a sta da radi dama sa mrtvom mackom ili drage moje da li ste nesposobne?
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 254

Tema: a sta da radi dama sa mrtvom mackom ili drage moje da li ste nesposobne?

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Podrazumevano a sta da radi dama sa mrtvom mackom ili drage moje da li ste nesposobne?

ako imate problem sa "feministickim" temama i ne zelite da citate jos jednu koja se bavi musko/zenskim odnosima/poslovima, ovo je mesto gde treba da prestanete da citate. dovidjenja
    a za vas koji ste ostali: koliko ste nesposobne? ovo moze biti ona tema kako saznati koliko su zene jake ili da li je fer ocekivati da samo muskarci zaprljaju ruke? inspirisano sledecim situacijama:

"molim te komsija da kazes predsedniku kucnog saveta da treba da uradi to to to i to"-njoj je valjda neprijatno

"komsija sta cemo sa ovim macicima u ulazu, dete mi buve pojedose, hajde vi pozovite sintere"- zasto bi njoj nesto u zivotu bilo na savesti

"kada ce komsija A i komsija B da se zavuku (u smrad, buve i prljavstinu) i zatvore prozor na podrumu?"

"niko nece da odnese mrtvu macku ispod mog prozora"- sta dama da radi kad nema ljubazih komsija?

zasto se od muskaraca ocekuje da u gadnim, prljavim (na vise nivoa) situacijama oni preuzmu inicijativu i rese problem? zasto on treba da se drnda sa majstorima? zasto je ok da komsiju a ne tebe izujedaju buve? zasto zene cesto hvataju krivinu u ovakvim situacijama? jel to ima veze sa tim sto su dame? ako s.ranja prepustas drugome da ih resava, da li imas pravo da se smatras ravnopravnom u donosenju vaznih odluka? da li neke zene zauvek ostaju deca zato sto muskarcima prepustaju da umesto njih resavaju probleme od fzicki prljavih do "moralno" prljavih?

da napomenem ne radi se o fizicki teskim poslovima. aj sad paljba

Women, listen to your mothers
    don't just succumb to the wishes of your brothers

Elita Mirka Šizika (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Podrazumevano Re: a sta da radi dama sa mrtvom mackom ili drage moje da li ste nesposobne?

Ahahah pukla si , vidi naslov pokidah se od smeha !

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Podrazumevano Re: a sta da radi dama sa mrtvom mackom ili drage moje da li ste nesposobne?

E sad ozboljno.
    Uopšte nisam nesposobna, a ni preterano mazna.
    Ima tu neki da mi to zameraju , al meni tako do sad bilo fino.
    Al pre nekog vremena odlucim ja da vise necu tako.
    Ocu bre i ja da malo budem mazna i da cvrkucem umesto da grakcem...

Drzalo me dva dana , do prve nervoze , a onda ...opet dobra stara ja .
    Danas sam shvatila da sve mogu sama ...napisah vec na jednoj temi- kad hocu ja mogu , al je lepse kad imas sa kim da podelis .

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Ma, ja o svemu odlučujem, ovaj moj samo klima glavom...
    Samo žene i lekari znaju koliko je laž potrebna i korisna.

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio Mirka Šizika Pogledaj poruku
    Ahahah pukla si , vidi naslov pokidah se od smeha !
    sto sam pukla? upristoji se i ozbiljno shvati temu

bas sam htela da te dam za primer sto ces da se bakces sama sa majstorima, neces muza da guras u prve borbene redove

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.636
    Reputaciona moć
    15786

Vise mi je muka da sve moram sama..ali mrtvu macku ne diram..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

E sad ozboljno.
    Uopšte nisam nesposobna, a ni preterano mazna.
    Ima tu neki da mi to zameraju , al meni tako do sad bilo fino.
    Al pre nekog vremena odlucim ja da vise necu tako.
    Ocu bre i ja da malo budem mazna i da cvrkucem umesto da grakcem...

Drzalo me dva dana , do prve nervoze , a onda ...opet dobra stara ja .
    Danas sam shvatila da sve mogu sama ...napisah vec na jednoj temi- kad hocu ja mogu , al je lepse kad imas sa kim da podelis .
    jeste ali partnerski odnos, a ne zavisni, dragi ti se prljaj (uvek!) a ja cu da citam novine da bi umela pametno da pricam kad nam dodju prijatelji, ja sam dama

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Citat Original postavio alal Pogledaj poruku
    sto sam pukla? upristoji se i ozbiljno shvati temu

bas sam htela da te dam za primer sto ces da se bakces sama sa majstorima, neces muza da guras u prve borbene redove
    Ne vuci me sad za jezik.

