Shto se mora nije tesko

U

U redu

Gost
Sve o seksu, pisite! Ako ne budem znala da odgovorim valjda cu znati da pitam.
Izvolite opisite kako se to radi i sta u tom postupku moze da bude problem ukoliko ga ima.
Nije me blam sto neznam jer mi je tek 13,5.
 
mr. I:
apotekarka:
U redu:
Sve o seksu, pisite! Ako ne budem znala da odgovorim valjda cu znati da pitam.
Izvolite opisite kako se to radi i sta u tom postupku moze da bude problem ukoliko ga ima.
Nije me blam sto neznam jer mi je tek 13,5.


A da se registruješ?

a da se ne registruje? :roll:


jesi li ti nešto neurozna, mala pufnasta maco? :wink:
 
U redu:
Sve o seksu, pisite! Ako ne budem znala da odgovorim valjda cu znati da pitam.
Izvolite opisite kako se to radi i sta u tom postupku moze da bude problem ukoliko ga ima.
Nije me blam sto neznam jer mi je tek 13,5.
Kako bi bilo da o tome porazgovaras sa svojom mamom?I Moja cerka ima 14god. i slobodno moze samnom da razgovara o toj temi.Mislim da ona moze najbolje da te posavetuje i uputi.Pozdrav
 
Eh, kad bi to bilo dovoljno....
Mora ona da zna brdo stvari! Kao npr prvenstveno zastita, kako od nezeljene trudnoce tako i od raznih polnih bolesti. A sto se tice samog sexualnog umeca sve se to stice iskustvom.
A mozda bi bilo bolje kad bi autorka ove teme postavila pitanje pa joj mi odgovorimo nego da joj sad pisemo "sve o sexu" jer tako mozemo i ceo roman da napisemo.....
 
Mislila sam da ce razgovor biti malo konstruktivniji. Mene ova tema bas mnogo i ne zanima mogu Vam iskreno reci, vise sam u fazonu ono pogledi simpatije itd. Medjutim , prosto covek na ovom forumu nista ne moze cuti osim prica o sex-u ,sex-u. Izgleda da su neke od Vas seksualno opterecene. Zato sam i htela iz nekog revolta da otvorim ovu temu pa kad se siti napricate sa mnom da zamolim preko veze gazdaricu da je zakljuca jednom za sva vremena, pa stvarno nema smisla shta sad ja treba kao da slusam kako ce to ustvari da izgleda. Da znam termine, platim par poseta seksologu itd. ma gluposti to treba da bude romanticno.
Imam jos jedan razlog zasto sam htela da popricam sa nekom od Vasi o ovim zaista neprijatnim temama. Naime vec neko vreme mi se nabacuje jedna zgodna manekenka (ja imam te sklonosti, znate)i ona kaze da je bas mene odabrala za svoj prvi sex, a ja se pitam zasto sam bas ja toliko inspirativna(?), mislim nisam to znala.
 
U redu:
Mislila sam da ce razgovor biti malo konstruktivniji. Mene ova tema bas mnogo i ne zanima mogu Vam iskreno reci, vise sam u fazonu ono pogledi simpatije itd. Medjutim , prosto covek na ovom forumu nista ne moze cuti osim prica o sex-u ,sex-u. Izgleda da su neke od Vas seksualno opterecene. Zato sam i htela iz nekog revolta da otvorim ovu temu pa kad se siti napricate sa mnom da zamolim preko veze gazdaricu da je zakljuca jednom za sva vremena, pa stvarno nema smisla shta sad ja treba kao da slusam kako ce to ustvari da izgleda. Da znam termine, platim par poseta seksologu itd. ma gluposti to treba da bude romanticno.
Imam jos jedan razlog zasto sam htela da popricam sa nekom od Vasi o ovim zaista neprijatnim temama. Naime vec neko vreme mi se nabacuje jedna zgodna manekenka (ja imam te sklonosti, znate)i ona kaze da je bas mene odabrala za svoj prvi sex, a ja se pitam zasto sam bas ja toliko inspirativna(?), mislim nisam to znala.
Ej mala, opasno te rade te tvoje pubertetske bubice, nisi primetila?! :shock:
Zalis se kako na forumu covek ne moze da procita nista sem o sexu, a tvoja tema cini mi se sadrzi takodje tu rec (sex) :arrow: "Sve o sexu! Pisite!" Pa ako malecka, imas problema sa citanjem postova vezanih za sex a ti ih prosto i jednostavno nemoj citati! Jos si mala, nemoj se naljutiti, ali jesi stvarno i razumljivo je da te te sexualne price ne privlace mnogo. Ali sestro slatka, pusti druge koji imaju iskustva da pricaju o tome. Sta to tebi smeta? Nismo mi u tvom dvoristu napravili zasedanje pa da odrzavamo neke seanse. Ovaj forum nije privatan. Javnog je karaktera i moze svako da prica o cemu hoce, a kome se ne svidja, zna se....

