ko trener klinaca od 8..9..10..11..godina medjutim kao sto smo mi rasadnik i talenata i trenera verujem da neko od vas moze me uputiti da pronadjem brosure ili sve obuhvatno pomoc za vodjenje treninga tih mladjih kategorija dece ...Svoje ideje sam iscrpeo tako da mi je sada potrebno novina u vodjenju treninga ...znaci igre koje oni upraznjavaju za svoj uzrast ...
Verujem da neko od vas ima bilo kakav predlog za vodjeneje treninga ,ili me moze uputiti gde da ih nadjem ........unapred hvala .....pozdrava iz Italije .
 
Radio sam i to ali trenizi koji su nekada bili i sada malo su razliciti i potrebene su svakodnevne novine u svkom slicaju hvala na tvojoj nmesebicnoj pomoci verujem da ce moj apel neko procitati i pomocimi hvala////////////////
Pogledaj na netu da li ima sajt Vise skole za sportske trenere. Tu je jedan od predavaca profesor Karalejic. mislim da bi ti izasli u susret.
 
Pa ne moraju uvek da imaju nesto novo.Mogu da ponavljaju nesto dok ne urade baaas dobro,a ti ces za to vreme naci odgovarajuce rekvizite(da ih tako nazovem):).Pozz


mislim da nije OK da ponavljaju isto jer ce uraditi jos gore, takav je mentalni sklop u glavi dosta igraca, evo znam po sebi kad nam trening stavi raznovrsan trening da ide puno bolje i da kada nam nekad tamo sljedece sedmice ubaci vjezbu koju nismo dobro uradili, mi je uradimo perfektno...sto raznovrsniji i jaci trening, to bolje...
 

Back
Top