Нострадамусово пророчанство о "црном папи", Барак Обама антихрист илињегов најављивач

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
..."No, jedno Nostradamusovo proročanstvo postalo je nedavno i političko sredstvo protiv Baracka Obame. Naime, Nostradamus piše o dolasku prvog "crnog pape" nakon kojega dolazi kraj svijeta. Budući da je u Nostradamusovo vrijeme Vatikan bio najutjecajnija država (1503.-1566.) mnogi govore kako se Papinska država u današnje doba slobodno može nazvati Sjedinjenim Američkim Državama, dok se tadašnji papa po svojoj moći i utjecajem slobodno može usporediti s predsjednikom "najjače države na svijetu" odnosno SAD-a. Naime, kako kaže Nostradamus nakon smrti "crnog pape", koja bi trebala brzo uslijediti, dolazi novi papa, a odmah iza njega svijet će ući u ratove.

Kraj dolazi s kometom

Prema nekim tumačenjima Nostradamusovih proročanstava kraj svijeta dolazi s kometom (atomskom bombom?) koja će pasti u Mediteran, a prouzročiti će brojne prirodne katastrofe - erupcije vulkana, poplave, potrese i suše. Nimalo bolja sudbina ne očekuje ni SAD gdje Nostradamus predviđa građanske ratove, političke konflikte, očaj i naglo siromaštvo. Drugi će veliki narodi u SAD slati pomoć, ali, kaže prorok, bezuspješno. Štoviše jedan katren tumači se kako će biti problema u "izborima za američkog predsjednika, a svijet će navodno shvatiti da ta zemlja propagira lažnu demokraciju".

OBAMABUSH je Mabus?

No, Obama se osim imenom "crni papa", među dijelom svojih političkih oponenata naziva i potencijalnim Antikristom. Naime, Nostradamus spominje lidera Mabusa, trećeg Antikrista nakon Hitlera i Napoleona, koji bi nakon ustoličenja na vlast trebao brzo umrijeti. "Mabus će uskoro umrijeti, Nakon čega će slijediti veliki pomor ljudi i životinja, Osveta će biti brza, Kad dođe komet, stotine ruku, žeđ i glad." Nostradamus daje naslutiti kako je riječ o mladom tamnoputom čovjeku, a mnogi su vjerovali i vjeruju da se radi o Saddamu Husseinu, ali i Osami bin Ladenu, međutim u posljednje vrijeme Mabus se veže uz Obamu. Naime, Bush i Obama daju zajedno ime Mabus. ObamaBush odnosno Mabus. "

Погледајте и на видеу

 
LOL ! onda sam ja Japanac XD haha :hahaha::hahaha:

Obama je crnchuga ona najveca i treba ga ubiti...


Чекај полако, нећемо сада да позивамо на расну нетрпељивост. :confused:Поента је у томе (не битно да ли је неко црн, бео, жут, плав....) већ то што је Нострадамус рекао у свом пророчанству да ће доћи МАБУС после кога долази 3 СВЕТСКИ РАТ.

Читајући још нека пророчанства наишла сам на идентичну визију, односно да ће бити извршени неки атентати након доласка тог "МАБУСА" након чега ће уследити 3 светски рат.

Живо ме занима, шта ви мислите о томе, да ли је тај МАБУС - ОБАМА и да ли је ово отварање печата, односно време апокалипсе ?
 
Живо ме интересује,а ко је тај НОСтрадамус?

"...Ovaj najslavniji prorok u istoriji covecanstva, Rableov skolski drug, bio je lekar koji se proslavio lececi kugu. Nakon brojnih putovanja, skrasio se u provansalskom gradicu Salonu i poceo da provodi noci u svojoj opservatoriji. Dok je sedeo na svom tronoscu, u bozanskom zanosu prikazivale su mu se vizije svih strahota koje je predvideo u svojim prorocanstvima. Nostradamus je preuzeo tehniku drevnih grckih prorocista i sjedinio je sa tajnama jevrejske Kabale i astronomskim i astroloskim saznanjima tog vremena. Svojim prorocanstvima je obuhvatio ogroman vremenski period, od 1557. do 3797. godine, sto nijedan prorok ni pre ni posle njega nije ucinio. Predvidjao je dogadjaje sa zacudjujucom tacnoscu.Slavan vidovnjak, koji je, izmedju ostalog, u svom 58. katrenu predvideo dolazak Hitlera na vlast i njegov neslavni kraj..."

predvideo je čak i svoju smrt....

sve to imas u knjizi o nostradamusu....
 
