A gde cete na zimovanje?

Ja danas svecano obisla agencije i pokupila ponude za zimovanje, najverovatnije cu u Bansko, hotel Rodina, simpa hotel dobra cena. Dobru sam ponudu nasla kao i obicno u Fibuli ne bih da ispadne da je reklamiram ali obidjem dosta agencija i na kraju se odlucim za njih..
 
Borovec:klap:

Po treci put:mrgreen:

Nisam bila u Banskom ali cula sam da su tu svi hoteli daleko od centra(staza) i da postoji organizovan prevoz do staza i nazad... Po meni je to bzvz jer na zimovanju ne volim da zavisim ni od koga, s te strane Borovec mi je super jer su skoro svi hoteli u centru. Do sad sam bila u Olimpu ali razmisljam o Samokovu. Da li je neko bio? Jel isao neko preko agencije Odeon?
 
hyatt-maui-gallery_9.jpg


planiram Maui
videcemo...
 
Borovec:klap:

Po treci put:mrgreen:

Nisam bila u Banskom ali cula sam da su tu svi hoteli daleko od centra(staza) i da postoji organizovan prevoz do staza i nazad... Po meni je to bzvz jer na zimovanju ne volim da zavisim ni od koga, s te strane Borovec mi je super jer su skoro svi hoteli u centru. Do sad sam bila u Olimpu ali razmisljam o Samokovu. Da li je neko bio? Jel isao neko preko agencije Odeon?

Da sto se tice Banskog dosta hotela je u gradu a gondola je udaljena od grada neki 500-700m, vecina hotela ima organizovan prevoz do gondole, naravno ima i hotela koji se naleze blizu gondele pa ne trba prevoz, recimo kao sto je Mountain residence, ili Kempinski Grand Arena
 
Prosle godine sam rezervisala hotel u Borovcu preko www.bulgariaski.com i savrseno su sve odradili ,
a ove godine sam direktno kontaktirala hotel ( isti ) i sve funkcionise .

Mnogo je jeftinije na oba nacina , nego preko nasih agencija i zaista se trude da ispune svaku stavku zahteva , jer ne zelim da me boli glava sa nasim vodicima i tzv predstavnicima koje ne mozes pronaci .

Ukoliko ne idete svojim kolima , mozete preko neke nase agencije da uplatite prevoz .:super:
 
Prosle godine sam rezervisala hotel u Borovcu preko www.bulgariaski.com i savrseno su sve odradili ,
a ove godine sam direktno kontaktirala hotel ( isti ) i sve funkcionise .

Mnogo je jeftinije na oba nacina , nego preko nasih agencija i zaista se trude da ispune svaku stavku zahteva , jer ne zelim da me boli glava sa nasim vodicima i tzv predstavnicima koje ne mozes pronaci .

Ukoliko ne idete svojim kolima , mozete preko neke nase agencije da uplatite prevoz .:super:



To sam i ja razmisljala da uradim medjutim ne znam kako se u tom slucaju placa osiguranje i sve one silne takse... A i hotela u koji bih ja isla nema na bulgariaski:dash:

U kom hotelu si bila?
 
To sam i ja razmisljala da uradim medjutim ne znam kako se u tom slucaju placa osiguranje i sve one silne takse... A i hotela u koji bih ja isla nema na bulgariaski:dash:

U kom hotelu si bila?

Bila sam u Flori rezidence Dejzi , nje takodje nema kao konkretna ponuda nego Flora hotel , sto nije isto , jer su ovo apartmani koji su skoro gradjeni i fenomenalni su . Nalaze se odmah pored , tako da smo PP uplatili u hotelu. Jednostavno smo naglasili da nas iskljucivo to zanima , i u prepisci kada oni odgovore , insistirali na toj zgradi.
Neznam na koje takse mislis , jer u ponudi je sve sracunato i taksativno odvojeno , mi smo odma dodali i PP i koriscenje bazena , i tu naravno spada i parking sa cuvarom koji se ne placa .
U nekoj varijanti smo hteli i ski-pasove i skolice ali je ispalo da su malo skuplji od nasih agencija , tako da smo taj deo uplatili preko nase ( tada Trimtravel ) agencije i prevoz za one koji nisu isli kolima jer je bilo previse opreme .
Kad odlucis sta zelis , posalju zvanicnu rezervaciju sa cenom i objasnjenje kako da platis (faksira se kartica sa koje skinu pola cene aranzmana --provereno i sigurno bez brige ), i sa tim ides u ambasadu za vizu , a osiguranje platis najnormalnije kao i za svaku drugu vizu ovde . Mada , iz tudjih i UK turista , iskustava , trebas imati novce kod sebe za nezeljene slucajeve . S druge strane odlicno im je organizovana sluzba spasa .
Stim sto moram da naglasim da smo ove godine direktno kontaktirali mejlom Dejzi i ispalo je jos jeftinije nego prosle godine i u poredjenju sa bulgariaski a o nasim DERIKOZAMA ( citaj --agencijama ) da ne pricam . Samo mi nije jasno kako ih nije sramota da izadju sa onakvim cenama . Principijelno NE PLACAM !!!