I tebe sad najnovije zanima sto te je tamo neka manekenka odabrala za svoj prvi sex?! :shock: Jel to opet neka losa prozivka ili sta? Ko o cemu, al eto ti opet o tom tako jadnom i gadnom i izvikanom sexu!!! :roll: Pa rece ti da nisi za te sheme, nego pogledi i simpatije.... Pa sta razmisljas o tome onda, gledaj je i uzivaj, to je tvoj fazon zar ne?
Strasno, strasno.... Kakva deca.... Kuda vodi ovaj svet.... :shock: :shock: :shock:
 
Ma ne uopste me nisi shvatila, ona se meni svidja to stoji,imam i dublja osecanja prema njoj zelim osbiljnu vezu sa opet njom ali ona samo vreba pogodan momenat za ostvarenje te svoje zelje. Dakle za nju sam ja samo objekat i nista vise. A ja je cak, pa smejacete mi se svi, VOLIM. Osecam po njenom pogledu da zeli samo sex sex sex...... (izvini molim te ali moram to ovako cak i javno da kazem a sta cu). Ja prosto na to ne mogu da pristanem jer to nije veza koju ja trazim a i sama si rekla jos sam cak i premlada za tako nesto.
 
O ho ho, heeeeeeeej, breeeee, cek cek, ajmo polako...
Ti rece imas 13 godina, jel da?
I jos si nevina, jel da? Nisi nikad nista imala sa nekim deckom, tako?
Ako sam u pravu, onda ti planiras da sa svojih 13 godina imas prvu OZBILJNU vezu sa osobom istog pola koju VOLIS, a ona hoce samo sex.
A da probamo ovako :arrow: sto ti ne sacekas malo, pa da svoje prvo sexualno iskustvo imas sa nekim deckom, pa kad probas ono sto jeste normalno, zdravo i prirodno, odlucis hoces li biti homo, hetero ili bi? Svakako mislim da ti je sa 13 godina isuvise rano za bilo kakvu vrstu sexa bilo to sa osobom istog ili suprotnog pola. Znaci sacekaj malo, nece ti taj sex nigde pobeci ako pocnes kasnije da ga upraznjavas....
 
Da. Ne secam se da sam imala ranija iskustva ni sa devojcicama ni decacima. Ona mi se jako svidja VOLIM je i to je TO, jos sam mlada za sex sa njom ali ne za ozbiljnu vezu. Zelim taj sex da obavim samo sa njom nj-u sam odabrala da to obavi ali naravno onda kada dodje vreme za to kada i ona malo poraste. Medjutim, izgleda da se mi ovde ne razumemo zato sto ti mislis da je ozbiljna veza samo ona u kojoj ima sexa a ja apsolutno ne mislim tako. Mogu da imam ozbiljnu vezu i sa 13.5 ako se osecam zainteresovanom i spremnom za to ali nikako ne i sex pre svega jer sam premlada a i ostavila bih to za muza radila bih to samo sa njim, ako razumes?
Dakle, ovo sto ja osecam prema njoj nema blage veze sa sexom to je cista sto se u literaturi kaze platonska veza i LJUBAV koja je daleko vise od obicne fiz. privlacnosti mada kada ja to kazem onda je to malo cudno jer je ona jako lepa bar za moj pojam i uopste a ja i nisam neka riba pa je onda lako meni kao fol da kazem odsustvo fizickog ustvari kada bih ja bila sigurna da i ona mene toliko voli e to bi bilo pravo odsustvo fizickog.
Jesam li bila jasnija?
 
U redu:
Da. Ne secam se da sam imala ranija iskustva ni sa devojcicama ni decacima. Ona mi se jako svidja VOLIM je i to je TO, jos sam mlada za sex sa njom ali ne za ozbiljnu vezu. Zelim taj sex da obavim samo sa njom nj-u sam odabrala da to obavi ali naravno onda kada dodje vreme za to kada i ona malo poraste. Medjutim, izgleda da se mi ovde ne razumemo zato sto ti mislis da je ozbiljna veza samo ona u kojoj ima sexa a ja apsolutno ne mislim tako. Mogu da imam ozbiljnu vezu i sa 13.5 ako se osecam zainteresovanom i spremnom za to ali nikako ne i sex pre svega jer sam premlada a i ostavila bih to za muza radila bih to samo sa njim, ako razumes?
Dakle, ovo sto ja osecam prema njoj nema blage veze sa sexom to je cista sto se u literaturi kaze platonska veza i LJUBAV koja je daleko vise od obicne fiz. privlacnosti mada kada ja to kazem onda je to malo cudno jer je ona jako lepa bar za moj pojam i uopste a ja i nisam neka riba pa je onda lako meni kao fol da kazem odsustvo fizickog ustvari kada bih ja bila sigurna da i ona mene toliko voli e to bi bilo pravo odsustvo fizickog.
Jesam li bila jasnija?
Imas li ti zaista 13god?Ocigledno dete da tebi treba pomoc nekog strucnog lica.Zasto nisi otisla u tinejdz. pa tamo se lepo ispricala sa svojim vrsnjacima?Po tebi mi svi pricamo samo o sexu,a u tvom tekstu je svaka druga rec sex.Da nisi ti malo opterecena sexom, umesto sto nas optuzujes?Bolje da sto pre potrazis pomoc.
 

Back
Top