Propis o kratkim kosama decaka

Powerslave94

Aktivan član
Poruka
1.245
U jednoj osnovnoj skoli, direktor daje ukor onim decacima koji imaju duzu kosu, vec su dvojica dobila ukore, ja imam dugu kosu, ali nekako sam se izvukao, ali ne mogu jos dugo, pa jel moze neko da mi kaze da li postoji PROPIS (ZAKON!!!) da decaci imaju kratku kosu? jer ako nema, nikad necu da se sisam...
 
U jednoj osnovnoj skoli, direktor daje ukor onim decacima koji imaju duzu kosu, vec su dvojica dobila ukore, ja imam dugu kosu, ali nekako sam se izvukao, ali ne mogu jos dugo, pa jel moze neko da mi kaze da li postoji PROPIS (ZAKON!!!) da decaci imaju kratku kosu? jer ako nema, nikad necu da se sisam...

Pretpostavljam da skinhedsi prolaze bez ukora.
Koja je škola u pitanju?
 
U jednoj osnovnoj skoli, direktor daje ukor onim decacima koji imaju duzu kosu, vec su dvojica dobila ukore, ja imam dugu kosu, ali nekako sam se izvukao, ali ne mogu jos dugo, pa jel moze neko da mi kaze da li postoji PROPIS (ZAKON!!!) da decaci imaju kratku kosu? jer ako nema, nikad necu da se sisam...

ti da tužiš nekome direktora. roditelji neka zovu ministarstvo da pošalje inspekciju....ako mogu tetovirani i izbušeni da hodaju školama, dečaci sa čistom kosom nisu nikakva pretanja.
p.s. nemaš vaške, a?
 
U jednoj osnovnoj skoli, direktor daje ukor onim decacima koji imaju duzu kosu, vec su dvojica dobila ukore, ja imam dugu kosu, ali nekako sam se izvukao, ali ne mogu jos dugo, pa jel moze neko da mi kaze da li postoji PROPIS (ZAKON!!!) da decaci imaju kratku kosu? jer ako nema, nikad necu da se sisam...

kod nas je bila fora u osnovnoj, ne sme kosa da ti upada u oči, a pošto ja imam zahvalnu kosu koja nikad ne upada u oči... smeo sam da dođem kako sam hteo :mrgreen:
 
Ја кад сам ишао у основну знало се колика дужина косе сме да буде... Кад сам завршио основну онда ми нико ништа није причао... Према томе неки ред у те школе мора већ једном да се уведе... То подразумева и избушене и тетовиране xD
 
Ja prvo na coveku primetim kosu. Sto duza, to bolje.
Ja imam veliku i gustu, koja izgleda cupavo i kad nije.
Koliko su mene maltretirali, a jos, ja sam devojka.
Secam se da mi je neka baba rekla da joj se gadi moja kosa.
A moja keva je davala frizerki znakove da me osisa na krace.
Svi su je mrzeli. Ali ja je nisam dala. Sisam se svake 3 godine.:mrgreen:
 
Mislim da svaka skola ima pravo da donese svoj pravilnik o ponasanju (koji se zasniva na nekom opstem pravilniku)... Verovatno je samo pretnja ukorom u pitanju (verovatno misli da ti ne stoji bas taj friz)!!!!;) A i sta to moze da znaci u osnovnoj skoli? Da ce da te izbaci zbog frizure?!?!? Daj, iskuliraj... Svakako ti salje neku poruku - zbog necega bi bilo dobro da se osisas...
 

Back
Top