Ženska duhovitost

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.858
U top listi poželjnih osobina koje muškarac treba da poseduje, većina žena nabraja duhovitost. Zažmureće one, tako kažu, na neke vaše nedostatke, ako ste duhoviti, jer je to penal-situacija koja ih, navodno, razoružava.

Duhovitost je sposobnost brzog, apstraktnog povezivanja različitih pojmova u jednu duhovuitu celinu. Poseduju je i muškarci i žene. Nešto ne mogu da se setim ženskog autora neke komedije ili satire, ali dobro, to sad nije ni mnogo važno, nego naš svakodnevni život.

Koliko obraćate pažnju na žensku duhovitost?? Da li vas pleni i svrstavate je u neku vašu internu "listu prioriteta"...I, uopšte, koliko često vas partnerke iskreno i spontano nasmeju, gde ih nalazite i...gde stanuju..dajte br. telefona i to.... ( :
 
U top listi poželjnih osobina koje muškarac treba da poseduje, većina žena nabraja duhovitost. Zažmureće one, tako kažu, na neke vaše nedostatke, ako ste duhoviti, jer je to penal-situacija koja ih, navodno, razoružava.

Duhovitost je sposobnost brzog, apstraktnog povezivanja različitih pojmova u jednu duhovuitu celinu. Poseduju je i muškarci i žene. Nešto ne mogu da se setim ženskog autora neke komedije ili satire, ali dobro, to sad nije ni mnogo važno, nego naš svakodnevni život.

Koliko obraćate pažnju na žensku duhovitost?? Da li vas pleni i svrstavate je u neku vašu internu "listu prioriteta"...I, uopšte, koliko često vas partnerke iskreno i spontano nasmeju, gde ih nalazite i...gde stanuju..dajte br. telefona i to.... ( :

:rotf:

"rado bih se povezao sa vašim partnerkama, pod ooslovom da su doohovite" :rotf:
naravno, razumem zašto nisi mogao kratko i jasno reći šta imaš :rotf:

a duhovitost u žene je, dakako, conditio sine qua non (iako te ovo uopšte ne zanima :mrgreen:)
 
Mislim da se muskarci i zene nekada razilaze u tome sta je duhovito.
Ali,opet,prepozna se osoba sa vedrim duhom,i pored nje je lepo ziveti,
ne mora da prica viceve po ceo dan,dovoljno je da je pogledamo i osmeh nam se pojavi na licu.
 
A da li mozemo mi zene nesto da napisemo? :rumenko:
Mislim da se muskarci i zene nekada razilaze u tome sta je duhovito.
Ali,opet,prepozna se osoba sa vedrim duhom,i pored nje je lepo ziveti,
ne mora da prica viceve po ceo dan,dovoljno je da je pogledamo i osmeh nam se pojavi na licu.

:lol:
Uvek se prijatno iznenadim kad me zena nasmeje i to je obicno nesto sto drugima nije smesno..neka jednostavna i spontana reakcija..sakrasticno flegmaticna:D
 
Duhovitost leži u spontanosti,opuštenosti.Ono što je usiljeno nije smešno...:)
Žene se inače usiljenije ponašaju jer postoje neki ustaljeni kodeksi ponašanja
pa često ta duhovitost ne dodje do izražaja...:)
Ali ima načina,probuditi osmeh...:lol:
 
Duhovite zene?

Nisam bas nailazio na takve. To mora da je neka strasna retkost, poput belih gavrana itd. Kad god se setim nekoga ko me je do suza nasmejao, to su uvek bili muskarci.

Ukratko, zene su dosadne, muskarci duhoviti, i zato zene ceznu za duhovitoscu. Da su i same duhovite, muska duhovitost im ne bi znacila nista vise nego, recimo, muske sise.
 
Cik reci da su tebi zene duhovitije pa da znam da lazes.
Slazem se da ima vise duhovitih muskaraca,da je malo opustenih zena koje ne shvataju zivot i sebe preozbiljno,ali nije bas da ih nema.
Ja ih poznajem,bas smo pre neko vece drugarice i ja organizovale zensko vece,smejale se kao lude jedna drugoj.
Mozda tebi nase fore ne bi bile duhovite,ali meni jesu.To su opustene,duhovite devojke,u cijem je drustvu lepo.
Zato kazem da se nekada ne poklapaju zenska i muska misljenja sta je duhovito.
 
Slazem se da ima vise duhovitih muskaraca,da je malo opustenih zena koje ne shvataju zivot i sebe preozbiljno,ali nije bas da ih nema.
Ja ih poznajem,bas smo pre neko vece drugarice i ja organizovale zensko vece,smejale se kao lude jedna drugoj.
Mozda tebi nase fore ne bi bile duhovite,ali meni jesu.To su opustene,duhovite devojke,u cijem je drustvu lepo.
Zato kazem da se nekada ne poklapaju zenska i muska misljenja sta je duhovito.
Ovo si nam sopštila k'o da pišeš domaći iz srpskog.Sa' ću da zamolim Moonju da oceni...:kafa:
 

Back
Top