Ностродамус се бавио кабалом, толико о његовим...."пророчанствима"...а црни папа ..је језуитски вођа.....таква му је титула...који су прогањали ликове као ностродамус у оно време...
 
Ne mogu da verujem da jos uvek ima ljudi koji se uzdaju u Nostradamusa. To sam citao jos u osnovnoj skoli kad se emitovala serija First wave, gde se pominje Nostradamus (a onda i Tarabice).
Nacin na koji je on pisao katrene (pesmice, kako god) je tako napisan da se svaki veliki dogadjaj moze povezti sa nekim od njegovih dela koja su btw neiscrpna po kvantitetu.
Predvidjao je i svoju smrt, al' je omanuo za jedno 20god. i tu vise nema sta da se raspravlja.
LEpo je procitati nesto od njega i njegovih tumaca, ali samo kao razonodu i nesto zanimljivo, a nikako kao neko ozbiljno delo.
 
"...Ovaj najslavniji prorok u istoriji covecanstva, Rableov skolski drug, bio je lekar koji se proslavio lececi kugu. Nakon brojnih putovanja, skrasio se u provansalskom gradicu Salonu i poceo da provodi noci u svojoj opservatoriji. Dok je sedeo na svom tronoscu, u bozanskom zanosu prikazivale su mu se vizije svih strahota koje je predvideo u svojim prorocanstvima. Nostradamus je preuzeo tehniku drevnih grckih prorocista i sjedinio je sa tajnama jevrejske Kabale i astronomskim i astroloskim saznanjima tog vremena. Svojim prorocanstvima je obuhvatio ogroman vremenski period, od 1557. do 3797. godine, sto nijedan prorok ni pre ni posle njega nije ucinio. Predvidjao je dogadjaje sa zacudjujucom tacnoscu.Slavan vidovnjak, koji je, izmedju ostalog, u svom 58. katrenu predvideo dolazak Hitlera na vlast i njegov neslavni kraj..."

predvideo je čak i svoju smrt....

sve to imas u knjizi o nostradamusu....

Hm,3797...pa,nesto cisto sumnjam da ce Obama(ili njegov naslednik) vladati bas toliko dugo...Mada,nikad se ne zna :)
 
Meni je jedna prorocica rekla, da imam prorocke sposobnosti, pa sam procitala Nostradamusovo prorocanstvo i otkrila da me je par puta spomenuo. Naime, jedan tumac Nostradamusovog prorocanstva mi je rekao, da sam ja bila njegova idealna zena. Ostavio je neke spise u kojima pise da traga za osobom koja je tako dobra, iskrena, savrsena, postena, cestita, ljubazna, zgodna, inteligentna, vesela, srdacna, otvorena, neiskvarena kao ja.
Sto se tice Obame, on sa onm njegovim magarecim usima izgleda kao cudoviste, koje svi zovu Djavo. Jednom me je napao ranije u liftu u Cikagu, ali mi je u pomoc pritekao jedan biznismen Rod Blagojevic, koji je rekao: "Nemoj da mi diras zemljakinju." Od tada mi se on cepi, a mene bas briga.
 
"...Ovaj najslavniji prorok u istoriji covecanstva, Rableov skolski drug, bio je lekar koji se proslavio lececi kugu. Nakon brojnih putovanja, skrasio se u provansalskom gradicu Salonu i poceo da provodi noci u svojoj opservatoriji. Dok je sedeo na svom tronoscu, u bozanskom zanosu prikazivale su mu se vizije svih strahota koje je predvideo u svojim prorocanstvima. Nostradamus je preuzeo tehniku drevnih grckih prorocista i sjedinio je sa tajnama jevrejske Kabale i astronomskim i astroloskim saznanjima tog vremena. Svojim prorocanstvima je obuhvatio ogroman vremenski period, od 1557. do 3797. godine, sto nijedan prorok ni pre ni posle njega nije ucinio. Predvidjao je dogadjaje sa zacudjujucom tacnoscu.Slavan vidovnjak, koji je, izmedju ostalog, u svom 58. katrenu predvideo dolazak Hitlera na vlast i njegov neslavni kraj..."

predvideo je čak i svoju smrt....

sve to imas u knjizi o nostradamusu....

