Da li mislite isto kao Bojan Marovic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moon

Početnik
Poruka
2
ja sam taj,koji kada je sa nekim,voli da bude samo sa tom osobom.Volim da je sa mnom neko sa kim mogu da pricam otvoreno o svemu.Nisam za veze za jednu noc.Privlace me komunikativne devojke.Lepota je relativna stvar,a ako mogu da sedim i pricam sa devojkom o ozbiljnim stvarima,da me razume,onda je to ona prava sa kojom zelim da ostvarim vezu.
 
Moon:
ja sam taj,koji kada je sa nekim,voli da bude samo sa tom osobom.Volim da je sa mnom neko sa kim mogu da pricam otvoreno o svemu.Nisam za veze za jednu noc.Privlace me komunikativne devojke.Lepota je relativna stvar,a ako mogu da sedim i pricam sa devojkom o ozbiljnim stvarima,da me razume,onda je to ona prava sa kojom zelim da ostvarim vezu.

meni je on nesto sumnjiv....
Ako postoje takvi muskarci ja se odma' udajem (al necu za bojana marovica)
 
Verovatno zato sto je vecina njih ostala zatvorena u bajkama o Snezani, Pepeljuzi, Uspavanoj lepotici... :? Vremena su drugacija... Naravno da bih volela jednog takvog, ali tesko je poverovati da postoji... zato sto su svi ostali, ili jedno 98%, drugaciji, mozda prilagodjeni danasnjim prilikama? Ko zna... :roll:
 
Tipkaros:
Pa stvorite vi same svoju bajku, ako me razumete. Ako je tacno to za tih 98%, sto znaci da su njih 2% ipak takvi, a to je 2 od 100. Pretpostavimo da ste u BG, izadjete u Knez Mihailovu i za pola sata vidite bar 15-ak takvih... Razmislite o tome.

Hm...da :roll:
Bas je utesno sto cu za pola sata u masi od 750 ljudi *videti* 15.... :roll: A i , to se ne vidi! Sad ti izracunaj koliko bi vremena trebalo da ti njih upoznas, popricas sa njima i to o pravim temama, provalis da li su iskreni (znaci postanes blizak sa njima, ili budes sa njima u vezi), shvatis da li su u 750 ili 15........ :? ..........pogledaj koliko utrosenog vremena (prodje ti dobar deo zivota)i dobijes na kraju mali rezultat (koji moze da vredi, to stoji).....+ mi samo pretpostavljamo da u toj masi ima neko drugaciji.
 
Ovo cu napisati krupnim slovima:

SVE DEVOJKE SU PESIMISTE!!!

Mnogo me nervira taj vas stav "sta ako ne bude"!!!
A sta ako bude? Sto nekada tako ne razmisljte?
Sta ako uspe i sve bude ok i zavrsite zajedno do kraja zivota... necu bas da preterujem sad, ali nebitno. Verujte mi da do skora nisam znao da vi sve imate takav stav, sve dok nisam popricao sa jednom dobrom drugaricom i to mi je u odredjenom kontekstu i ona rekla. Toliko sam se u tom tenutku iznervirao da sam odustao od namere da pridjem jednoj devojci.

Grrrrrrrrrrrr. :x :x :x :x :x
 
'Alo, Tipkaros......jesmo pesimiste, i sad ti objasnjavamo zasto i potpuno je opravdano. Uglavnom kad ulazimo u veze, ili znamo da ce biti samo zezanje, ili se nadamo da ce sve biti *bajkovito* pa se ispalimo, ili zaista bude *bajkovito* neko vreme (posle toga obicno sledi pakao!) itd (hiljadu opcija na tu foru). A kad provalimo da je decko u fazonu "zaje8avam koga hocu, je8em koga hocu i zelim samo si$atu iskvarcovanu fuxu" naravno da to zaobilazimo. Mada, ima i tezih slucajeva, kad nas neko takav, uprkos zdravom razumu zaslepi i ubedimo sebe "ja mogu da ga promenim".
 
Tipkaros:
Ok, onda. Sa takvim shvatanjima, zelim ti lep zivot.
Ti si prva medju pesimistama i ako ti uspes da nadjes nekog na duge staze, onda moze svako!

Ja ti samo objasnjavam sta nam se mota po glavi. Ja jesam pesimista, ali gledam da dok traje, traje lepo. Kad krene nizbrdo (ako je jako strmo) BYE!. Ne kazem da ne treba da se proba da se nesto i spasi, ali ne uvek, nekada odmah vidis sta nije vredno spasavanja.
 
Alexandra9:
Vec sam rekla da nam se desavaju one stvari koje i ocekujemo. Kada toliko negativno mislimo, i govorimo sebi nesto tipa: ,,Nikada necu naici na pravu osobu, svi su oni isti...'', sta drugo mozemo i da ocekujemo da nam se kasnije desi? Samo pozitivno...

