ADSL

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dsjs

Početnik
Poruka
30
:think: imam ISDN a sada zelim da predjem na adsl, pa me zanima sledece:
1. Da li da ugovor potpisem sa Telekomom ili Veratom
2. U komsiluku imam zainteresovane za istu stvar pa mi pomozite kako i koliko racunara mogu prikljuciti na ruter, a da ne budu umrezeni i kako ce i koliko takvo umrezavanje uticati na brzinu ADSL-a i da ce recimo brzina od 1500 prilikom rada recimo tri racunara na jednom ruteru ili modemu biti kod svih ista ili se smanjuje, bez obyira na to da li se samo surfuje ili se nesto skida sa interneta, ovo pitam zato da bih znao da li da sam uzmen ADSL ili da nas bude 2-3 korisnika, radi cene normalno. Za 2 korisnika znam da moze bez svicera ali kako recimo 3-4 a da se nekoristi scicer.
 
brzinu delite ali po zahtevu svakog racunara, npr. ako su dvojica na net_u i citaju tekst ili ... onda treci moze momentalno da povuce skoro svih 1500 ako je ukupna brzina 1500.
 
A ti nevidis temu o adsl-u malo iznad tvoje? Jos je i lepljiva....Plus i tama o umrezavanju,o wireless-u.
Takvo pitanje je postvaljeno bezbroj puta.

I ostali,citajte malo.Forum postoji niz godina,zar stvarno mislite da ste prvi kojima je palo na pamet da povezu dva kompa,da podele konekciju sa nekim...i slicno.O svemu tome se pricalo i to ne samo jednom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top