hmmm, da li neko u nesto veruje...........

  • Začetnik teme Nancy_Spungen
  • Datum pokretanja
Nancy_Spungen:
pa pravo da vam kazem sve sto sam imala da vam kazem sadrzano je u naslovu..... da li ijedna danasnja muzika izrazava neko verovanje? ja mislim da ne. a to je glupo, iza svega mora da stoji nesto, a narocito iza muzike
Svaka muzika izaziva veovanje i to je sigurno. Ne znam na koje si verovanje mislila, ali evo ti od svake vrste po malo: rege muzika donosi verovanje u Rastu, a to je cak prava religija;metal donosi verovanje u zmajeve i magiju; Bitlsi u bolje sutra; Queen u ljude... a ti vidi. Ljude pokrecu strah i vera i oba su sadrzana u muzici. Pa zasto bi ti onda gubila svoju veru?
 
Izvinjavam se, ali na dosadasnjim diskusijama mislim da se videlo da ja imam pojma o cemu pricam i da se isto tako videlo da se ti u muziku uopste ne razumes. Sto se tice vredjanja mislim da je bilo puno besmislenih uvreda na moj racun na temi metal da ili ne. Toliko o tome...

Dont_Break_The_Oath:
Gwydion:
A da malo posetis psihijatra, a?

Dont_Break_The_Oath:
postoji samo jedno u sta vrujem,a to je:

METAL CHURCH

Hoces li prestati da vredjas?Bilo bi lepo od tebe kada bi to prosto ucutao o nekim stvarima u koje se ne razumes.
 
Mejdeni ne veruju ni u kakvu vecnost. teme koje obradjuju oni uopste ne razumeju. ne Sedmom sinu od sedmog sina oni toliko lupetaju da se vidi da su samo nesto procitali i to ovlas, pa onda pretumbali bez ikakvog razumevanja. Jedino u st amejdeni veruju je novac koji izmuzu od priglupih obozavalaca.

vericas:
maideni veruju u vecnost i uz njih se manje bojim smrti
doorsi tj. morison je verovao u neku neobjasnjivu smrt
 
Ja zaista nisam primetio da je Steve Harris i co,imali bilo kakve finansijske ambicije kada su doveli Blaze Bayleya da peva,to je prvi znak nekomercijale kod njih.
Drugi rizicni potez sto je Mr.Harris uradio jeste da je postao producent svojih albuma,sto se na zadnjim njihovim albumima zaista oseca zrelost i kao da su tek sada pronasli sebe.Tu je publika zaista trebala da posumnja da li je Mr.Harris normalna licnost kada se najednom zvuk Maidena toliko promenio i znatno sporije,licnije pesme su dosle na red.
novac,hmm,pa zasto Black Sabbath i dalje postoje,i stvarno se pitam hoce li ponovoti ikada uspeh albuma "Dehumanizer".Ali sviraju ipak,nastavljaju dalje,sa bilo kojim pevacem.
 
Gwydion:
Mejdeni ne veruju ni u kakvu vecnost. teme koje obradjuju oni uopste ne razumeju. ne Sedmom sinu od sedmog sina oni toliko lupetaju da se vidi da su samo nesto procitali i to ovlas, pa onda pretumbali bez ikakvog razumevanja. Jedino u st amejdeni veruju je novac koji izmuzu od priglupih obozavalaca.

vericas:
maideni veruju u vecnost i uz njih se manje bojim smrti
doorsi tj. morison je verovao u neku neobjasnjivu smrt
ma mozes da mi ga p usis!
 
Cek, ti si zensko sa krizom identiteta pa tripujes da ti muskarci duvaju? Nije ni cude, ko je jos video lepu metalku?

vericas:
Gwydion:
Mejdeni ne veruju ni u kakvu vecnost. teme koje obradjuju oni uopste ne razumeju. ne Sedmom sinu od sedmog sina oni toliko lupetaju da se vidi da su samo nesto procitali i to ovlas, pa onda pretumbali bez ikakvog razumevanja. Jedino u st amejdeni veruju je novac koji izmuzu od priglupih obozavalaca.

vericas:
maideni veruju u vecnost i uz njih se manje bojim smrti
doorsi tj. morison je verovao u neku neobjasnjivu smrt
ma mozes da mi ga p usis!
 
Gwydion:
Cek, ti si zensko sa krizom identiteta pa tyripujes da ti muskarci duvaju? Nije ni cude, ko je jos video lepu metalku?

vericas:
Gwydion:
Mejdeni ne veruju ni u kakvu vecnost. teme koje obradjuju oni uopste ne razumeju. ne Sedmom sinu od sedmog sina oni toliko lupetaju da se vidi da su samo nesto procitali i to ovlas, pa onda pretumbali bez ikakvog razumevanja. Jedino u st amejdeni veruju je novac koji izmuzu od priglupih obozavalaca.

vericas:
maideni veruju u vecnost i uz njih se manje bojim smrti
doorsi tj. morison je verovao u neku neobjasnjivu smrt
ma mozes da mi ga p usis!
E da Bog da se ti loodo zatreskao u neku metalku, a ona neka te primjecuje ni 2% :twisted:
 
Zapravo bile su dve metalke koje su bile najbolje ribe od te propale price i mogle su d aprodju bilo gde. Sa jednom od njih dve sam isao ja. mada nije bilo zaljubljivanja sa moje strane. Od malih nogu sam imao prirodni talenat da ne pravim gluposti po tom pitanju. Vidis, propade ti zelja ...

Moony Angel:
Gwydion:
Cek, ti si zensko sa krizom identiteta pa tyripujes da ti muskarci duvaju? Nije ni cude, ko je jos video lepu metalku?

vericas:
Gwydion:
Mejdeni ne veruju ni u kakvu vecnost. teme koje obradjuju oni uopste ne razumeju. ne Sedmom sinu od sedmog sina oni toliko lupetaju da se vidi da su samo nesto procitali i to ovlas, pa onda pretumbali bez ikakvog razumevanja. Jedino u st amejdeni veruju je novac koji izmuzu od priglupih obozavalaca.

vericas:
maideni veruju u vecnost i uz njih se manje bojim smrti
doorsi tj. morison je verovao u neku neobjasnjivu smrt
ma mozes da mi ga p usis!
E da Bog da se ti loodo zatreskao u neku metalku, a ona neka te primjecuje ni 2% :twisted:
 

Back
Top