Koliko želite izručenje Ratka Mladića?

Koliko želite izručenje Ratka Mladića?

  • NE, ni za kakvu cijenu

  • NE

  • DA, po svaku cijenu

  • DA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To da li je on počinio zločine ili nije ja ne mogu sa sigurnošću da tvrdim, ali verujem da jeste. I smatram da za to treba da položi račune, slažem se sa dačom da bi to trebalo biti pred nekim našim sudom. Međutim treba biti realan i znati da je to ne moguće. Stoga smatram da ga treba izručiti, ali ne po svaku cenu kao što je u anketi navedeno, jer njega treba izručiti zbog nas samih a ne tamo nekih...
 
Tema već postoji, ali me baš interesuje koliko vas je za, a koliko protiv izručenja Ratka Mladića?

a mogo si bar staviti više opcija i cifre
ne bih ga nikada izručio
izručio bih ga za DŽ
do 1 000 dolara
1 000 -10 000 dolara
10 000 - 100000 dolara
100 000 - 1 000 000 dolara
više od 1 000 000 manje od 5 000 000

i poslednja
za minimum 5 000 000 dolara i Aljasku:hahaha:
 
Glasao sam za ne, iz jednostavnog razloga.

Mi Srbi iz Srbije moramo da mu presudimo za sve zločine koje je počinio, za pogibiju desetine hiljada Srba pod njegovom komandom, za to što je zbog njega srbija neopravdano postala dežurni tiranin u očima zapada.

Mamicu mu njegovu, nadam se da će da crkne kao miš.

Ako ga izručimo Hagu, ispašće kao da smo ga voleli i da nismo hteli da mu sudimo.
Stoka jedna nacistička.
 
Glasao sam za ne, iz jednostavnog razloga.

Mi Srbi iz Srbije moramo da mu presudimo za sve zločine koje je počinio, za pogibiju desetine hiljada Srba pod njegovom komandom, za to što je zbog njega srbija neopravdano postala dežurni tiranin u očima zapada.

Mamicu mu njegovu, nadam se da će da crkne kao miš.

Ako ga izručimo Hagu, ispašće kao da smo ga voleli i da nismo hteli da mu sudimo.
Stoka jedna nacistička.

Mi srbi mozemo da ga odlikujemo,alii na tvoju zalost u srbiji mu 80% ljudi ne bi sudilo,a onih 20% gde spadas ti kada bi ga videlo na tv-u sakrilo bi se iza fotelje.

Pogibija pod komandom nije zlocin,ako jeste to je zlocin onih koji su ubili te vojnike(muslimana) a ne njegov,mada nije ni njihov jer je to rat.

Poneki kao ti trebalo bi da porazmisle pre nego sto pocnu da shkrabaju kojekakve besmislice,jer su ti ljudi poginuli za republiku srpsku a ne za mladica.

Sa druge strane mozemo samo da mu zahvalimo jer je Mladic sigurno najbolji general na svetu trenutno i da nije on vodio vojsku i branio srpski zivalj ko zna koliko bi poginulo srba.

E da ,on je u srebrenici izvrsio ono sto je izvrsio da spase sto se spasti moze od srpskog zivlja i da osveti poklane srbe.......da je moj neko bio tamo smatrao bih da drugim ocem za taj cin-neka se ne naljuti neki musliman ako ih ima takvih ovde ali to je rat.

Srbija ni za koga nije postala niti bila tiranin,osim za zapadne politicare koji te izjave daju u cilju svog delovanja.

Ti verovatno nisi srbin jer ne bi pisao takve gluposti,nista on tebi uradio nije da bi to zeleo njemu.
 
Poslednja izmena:

Pa ti titovi generalcici su svasta radili posle im kriv djavo, nemas se cega skrivat ako nisi kriv ,ako znam sta sam radio pa to moze da me odvedu gde hoce .
Ako je toliki heroj koji bi dao zivot za Srbiju sta je to jedan zatvorcic i to bolji nego neke kuce ovde po Srbiji .
Ja sam protiv EU ali sto sutra deca da nam nose kletve ,ako skrivas zllocinca i sam ucestvujes u zlocinu,ja to nebi ni u snu.
 
Pa ti titovi generalcici su svasta radili posle im kriv djavo, nemas se cega skrivat ako nisi kriv ,ako znam sta sam radio pa to moze da me odvedu gde hoce .
Ako je toliki heroj koji bi dao zivot za Srbiju sta je to jedan zatvorcic i to bolji nego neke kuce ovde po Srbiji .
Ja sam protiv EU ali sto sutra deca da nam nose kletve ,ako skrivas zllocinca i sam ucestvujes u zlocinu,ja to nebi ni u snu.

Nije u tome stvar hoce da svale krivicu na srbe i srbiju osudjujuci ga,i naravno da se ima cega skrivati ako nije kriv jer hag nije validan sud i tamo je vec osudjen.

Pustili su Nasera Orica tako da je Mladic vec nevin.........da li ti znas ko je Oric i da li si upucen/a sa njegovim delovanjem.........
 

Back
Top