O ne, jos jedan antihrist :):)
Pa dobro, do sada smo ih imali par hiljada, jednom ce se potrefiti :):)



Predvideo je tacno nista.

tachno braticu

nishta, ali nishta nije predvideo

za njega su tarabici bili....
 
Meni je jedna prorocica rekla, da imam prorocke sposobnosti, pa sam procitala Nostradamusovo prorocanstvo i otkrila da me je par puta spomenuo. Naime, jedan tumac Nostradamusovog prorocanstva mi je rekao, da sam ja bila njegova idealna zena. Ostavio je neke spise u kojima pise da traga za osobom koja je tako dobra, iskrena, savrsena, postena, cestita, ljubazna, zgodna, inteligentna, vesela, srdacna, otvorena, neiskvarena kao ja.
Sto se tice Obame, on sa onm njegovim magarecim usima izgleda kao cudoviste, koje svi zovu Djavo. Jednom me je napao ranije u liftu u Cikagu, ali mi je u pomoc pritekao jedan biznismen Rod Blagojevic, koji je rekao: "Nemoj da mi diras zemljakinju." Od tada mi se on cepi, a mene bas briga.
prvo sam bio 100% ubedjen da je ludacha

a sad da je samo priglupi folirant :D
 
шта ви мислите о томе, да ли је тај МАБУС - ОБАМА и да ли је ово отварање печата, односно време апокалипсе ?

mislim da je to mozdani isprdak nekoga na horor tripu
isto kao i sve i jedno ""prorocanstvo"" smarachina x10
takve esejske kulise se uklapaju u casopis trece oko

proroci, mesije, ljudi smaraju apokalipsom koga bre boli sljunak za apokalipsu sledeci sekund je beznacajan prema ovom koji jeste i tako..

naprdeli su jedno tristotinjak apokalipticnih scena samo za vreme mog zivota shto u toku shto prorokovano ispred toga
svi hvataju neke paralele crtaju dijagrame ko je koji jahach konj sah mat princezo..

elem svet je daleko od savrsenog a apokalipsa je daleko od realnog jer cak i kad bi se desila ne bi imala ni najmanje veze sa bilo kojom imaginarnom bljuvotinom koga god

jesam ti rekao da ce izvuci sedmicu
screw you sto mi nisi rekao kombinaciju..

mislim kontam da iz dosade ili nalodusnosti ljudi dopadnu takvih tripova o apokalipsi bolela bi me uzengija da se cak i desi ali tek boli sto smarate time, pozelim apokalipsu sad i odmah samo da ne slusam vishe paranoju o tome ko ce da zakotrlja korbach na ovo i ili ono shto ce sve da pomete sa trotoara

i tako...
 
Ne mogu da verujem da jos uvek ima ljudi koji se uzdaju u Nostradamusa. To sam citao jos u osnovnoj skoli kad se emitovala serija First wave, gde se pominje Nostradamus (a onda i Tarabice).
Nacin na koji je on pisao katrene (pesmice, kako god) je tako napisan da se svaki veliki dogadjaj moze povezti sa nekim od njegovih dela koja su btw neiscrpna po kvantitetu.
Predvidjao je i svoju smrt, al' je omanuo za jedno 20god. i tu vise nema sta da se raspravlja.
LEpo je procitati nesto od njega i njegovih tumaca, ali samo kao razonodu i nesto zanimljivo, a nikako kao neko ozbiljno delo.

Nostradamus je prorok, koji je predvideo neke stvari, ali nije bio precizan... na primer, rekao je da će se krajem drugog milenijuma pojaviti čovek po imenu Hister, koji će izazvati smrt mnogih ljudi....
 

Back
Top