Al sam se raspisala ....................ako te jos nesto zanima , pitaj .......:cao:
 
Poslednja izmena:
A da , njihovi predstavnici , u nasem slucaju decko Nemac , je uredno svaki put bio u hotelima u vreme kad je po rasporedu i trebao da bude , bez obzira dali ga neko trazi ili ne , i UVEK se javljao na mobilni koji radi 24 h i ne raspravlja se sa gostima , jer za njih je GOST UVEK U PRAVU .
Priznaces , ogromna razlika , mada nama nije , hvala Bogu , ni trebao , ali nije lose znati da postoji .

A po resto novaca je dosao tek neki treci , cetvrti dan , kad je nama odgovaralo zbog skijanja , sa sve masinicom za karticu
 
Poslednja izmena:
ako kazem da idem na kopaonik(prvi put)jer mozete da me ne pljujete.inace u poslednje vreme to svi rade na spomen kopa.mene interesuje od nekog ko je bio koji sve hoteli imaju bazene i da li mogu da platim ulaz iako nisam iz tog hotela.ja sam uplatila jugobanku,skoro sve je ostalo razgrabljeno.
 
ako kazem da idem na kopaonik(prvi put)jer mozete da me ne pljujete.inace u poslednje vreme to svi rade na spomen kopa.mene interesuje od nekog ko je bio koji sve hoteli imaju bazene i da li mogu da platim ulaz iako nisam iz tog hotela.ja sam uplatila jugobanku,skoro sve je ostalo razgrabljeno.

Mi smo bili pre 3-4 godine u tom hotelu. Hotel je katastofa!!! Raspada se.
Nadam se da su ga od tada sredili. Mada, lokacija mu je fantastična. Čim izađeš na stazi si. A u hotelu ćeš ionako samo da prespavaš. Hrana je ok.

Lično ne volim Kop jer je uvek magla, i od 10 dana, ne možeš 2 da skijaš kao čovek, non-stop je maglovito. Ali opet ako imaš dobro društvo baš te briga-provešćeš se.
 
znaci ja sam mrtva.ja ne skijam,vec setam,ili se muvam po hotelu ili citam,a drustvo su mi dva nevaljala sina i tata.jupiiiiiiiiii,ubilo se.mada iskreno,jedva cekam i znam da ce mi biti super.a inace sam se raspitala,u grandu je ulaz na bazen 1200 din dnevno(ne znam da li je sa spavanjem!?!),tako da cmo se kupati posle na spensu.
 
Moram da se umešem, smokvice !
Kao neko ko ne skija ja sam se odlicno provodilana Kopu.
Da se razumemo ako ne umes sama da se zabavis niko te nece zabaviti ma gde da si.

Ta prica da je na Kopu smor po meni ne stoji.
Sa dvoje dece tesko da ce ti biti smor.
Tacno ispred tvog hotela je ogromna padina na kojoj se kliskaju deca. I to je najmanje 100 dece u svakom trenutku.
Tu se kliskaju i mame koje nije blam da to rade .

Kad se umorite , tu je bonguiorno, spremis malo vise love ali svaki dan posle kliskanja mozete na kolacic.
Pa jedan krug oko hotela , ima tu mesta za setnju.
Pokusaj sa decom da odpesacic do RTNJA nije blizu al je zabavno.

Pokusaj i do Jarma , to je vec dalje al ako ste avanturuisti sto da ne.

Bazen je po pravilu krcat , mozes komotno dga preskocis.
Postoji bazen i u KLubu A proveri cenu.

Oabavezno svratiti u RED BULL . Osim sjajnih pizza i placinki , mozda natrcite i na Novaka Djokovica , to drze njegovi roditelji i on tu visi kad je free. Pazi to je dozivljaj za decu.

Tako da....uz dvoje dece , tri kliska, malo mašte i par dobrih knjiga boravak na Kopu moze da bude super super zimovanje.

Sve sto te zanima pitaj . ;)
 

Back
Top