Propis o kratkim kosama decaka

Direktor je krelac. Odakle mu pravo da tako nesto propisuje. Nema prava niko pa ni on da propisuje neciju duzinu kose ili koliko ce puta da je pere u drzavnoj skoli. SAd bih rado opsovao koju, al nee smem, (ce dobijem ban). Celo srednju skolu sam imao dugu kosu, cesto i neopranu, pa sam je zavrsio, normalno, ko i svak druga deca, upisao fax, ocelavio, osiao se, i sve ostalo. (tek cu da se zenim :) ) Evo nalaze mi prosede... Ukratko, moze direktor da duva, tako nesto nije ovlascen da propise po zakonu, ma kolii konzervativni majmun bio. I j''''''', glavu, o beton! j''''''' ''''''' ''''''' ''''''' ''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''' ''''''' ''' ''''''''''''''' ' '' '''''''''''''''''''''''''!

....
 
U jednoj osnovnoj skoli, direktor daje ukor onim decacima koji imaju duzu kosu, vec su dvojica dobila ukore, ja imam dugu kosu, ali nekako sam se izvukao, ali ne mogu jos dugo, pa jel moze neko da mi kaze da li postoji PROPIS (ZAKON!!!) da decaci imaju kratku kosu? jer ako nema, nikad necu da se sisam...

Ne postoji zakon, sem u moza nekim ludim drzavama. Kod nas ne. Ignorisi to. Cak i da dobijes ukor, kod nas je to mrtvo slovo na papiru. Mogu ti pljunu pod prozor.
 
Nazalost nije redak slucaj da se u ovoj zemlji iz vida izgube neke mnoooogo vaznije stvari na kojima zaista treba poraditi, nego se ljudi zamajavaju nekim, pa mogu da ih nazovem, glupostima! :dash: Sve smo sredili u skolstvu...sad jos da zaposlimo frizere da rade na ulazu!
 

Back
Top