Pogledajte istinu i šta rade SRBIMA u Crnoj Gori - ispovest Saše Pejanovića!
Strana 1 od 15 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 362

Tema: Pogledajte istinu i šta rade SRBIMA u Crnoj Gori - ispovest Saše Pejanovića!

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Exclamation Pogledajte istinu i šta rade SRBIMA u Crnoj Gori - ispovest Saše Pejanovića!

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano Re: Pogledajte istinu i sta rade SRBIMA u Crnoj Gori !

jao sad kad nalete dpsovci

Ističe se
    Učlanjen
    13.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

e a posto je ova garnitura,jedno 3000?krimos

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Citat Original postavio dualcore Pogledaj poruku

Molio bi te da ne spamujes temu i da zapalis na pdf. tinejdzeri jer vidim da nemas nista pametno da kazes, a covek niti je slepac niti se javio iz Kandahara da ga snimaju u pecini.

Molim moderatore da sankcionisu indijance koji spamuju temu i istinu o coveku koji je zrtva vlasti jer je Srbin u Crnoj Gori.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio dualcore Pogledaj poruku
    Nije koza

Aktivan član Ganci (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

..ja imam prijatelje u CG znam situaciju, narod je podeljen na Srbe i Montenigerse do te mere kao shto smo mi i muslimani (poturice) u podeli i razlici danas..komunikacija postoji ali chesto bude onaj neprijatan minut cutanja...
    potpis je u redu

Elita crveni oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    379

Lepo bi bilo da se batale bednichki komentari imovnog stanja ovog choveka jer nikome od vas forumasha on nije zakinuo od usta. A policija Crne Gore je postala shiptarska jazbina. Sve je to plitkoumna stoka i skup zatupljenih i zaplashenih degenerika.tkacio:
    ...

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Meni je ta Crna Gora, sve sa Milom, toliko gnjusna, da je to nenormalno.

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Radi se o covjeku koji je pokrenuo nerede na mitingu koji je odrzan zbog odluke prizanja nezavisnosti Kosova u Podgorici, vrsio napad na slusbena lica, i koji se nakon mitinga krio 20 dana, pa se nakon toga predao.
    Da to policija radi samo Srbima, to je cista laz, to rade svakome, jer imam dosta poznanika ralicitih politickih opredelenja koji su bili privodjeni u MUP. To je praksa koju primjenjuju vec 20 godina. Tukli su ih samo da priznaju, pa jesu li ili nijesu pocinili djelo zbog kojeg su privedeni, to ce posle da se na sudu utvrdjuje. Samo da vam kazem da u MUP Crne Gore ima dosta ljudi koji su pro-srpski orjentisani, pa kad je to siptarska jazbina, sta oni rade tamo?
    Pejanovic posto je radio u MUP sigurno znao za sve ovo, prema tome niko ga nije tjerao da pravi nerede na mitingu, niko ga nije tjerao da napada pripadnike MUP-a, no mu je sad kriv Milo sto su ga pretukli, a ja bih licno priveo organizatore one karambole od mitinga, pa njima malo dao po rebara, jer su ih oni krivi za sve ovo.

Veoma poznat Jacqueline (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio Ganci Pogledaj poruku
    ..ja imam prijatelje u CG znam situaciju, narod je podeljen na Srbe i Montenigerse do te mere kao shto smo mi i muslimani (poturice) u podeli i razlici danas..komunikacija postoji ali chesto bude onaj neprijatan minut cutanja...
    Sve od reci do reci tako...Nazalost...
    Dogs never bite me.Just humans.

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio Ganci Pogledaj poruku
    Ni to nije tacno, jer ja imam dosta drugova koji su pro-srpski orjentisani. Komunikacija je sasvim normalna, cak i kad se prica o politici. Po meni samo moze olos da ne prica sa nekim zbog politike, a takvih, nazalost, ima dosta.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Citat Original postavio Reckless Pogledaj poruku
    Radi se o covjeku koji je pokrenuo nerede na mitingu koji je odrzan zbog odluke prizanja nezavisnosti Kosova u Podgorici, vrsio napad na slusbena lica, i koji se nakon mitinga krio 20 dana, pa se nakon toga predao.
    Da to policija radi samo Srbima, to je cista laz, to rade svakome, jer imam dosta poznanika ralicitih politickih opredelenja koji su bili privodjeni u MUP. To je praksa koju primjenjuju vec 20 godina. Tukli su ih samo da priznaju, pa jesu li ili nijesu pocinili djelo zbog kojeg su privedeni, to ce posle da se na sudu utvrdjuje. Samo da vam kazem da u MUP Crne Gore ima dosta ljudi koji su pro-srpski orjentisani, pa kad je to siptarska jazbina, sta oni rade tamo?
    Pejanovic posto je radio u MUP sigurno znao za sve ovo, prema tome niko ga nije tjerao da pravi nerede na mitingu, niko ga nije tjerao da napada pripadnike MUP-a, no mu je sad kriv Milo sto su ga pretukli, a ja bih licno priveo organizatore one karambole od mitinga, pa njima malo dao po rebara, jer su ih oni krivi za sve ovo.
    ovo pokazuje da ste vi montenegrini u stvari jos na nivou srednjeg veka i plemena ljudozdera

u demokratiji , burazeru, zadatak policije nije da pretuce optuzene, vec da ih privede ako za tim postoji potreba i obezbedi dokaze sudu i tuzilastvu za pokretanje postupka protiv njih.

sud je institucija koja treba nekome da sudi i da ga osudi a ne policija.