Upravo tako... bi trebalo da bude, ali ovo je teorija, u praksi je malo drugacije. U praksi je malo vise onako kako je QchCK*a rekla.
 
Tipkaros:
Ovo cu napisati krupnim slovima:

SVE DEVOJKE SU PESIMISTE!!!

Mnogo me nervira taj vas stav "sta ako ne bude"!!!
A sta ako bude? Sto nekada tako ne razmisljte?
Sta ako uspe i sve bude ok i zavrsite zajedno do kraja zivota... necu bas da preterujem sad, ali nebitno. Verujte mi da do skora nisam znao da vi sve imate takav stav, sve dok nisam popricao sa jednom dobrom drugaricom i to mi je u odredjenom kontekstu i ona rekla. Toliko sam se u tom tenutku iznervirao da sam odustao od namere da pridjem jednoj devojci.

Grrrrrrrrrrrr. :x :x :x :x :x
S razlogom! Pa ti razmisli.
 
Mala umetnica:
Tipkaros:
Ovo cu napisati krupnim slovima:

SVE DEVOJKE SU PESIMISTE!!!

Mnogo me nervira taj vas stav "sta ako ne bude"!!!
A sta ako bude? Sto nekada tako ne razmisljte?
Sta ako uspe i sve bude ok i zavrsite zajedno do kraja zivota... necu bas da preterujem sad, ali nebitno. Verujte mi da do skora nisam znao da vi sve imate takav stav, sve dok nisam popricao sa jednom dobrom drugaricom i to mi je u odredjenom kontekstu i ona rekla. Toliko sam se u tom tenutku iznervirao da sam odustao od namere da pridjem jednoj devojci.

Grrrrrrrrrrrr. :x :x :x :x :x
S razlogom! Pa ti razmisli.

Kojim razlogom? Ne mogu da razmilsljam kao zensko, pa da provalim to.
 
Tipkaros:
Alexandra9:
Vec sam rekla da nam se desavaju one stvari koje i ocekujemo. Kada toliko negativno mislimo, i govorimo sebi nesto tipa: ,,Nikada necu naici na pravu osobu, svi su oni isti...'', sta drugo mozemo i da ocekujemo da nam se kasnije desi? Samo pozitivno...

Upravo tako... bi trebalo da bude, ali ovo je teorija, u praksi je malo drugacije. U praksi je malo vise onako kako je QchCK*a rekla.
e u praksu se ne razuemem... ebiga...
 
Tipkaros:
Mala umetnica:
Tipkaros:
Ovo cu napisati krupnim slovima:

SVE DEVOJKE SU PESIMISTE!!!

Mnogo me nervira taj vas stav "sta ako ne bude"!!!
A sta ako bude? Sto nekada tako ne razmisljte?
Sta ako uspe i sve bude ok i zavrsite zajedno do kraja zivota... necu bas da preterujem sad, ali nebitno. Verujte mi da do skora nisam znao da vi sve imate takav stav, sve dok nisam popricao sa jednom dobrom drugaricom i to mi je u odredjenom kontekstu i ona rekla. Toliko sam se u tom tenutku iznervirao da sam odustao od namere da pridjem jednoj devojci.

Grrrrrrrrrrrr. :x :x :x :x :x
S razlogom! Pa ti razmisli.

Kojim razlogom? Ne mogu da razmilsljam kao zensko, pa da provalim to.
Pa i ne treba da razmisljas kao zensko, nego da malo vise obratis paznje na neke stvari, ne kazem ja da su svi mladici losi, daleko od toga, samo malo vise opreznosti nije na odmet.Iskustvo.
 
Moon:
ja sam taj,koji kada je sa nekim,voli da bude samo sa tom osobom.Volim da je sa mnom neko sa kim mogu da pricam otvoreno o svemu.Nisam za veze za jednu noc.Privlace me komunikativne devojke.Lepota je relativna stvar,a ako mogu da sedim i pricam sa devojkom o ozbiljnim stvarima,da me razume,onda je to ona prava sa kojom zelim da ostvarim vezu.
Sramota - samo je jedan Peruzzi
 
Alexandra9:
Tipkaros:
Alexandra9:
Vec sam rekla da nam se desavaju one stvari koje i ocekujemo. Kada toliko negativno mislimo, i govorimo sebi nesto tipa: ,,Nikada necu naici na pravu osobu, svi su oni isti...'', sta drugo mozemo i da ocekujemo da nam se kasnije desi? Samo pozitivno...

Upravo tako... bi trebalo da bude, ali ovo je teorija, u praksi je malo drugacije. U praksi je malo vise onako kako je QchCK*a rekla.
e u praksu se ne razuemem... ebiga...

U praksi je upravo onako kako sam opisala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top