I pristojna sam da znas, veceras se ni sa kim nisam posvadjala, nikom nisam rekla nista ruzno , bila sam na visini zadatka cak na tri teme , to je draga sizifov posao .

Ozbiljno sam i tvoju shvatila temu., iako ima naslov za neozbiljne postove .....mrzim da budem nesposobna i sa dve leve ruke, ne podrzavam cekanje muza da okrene pile i te pizdarije, al to ozbiljno dovodi u pitanje moju zenstvenost.

Ne vole muškarci pametne i jake zene ( al sad sere.m ) vole one koje trepću i cekaju da budu spašene , jer us po prirodi spasioci uvek muškog roda .

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio kuca Pogledaj poruku
    Vise mi je muka da sve moram sama..ali mrtvu macku ne diram..
    ko te tera da pipas macku

nego nadjes neku fizikalku a ne fizikalca da odnese macku mesto tebe. i platis. damski, a feministicki

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

jeste ali partnerski odnos, a ne zavisni, dragi ti se prljaj (uvek!) a ja cu da citam novine da bi umela pametno da pricam kad nam dodju prijatelji, ja sam dama
    NaraFski.
    Partnerski, drugarski, odnos pun medjusobnog poštovanja.

Al od silne jačine i guranja da budem jaka , pukoh !
    Al to nije ova tema

Poznat Ciciban (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    130

gde bas ovo vece da otvoris ovu temu usred damskog kutka .........inspirisale te teme, znam ........i dame.......a i neizdrz ti neda mira
    Najveca je vlast zapovedati sebi ....

Stara legenda Affro* (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3905

Ne vuci me sad za jezik.

I pristojna sam da znas, veceras se ni sa kim nisam posvadjala, nikom nisam rekla nista ruzno , bila sam na visini zadatka cak na tri teme , to je draga sizifov posao .

Ozbiljno sam i tvoju shvatila temu., iako ima naslov za neozbiljne postove .....mrzim da budem nesposobna i sa dve leve ruke, ne podrzavam cekanje muza da okrene pile i te pizdarije, al to ozbiljno dovodi u pitanje moju zenstvenost.

Ne vole muškarci pametne i jake zene ( al sad sere.m ) vole one koje trepću i cekaju da budu spašene , jer us po prirodi spasioci uvek muškog roda .

Ovo je jedna velika istina......i ne se**š uopšte tako je...čim primete da im žene
    mogu skoro sve same...samo se izvuku lukavo ili još gore odu da pomognu nešto
    komšinici..ona ne zna a muž joj nije tu.....pa oprosti molim te čiji je to muž......
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Ne vuci me sad za jezik.

a ja mislim da ne vole nesposobne-nezrele.

ja sam doduse krenula da se hvatam u tim nekim ocekivanjima da on nesto odradi, podvuklo mi se na kvarno i sad se ponekad mentalno lupam po prstima zbog podrivanja sebe same

ali ove komsinice su me sokirale sa stavom (i to bas onako jos se ljute) da neke stvari treba musko da odradi, nece one da se zaprljaju... ne pada im napamet koliko nije fer...

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Uvak kazem da generalizacija ne valja.
    Jeste ne vole ni nespospbne, one sto su ufitiljile i samo ćućore, al ne libe se da se nadju dami u nevolji

Genetika je čudo.

Ima muškaraca koji umeju na pravi način da se postave , kao sto ima i zena koje to znaju. Kad se nadju takvo dvoje, imaš partnerski odnos, al kad je klackalica poremećena na jednu stranu onda imaš ili zenu ko MarinaC il neku kao ...kao npr ...ne znam ko sa foruma al razumela si

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam doduse krenula da se hvatam u tim nekim ocekivanjima da on nesto odradi, podvuklo mi se na kvarno i sad se ponekad mentalno lupam po prstima zbog podrivanja sebe same

ali ove komsinice su me sokirale sa stavom (i to bas onako jos se ljute) da neke stvari treba musko da odradi, nece one da se zaprljaju... ne pada im napamet koliko nije fer...

