PREsvlacionice-mesta intime ili javna dobra

Da,ali dok si bila specijalizant sastav auditorijuma verujem da nijie bio takav ;) znaci,sve u svoje vreme.

Sad,ne znam ni kome je neprijatnije u tim situacijama,mladima u koje svi bulje ili starijima koje niko vise ne gleda :( mada,,,vecina starijih koleginica ima sto ona rece bubreznjace i grilonke...i naravno presvlace se u posebnoj prostoriji :-D
 
Da,ali dok si bila specijalizant sastav auditorijuma verujem da nijie bio takav ;) znaci,sve u svoje vreme.

Sad,ne znam ni kome je neprijatnije u tim situacijama,mladima u koje svi bulje ili starijima koje niko vise ne gleda :( mada,,,vecina starijih koleginica ima sto ona rece bubreznjace i grilonke...i naravno presvlace se u posebnoj prostoriji :-D

hmmmm....:think: Da l da kažem da sam sad subspecijalista...??!:mrgreen:

E, Dors, znaš kako se pričalo u "moje vreme"??!
Specijalizanti- to nisu ljudi! :lol:

Mani, bre, te kokoške! To nema veze s godinama- veruj!
 
Nisam nikad bila u takvim situacijama, mada poznajući sebe rađe bi se kod kuće
obukla u odeću koju moram nositi na radnom mestu nego da to radim tamo...:mrgreen:

Inače imam neku averziju prema tim tako uniformisanim radnicima u bankama,
poštama i ostalim javnim službama dođu mi nekako svi isti...a moramo priznati
da ne stoje svima iste boje, modeli i ostalo...pa nekad budu prosto smešni u tome.
Još nešto tu ima, kao to smo se malo evropeizovali....na veliku žalost samo u tome
da muški moraju nositi kravate na plus beskonačno...a žene/devojke kako god
košulje i još ešarpu oko vrata...pa što je mnogo mnogo je baš........:think:
 
Nisam nikad bila u takvim situacijama, mada poznajući sebe rađe bi se kod kuće
obukla u odeću koju moram nositi na radnom mestu nego da to radim tamo
...:mrgreen:

Inače imam neku averziju prema tim tako uniformisanim radnicima u bankama,
poštama i ostalim javnim službama dođu mi nekako svi isti...a moramo priznati
da ne stoje svima iste boje, modeli i ostalo...pa nekad budu prosto smešni u tome.
Još nešto tu ima, kao to smo se malo evropeizovali....na veliku žalost samo u tome
da muški moraju nositi kravate na plus beskonačno...a žene/devojke kako god
košulje i još ešarpu oko vrata...pa što je mnogo mnogo je baš........:think:

zamisli da si kuvarica (sa sve onom kapom) ili otud odovud pa doktor, tj hirurg. Verovatno bi te malo čudno gledali u busu:bye::bye:
 
Ne bi da smo u Americi :)

A kad spomenu dezurstva...bas ta celonocna.....kad se kaze "u svakom smislu" a pod tim mislim na fizicki,eticki,moralni i sl,najhigijenskije od svega toga je menjanje posteljine posle svakog dezurstva.
Ostalo se moze svesti pod socio-patolosku devijaciju i kadrovski perpetuum mobile koji je do te mere predvidiv da je postao nepisano ali strogo postovano pravilo ponasanja.
 
zamisli da si kuvarica (sa sve onom kapom) ili otud odovud pa doktor, tj hirurg. Verovatno bi te malo čudno gledali u busu:bye::bye:


:hahaha::hahaha:...ma ok nisam mislila na te profesije koje su naravno sve isto
toliko za svako poštovanje....ali nekako mi je stvarno bezveze sama pomisao da
se svi onako džumle presvlačimo zajedno.....verovatno zato što nisam bila u
takvim situacijama...ko zna živ se čovek na sve navikne.....pa bih i ja ako se
baš mora.......mada bi mi trebalo mnogo vremena...nekako nisam baš za tu
vrstu golotinje.........:eek:
 
jednom recju, FUJ!

ja sam se milon i jednom presvlacila na treninzima, ali tu su samo devojke i zene i to je potpuno drugacije. Secam se kad je bilo bombardovanje, pa nije bilo uvek vode kod kuce, ja sam se uredno tusirala posle svojih treninga (tamo gde sam trenirala) i nisam bila jedina....ali ponovo mejdu svojim polom, i naravno kulturno smo sve imale peskirice..
Ovo sto napisah bas i nema direktne veze sa temom, ali eto da dam svoj "doprinos"
 

Back
Top