Recimo ova tvoja tvrdnja da ih "policija tuce da priznaju" samo pokazuje koliko si ti "SAKAT U MOZAK"

Sud ne presudjuje na osnovu iznudjenih priznanja vec na osnovu dokaza, i svako priznanje bilo cega iznudjeno batinama na sudu nema nikakvu vrednost. Zadatak policije kao sto rekoh, u normalnim demokratskim drzavama nije da batinama iznudjuje bilo cije priznanje i kaznjava bilo koga, vec da obezbedi dokaze sudu i tuzilastvu za postupak protiv optuzenog i okrivljenog.

tako je to u demokratski uredjenim drustvima a u plemenskim zajednicama i nedemokratskim drustvima je ovako kako ti pricas. policija tuce one koje privede i prebija ih na mrtvo ime

drugo kazes da je Sasa Pejanovic nekada radio u MUP-u. Postavlja se pitanje - zasto vise ne radi? Odgovor je jasan - dobio je otkaz samo zato sto je Srbin U policiji Crne Gore to znam pouzdano , nema meste za Srbe jer rezim mila djukanovica srbima ne veruje i tretira ih kao nizu klasu ljudi....

Crna Gora je predemokratsko klasno drustvo, u kojem je na vrhu drustvene lestvice kasta DPS-ovaca a Srbi spadaju u najnizu kastu obespravljenih ljudi zvanih Parije
    Poslednji put ažurirao/la Тихи : 12.11.2008. u 10:02
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Divlje to.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    ovo pokazuje da ste vi montenegrini u stvari jos na nivou srednjeg veka i plemena ljudozdera

u demokratiji , burazeru, zadatak policije nije da pretuce optuzene, vec da ih privede ako za tim postoji potreba i obezbedi dokaze sudu i tuzilastvu za pokretanje postupka protiv njih.

sud je institucija koja treba nekome da sudi i da ga osudi a ne policija.

Recimo ova tvoja tvrdnja da ih "policija tuce da priznaju" samo pokazuje koliko si ti "SAKAT U MOZAK"

Sud ne presudjuje na osnovu iznudjenih priznanja vec na osnovu dokaza, i svako priznanje bilo cega iznudjeno batinama na sudu nema nikakvu vrednost. Zadatak policije kao sto rekoh, u normalnim demokratskim drzavama nije da batinama iznudjuje bilo cije priznanje i kaznjava bilo koga, vec da obezbedi dokaze sudu i tuzilastvu za postupak protiv optuzenog i okrivljenog.

tako je to u demokratski uredjenim drustvima a u plemenskim zajednicama i nedemokratskim drustvima je ovako kako ti pricas. policija tuce one koje privede i prebija ih na mrtvo ime

drugo kazes da je Sasa Pejanovic nekada radio u MUP-u. Postavlja se pitanje - zasto vise ne radi? Odgovor je jasan - dobio je otkaz samo zato sto je Srbin U policiji Crne Gore to znam pouzdano , nema meste za Srbe jer rezim mila djukanovica srbima ne veruje i tretira ih kao nizu klasu ljudi....

Crna Gora je predemokratsko klasno drustvo, u kojem je na vrhu drustvene lestvice kasta DPS-ovaca a Srbi spadaju u najnizu kastu obespravljenih ljudi zvanih Parije
    Lose si Tihi informisan, ustvari vazda si bio, jer iz tebe samo govore kompleksi, od tih tvojih 3200 postova, svaki drugi je pljuvanje po Crnoj Gori. Ti si iskompleksirani moron, koji ne zna nista drugo nego da vrijedja jedno po jedno.

U crnogorskom MUP-u radi dosta Srba, prema tome, ne lupetaj.

Postoji u pravnom sistemu i Crne Gore i Srbije predkrivicni i krivicni postupak. Zato ono sto kaze policiji se ne vazi na sudu. No se Pejanovic malo busio, zato je najvjerovtnije i popio onolike batine.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Lose si Tihi informisan, ustvari vazda si bio, jer iz tebe samo govore kompleksi, od tih tvojih 3200 postova, svaki drugi je pljuvanje po Crnoj Gori. Ti si iskompleksirani moron, koji ne zna nista drugo nego da vrijedja jedno po jedno.

