Godišnjica OTPORA

neverujuidole

Domaćin
Poruka
3.401
OTPOR je bio simbol promena u Srbiji i cela ta ideja neke moderne gerilske borbe, u mnogome je doprinela rusenju tadasnjeg rezima. Medjutim ja se pitam sta se desilo sa tom organizacijom, odnosno sa ljudima koji su je cinili. Da li je moguce da vlast toliko moze da promeni svest ljudi? Da li je moguce da je vecina njih pogazila postulate koje su branili i za koje su se borili?
 
Medjutim ja se pitam sta se desilo sa tom organizacijom, odnosno sa ljudima koji su je cinili.
То је био покрет за једнократну употребу, извршили су своју мисију како су планирали и то веома успешно. Задатак обављен и тачка.
 
OTPOR je bio simbol promena u Srbiji i cela ta ideja neke moderne gerilske borbe, u mnogome je doprinela rusenju tadasnjeg rezima. Medjutim ja se pitam sta se desilo sa tom organizacijom, odnosno sa ljudima koji su je cinili. Da li je moguce da vlast toliko moze da promeni svest ljudi? Da li je moguce da je vecina njih pogazila postulate koje su branili i za koje su se borili?

Otpor je simbol svih narkomana na 1 mestu,placenika,maloumnika,terorista i ispaljenih slinavaca.
 
sta ce ti pa sad oni ... pa ima ih posvuda okolo...u vlasti, po bankama...po inostranim shljakama...snasli se zaludni studenti pa se asimilovali u radnicku klasu. Nesto slicno kao bivshi americki hipici kad su shvatili da se ne zhivi od seksa, droge i rokenrola
 
E vala ti nije svaka ka u Njegosa danas, a domaci izdajnici :hahaha:
Covece, blago tebi, da mi je jedan dan biti ti da se odmorim.

Tako je meni je sve odmor posto mi sve ide od ruke,dok se ti naprezes i za ovolicki post :D

E vidish hteo sam i to da stavim i poceo sam ali sam shvatio da su oni isuvishe jadni i mali da bi dostigli taj nivo.........jednostavno droga je bila jaca od njih i ja ih donekle razumem,a i bili su deca(mada teroristi) :mrgreen::mrgreen:
 
OTPOR je bio simbol promena u Srbiji i cela ta ideja neke moderne gerilske borbe, u mnogome je doprinela rusenju tadasnjeg rezima. Medjutim ja se pitam sta se desilo sa tom organizacijom, odnosno sa ljudima koji su je cinili. Da li je moguce da vlast toliko moze da promeni svest ljudi? Da li je moguce da je vecina njih pogazila postulate koje su branili i za koje su se borili?

Čitao sam nedavno da su otporaši obučavali mlade revolucionare u Ukrajini i Gruziji. Treba li napominjati da su se i tamo desile slične revolucije kao u Srbiji, samo malo kasnije.

Poslužili svrsi i nestali...
 
Svaka čast otporašima...Oni i sami kažu da im je jedina svrha bila da obore Miloševića,tako da šta je bilo posle je irelevantno
Баш им свака част.:thumbdown: Госпођа из моје комшилука је умрла јер није стигла хитном помоћи на време у болницу. Мајмуни из Отпора закрчили улицу.
 
Баш им свака част.:thumbdown: Госпођа из моје комшилука је умрла јер није стигла хитном помоћи на време у болницу. Мајмуни из Отпора закрчили улицу.
Ebiga, sad...Ja znam ljude koji umrli od gladi 93.-e...Zbog Slobe i Šešaljare...Mamu mu ****...Šta,njihovi sinovi i kćerke sad treba da idu u požarevac/kumrovac i da mu razbiju grob...Šta treba da rade...Mislim ,demagogija:neutral:
 

Back
Top