Gde sa decom u Novom Sadu?

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
Gde ostaviti dvoje dece 6g. i 8g. sa bakom u Novom Sadu u subotu na 2-3h u centru grada da mogu na miru obaviti neke svoje poslove(čitaj šopiiiiiing)? Videla sam da je u blizini Pozoriste mladih i da u 11 imaju neku predstavu. Mozda neki bioskop ili igraonica. A posle bih otisla u neki restoran na rucak gde ima neka vrsta igraonice(crtanje, kocke, tobogani, kosevi ili nesto slicno). Mame, tate, tetke i ostali pomagajte!
 
Gde ostaviti dvoje dece 6g. i 8g. sa bakom u Novom Sadu u subotu na 2-3h u centru grada da mogu na miru obaviti neke svoje poslove(čitaj šopiiiiiing)? Videla sam da je u blizini Pozoriste mladih i da u 11 imaju neku predstavu. Mozda neki bioskop ili igraonica. A posle bih otisla u neki restoran na rucak gde ima neka vrsta igraonice(crtanje, kocke, tobogani, kosevi ili nesto slicno). Mame, tate, tetke i ostali pomagajte!

Pored Pozorista mladih, ista zgrada, ulaz desno od ulaza u pozoriste, postoji Obrazovni centar, ima u svom sklopu igraonicu. Odlicna je, moje dete voli tamo da se igra, doduse, dosta je mladje od vase dece.
 
Da ne otvaram novu temu...

Postoje li jos lutkarske predstave u Pozoristu mladih ili bilo gde drugo u gradu (i da li je prerano voditi tamo dete od nepune dve godine) ?

Postoji li u NS preko zime mesto sa onim automobilima na sudaranje koji su leti po luna parkovima?
 

Back
Top