U crnogorskom MUP-u radi dosta Srba, prema tome, ne lupetaj.

Postoji u pravnom sistemu i Crne Gore i Srbije predkrivicni i krivicni postupak. Zato ono sto kaze policiji se ne vazi na sudu. No se Pejanovic malo busio, zato je najvjerovtnije i popio onolike batine.
    u crnoj gori radi 99% osoba cija je nacionalnost crnogorac a tek 1% cija je nacionalnost Srbin , a u praksi 33% populacije Crne Gore su se izjasnili kao Srbi.

Recimo znam licno da u herceg novom u gradu u kojem su Srbi vecinsko stanovnistvo preko 90% pripadnika policijskog sastava su nesrbi tj crnogorci bosnjaci i albanci

ti sad mozes samo da vredjas i nista vise , a ovaj slucaj pokazuje kakvi ste vi montenegrini i kolika je vasa mrznja prema svemu sto je srpsko. Mrzite vase komsije i dojucerasnje prijateje i mlatite ih krvnicki samo zato sto su Srbi i samo zato sto su se pobunili protiv priznavanja nezavisnosti Kosova od strane crnogorske vlasti
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Onda sigurno postoje i snimci,sa tog mitinga,u protivnom,zacepi

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

Podrazumevano Re: Pogledajte istinu i šta rade SRBIMA u Crnoj Gori !

cak i da je vrsio napad na sluzbena lica policija nema pravo da ga tuce vec samo da ga privede, uzme izjavu od njega u prisustvu njegovog advokata i prikupi dokaze za postupak protiv njega.

naravno tako je to u demokratskim drzavama, a u nedemokratskim i antisrpskim je ovako kako kaze reckless - policija te privede i ubije boga u tebi od batina .....

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

u crnoj gori radi 99% osoba cija je nacionalnost crnogorac a tek 1% cija je nacionalnost Srbin , a u praksi 33% populacije Crne Gore su se izjasnili kao Srbi.

Recimo znam licno da u herceg novom u gradu u kojem su Srbi vecinsko stanovnistvo preko 90% pripadnika policijskog sastava su nesrbi tj crnogorci bosnjaci i albanci

ti sad mozes samo da vredjas i nista vise , a ovaj slucaj pokazuje kakvi ste vi montenegrini i kolika je vasa mrznja prema svemu sto je srpsko. Mrzite vase komsije i dojucerasnje prijateje i mlatite ih krvnicki samo zato sto su Srbi i samo zato sto su se pobunili protiv priznavanja nezavisnosti Kosova od strane crnogorske vlasti
    A ti ces da me prekoris kad je mrznja i vrijedjanje u pitanju. Bolje ti je pokrij se usima i cuti, jer ispadas gluplji nego sto jesi. Iskaces iz zivaca kad ti se Crna Gora spomene, pljujes po njoj na sva usta. Pricas tu svakakve izmisljotine, koje veze nemaju sa zivotom.

Bolje ti je da me ubuduce zaobilazis jer ces opet da pozivas moderatore da me banuju.

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2092

ja pljujem po vama montenegrinima siptarskoj braci i slugama. a vi niste crna gora. vi ste ruglo crne gore - barem sa moje tacke gledista

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

A ti ces da me prekoris kad je mrznja i vrijedjanje u pitanju. Bolje ti je pokrij se usima i cuti, jer ispadas gluplji nego sto jesi. Iskaces iz zivaca kad ti se Crna Gora spomene, pljujes po njoj na sva usta. Pricas tu svakakve izmisljotine, koje veze nemaju sa zivotom.

Bolje ti je da me ubuduce zaobilazis jer ces opet da pozivas moderatore da me banuju.

Halo,bre,sta bi sa snimcima sa mitinga?

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

ja pljujem po vama montenegrinima siptarskoj braci i slugama. a vi niste crna gora. vi ste ruglo crne gore - barem sa moje tacke gledista
    Pljujes li po njima u vis?

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Treba privesti mila sa svim koji se izjasnjavaju kao crnogorci-aj mali ne prdi............

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pljujes li po njima u vis?
    Malezez ja pljujem odozgo...........

Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio olympiakos Pogledaj poruku
    Malezez ja pljujem odozgo...........
    A ti po njima pisas uz vjetar

Domaćin
    Učlanjen
    04.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A ti po njima pisas uz vjetar
    Ne ja prodajem svoje kuce u crnoj gori shiptarima pa se snjima pljujte ili zivite u slozi.

Slične teme

1. Sta vecina siptara rade i zele Srbima.
    Autor Mile sa Manjace u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.04.2010., 08:36
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.03.2009., 19:50
  3. Razmere aparthejda nad Srbima u Crnoj Gori
    Autor Jerry Ropero u forumu Politika
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 28.03.2007., 17:43
  4. Linč nad Srbima u Crnoj Gori
    Autor Zmaj_Svevlad u forumu Politika
    Odgovora: 91