......

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3905

Kako ne vole nesposobne i nezrele......kad njima mogu da manipulišu kako im volja (čast izuzetcima nisu svi takvi ali većina jeste)...da ih prerađuju i dorađuju po svojoj volji, da
    izigravaju viteza kad njima odgovara...a kad su ljuti da kažu kako si glupa kao to nisi
    znala sama.......
    Nikad vise ne planiram. Ja samo zivim svoj zivot. Ponekad kako zelim, ponekad kako moram. (Ivo Andric)

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio affrodiita Pogledaj poruku
    Ovo je jedna velika istina......i ne se**š uopšte tako je...čim primete da im žene
    mogu skoro sve same...samo se izvuku lukavo ili još gore odu da pomognu nešto
    komšinici..ona ne zna a muž joj nije tu.....pa oprosti molim te čiji je to muž......
    jeste treba ih drzati sakate i nesposobne da skuvaju, operu, nadju u kojoj fioci im stoje carape, mistifikovati sve kucne poslove i dovesti izvodjenje istih u nivo magijske radnje da bi ih zadrzali uz suknju. a da bi se osecali kao muskarci dozvoliti im da se prljaju, strokave i kilave, radeci "muske" poslove. povremeno glumiti nesposobnost da bi se osecali potrebni. savrseno izbalansiran zavisnicki odnos.
    svi nesposobni ali zajedno sreca sreca rados'

(ja ovo dok nedodje lexa posle cu opet da budem umerena struja)

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Ahaha umerena strujo, si pila nesto veceras pre dolaska ovde, jel te naljutio neko???

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio ciciban1 Pogledaj poruku
    gde bas ovo vece da otvoris ovu temu usred damskog kutka .........inspirisale te teme, znam ........i dame.......a i neizdrz ti neda mira
    kako sve znas... samo mi jos reci sta je neizdrz? za cim neizdrz?

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Ahaha umerena strujo, si pila nesto veceras pre dolaska ovde, jel te naljutio neko???
    spavala sam popodne i onda sam

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Ne-iz-drž.... to ti je ono kad nesto moras da uradis , ne moze da ceka sutra
    Al si bre zenskasta veceras , sve moram da ti objasnjavam

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

spavala sam popodne i onda sam
    More... ja ne mogu da zaspim, a ti naspavana i nervozna...
    Treba tebi jedan macho da te malo smiri znaš.

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Ne-iz-drž.... to ti je ono kad nesto moras da uradis , ne moze da ceka sutra
    Al si bre zenskasta veceras , sve moram da ti objasnjavam
    sto si kvarna htela sam cici da mi objasni

ps. i nemoj da spamujes i urlas probudices mi i psa i mača pa ce da me bije mač
    Poslednji put ažurirao/la alal : 13.11.2008. u 01:22

Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Otišla cici , oprastala se na 10 strana i na tri teme i ode konačno
    Ostala sam ti samo ja , zločesta i nedovoljno zenstvena

Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3905

jeste treba ih drzati sakate i nesposobne da skuvaju, operu, nadju u kojoj fioci im stoje carape, mistifikovati sve kucne poslove i dovesti izvodjenje istih u nivo magijske radnje da bi ih zadrzali uz suknju. a da bi se osecali kao muskarci dozvoliti im da se prljaju, strokave i kilave, radeci "muske" poslove. povremeno glumiti nesposobnost da bi se osecali potrebni. savrseno izbalansiran zavisnicki odnos.
    svi nesposobni ali zajedno sreca sreca rados'

(ja ovo dok nedodje lexa posle cu opet da budem umerena struja)
    Ništa ja od ovog gore nisam rekla....a da više vole one pekmeze, što ih za ruku
    treba prevoditi preko ulice, da ih ne zgazi auto, istina živa, samo to oni neće priznati
    i takvim će se retko oženiti, jer im za život treba sposobna, jaka, otresita...koja će u
    svemu moći da ih zameni kad god njih mrzi......

Slične teme

1. Drage moje dame....:)
    Autor Peta W. u forumu Žene
    Odgovora: 169
    Poslednja poruka: 04.03.2011., 20:49
  2. Savet, drage moje!
    Autor tama u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 25.04.2009., 18:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor