Banana-split

ne razdvajam
a ni jedno ni drugo nije lako
mada svako ima svoje poimanje ljubavi pa ako bi rasclanili ova tvoja 4 pitanja usli bi u gadnu raspravu..a ja nemam sad vremena moram nesto da odradim za sutra
 
:D e tu opciju sam zaboravila...
{Pa dobro...a kako je nekad bilo? Pre goblena?
a pa secam se, secam..kao kroz maglu..:think:
banana bez sladoleda je zdrava i ukusna..smazes, i ides dalje..
a sladoled bez banane je ono..lep, ako je bas lep..ako nije, onda je bljak..
ali banana-split..e to je, ono..najbolje ikad..
ili sto bi rekao onaj
vrh brate:D
 
Ne bi mogla da spavam snekim koga ne volim iskreno...a ljubav od seksa ne razdvajam jer mislim da je to nesto sto proizlazi iz ljubavi...moje misljenje:)

smožana snekić-babi:heart:
Sneki_CD_2005.jpg
 
Da li razdvajate ljubav od seksa?
Ili vam uvek jedno ide s drugim?
Da li je lakshe ljubav bez seksa ili seks bez ljubavi?

u svoje vreme je jedan nadobudni mod zakljucao ovakvu temu uz komentar:"tema je glupa".. zatim je obrisao..
razdvajam.. kad ebem - ebem, kad volim - volim.. cak i kad sam sa osobom koju volim, tesko mi je da sastavim te dve stvari.. ne mogu da volim dok ebem.. nikad nisam umeo da se koncentrisem na vise stvari.. tesko mi je ponekad i da hodam i da zvacem zvaku
 
Poslednja izmena:
Eto.. Dovoljno je da se setite starih kraljeva koji su imali na stotine zhena i dece. Verovatno su bili zaljubljeni u svaku kojoj su napravili dete... mozda zaista jesu pa su zato nosili titulu kralj i car!?

Ili je mozda bolje da za primer uzmemo zhene koje se bave najstarijim zanatom. Mislite li da se one zaljube u svaku svoju mu$teriju ili su nauchile drevnu ve$tinu razdvajanja, a ostale zhene su ih nazvale ku
rve jer ove nisu htele da im otkriju foru :cool:
 
Da li razdvajate ljubav od seksa?
Ili vam uvek jedno ide s drugim?
Da li je lakshe ljubav bez seksa ili seks bez ljubavi?
najbolje je kad ide zajedno.jer onda i veza moze biti uspesnija :)

u mom slucaju,platonska ljubav pre nego kres sema.prosto nismo svi rodjeni da oba podjendnako lako svarimo - za moje stanje uma to je pre platnoska ljubav.za nekog drugog...ko zna sta :)
 
Nisam rekla: "nije bilo", rekla sam da je prevladavalo zbog drushtvenih normi
i ne kazzem
da je jedno bolje od drugog

Ne mislim da je pomodarstvo, mislim da je u pitanju nachin zzivota


Na osnovu cega mi mozemo da pravimo zakljucke kako je nekad bilo?
NA osnovu romana i zapisa koji su iz tog doba ostali.

Covek uvek idealizuje ono sta mu fali tako da i mi na osonvu tih zapisa idealizujemo staro drustvo.

Ja sam ubedjen da sve sta postoji u ovom drustvu, da je postojalao i u tom starom nego se mi duboko u sebi nadamo da smo nekad bili bolji, da smo nekad bili ljudi.
 

Back
Top