Молитвени ход за Крст Часни и Слободу Златну

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

b.brdo

Zainteresovan član
Poruka
259
МОЛИТВЕНИ ХОД ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ

Делећи забринутост верног народа због све чешћих и све отворенијих насртаја на веру и поредак Србске Православне Цркве, а подстакнут речима Светог Теодора Студита –

Заповест је Господња да не остајемо неми у временима када је вера у опасности. Када је у питању вера, нико нема право да каже "ко сам ја?"

– Отачаствени покрет Образ позива све богољубиве и родољубиве Србе и Србкиње на Молитвени ход ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ, од Трга републике до Саборне цркве у Београду, на дан Светог Краља Милутина (среда 12. новембар 2008), са почетком у 12 часова.

По завршетку Молитвеног хода упутићемо синовску молбу Преосвештеној Господи Архијерејима, члановима Светог Архијерејског Сабора СПЦ, да се на Сабору заказаном за 11. новембар 2008. године заложе за одбрану и очување свега онога што препознајемо као најсветије вредности наше Цркве, а то је:

- чистота православне вере
- поштовање вековног поретка
- јединство Светосавске Цркве
- достојанство србског Патријарха

ДА ЖИВИМО СВИ У СЛОЗИ – СВЕТИ САВО ТИ ПОМОЗИ!

Отачаствени покрет Образ
Информативна служба

Хоћете ли доћи на протест? Шта мислите о самом догађају?
 
МОЛИТВЕНИ ХОД ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ

Делећи забринутост верног народа због све чешћих и све отворенијих насртаја на веру и поредак Србске Православне Цркве, а подстакнут речима Светог Теодора Студита –

Заповест је Господња да не остајемо неми у временима када је вера у опасности. Када је у питању вера, нико нема право да каже "ко сам ја?"

– Отачаствени покрет Образ позива све богољубиве и родољубиве Србе и Србкиње на Молитвени ход ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ, од Трга републике до Саборне цркве у Београду, на дан Светог Краља Милутина (среда 12. новембар 2008), са почетком у 12 часова.

По завршетку Молитвеног хода упутићемо синовску молбу Преосвештеној Господи Архијерејима, члановима Светог Архијерејског Сабора СПЦ, да се на Сабору заказаном за 11. новембар 2008. године заложе за одбрану и очување свега онога што препознајемо као најсветије вредности наше Цркве, а то је:

- чистота православне вере
- поштовање вековног поретка
- јединство Светосавске Цркве
- достојанство србског Патријарха

ДА ЖИВИМО СВИ У СЛОЗИ – СВЕТИ САВО ТИ ПОМОЗИ!

Отачаствени покрет Образ
Информативна служба

Хоћете ли доћи на протест? Шта мислите о самом догађају?



Све ѕа Образ , а Образ ни за шта,
БезОбразном Господ не опрапшта .
 
МОЛИТВЕНИ ХОД ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ

Делећи забринутост верног народа због све чешћих и све отворенијих насртаја на веру и поредак Србске Православне Цркве, а подстакнут речима Светог Теодора Студита –

Заповест је Господња да не остајемо неми у временима када је вера у опасности. Када је у питању вера, нико нема право да каже "ко сам ја?"

– Отачаствени покрет Образ позива све богољубиве и родољубиве Србе и Србкиње на Молитвени ход ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ, од Трга републике до Саборне цркве у Београду, на дан Светог Краља Милутина (среда 12. новембар 2008), са почетком у 12 часова.

По завршетку Молитвеног хода упутићемо синовску молбу Преосвештеној Господи Архијерејима, члановима Светог Архијерејског Сабора СПЦ, да се на Сабору заказаном за 11. новембар 2008. године заложе за одбрану и очување свега онога што препознајемо као најсветије вредности наше Цркве, а то је:

- чистота православне вере
- поштовање вековног поретка
- јединство Светосавске Цркве
- достојанство србског Патријарха

ДА ЖИВИМО СВИ У СЛОЗИ – СВЕТИ САВО ТИ ПОМОЗИ!

Отачаствени покрет Образ
Информативна служба

Хоћете ли доћи на протест? Шта мислите о самом догађају?

Ja mislim da je srpska vera staroslovenska nego pobegosmo ovde pa nam Vizantija nametnula uslov.
A i ladno za šetanje.
Da se ide po Kosovo nazad pa i da se cimnem a ovako da me duva vetar nema šaje...
 
Cionisti se cuo samo okupljaju pod zatavom Izraela kod B92 .
Ko proziva Obaz taj je cionista pa nek ide tamo , sretan put , nadam se da se ne srecemo .
Super, ti si naš idol. 'ajde sad idi spavaj, vidiš da radimo.

Ko proziva Obaz taj je cionista
A ko proziva Jevreje, taj je srpski izdajnik.
 
CIONISTI su najvece smece danasnjice i treba ih istrjebiti , ali vidim da ne poznajes terminologiju . Ja nemam nista protiv Jevreja , ve protiv jevrejskog smeca , masanoskog , kakvog ima svaka drzava , a pogotovo Izrael . Za Jevreje ce uvijek biti mjesta , kroz ratove smo zajedno stradali , ali za cioniste ce doci crni dani . A ti bi mogao da se vratis u san koji traje od nase zadnje prepirke ....
 
gluplje nesto nisam cuo,pa nisu jevreji srbi

Vidiš kako dokazuješ svoju malenu inteligenciju u svakom postu.
Ja sam svojom konstataciom napravio ekvivalent frikovoj konstataciji.

Ti si, majke mi, sve luđi i luđi, forumski pajac.
Uvek ću pamtiti tvoju debilnu izjavu da je fakultet za glupane (da li je baš tim rečima, ali kontekst je isti).

i kako to jevrej mrzi srbe a kada srbi njih mrze oni su izdajnici
Koji Jevrej, koje Srbe?
Obrati pažnju na jedninu i množinu.
 
CIONISTI su najvece smece danasnjice i treba ih istrjebiti , ali vidim da ne poznajes terminologiju . Ja nemam nista protiv Jevreja , ve protiv jevrejskog smeca , masanoskog , kakvog ima svaka drzava , a pogotovo Izrael . Za Jevreje ce uvijek biti mjesta , kroz ratove smo zajedno stradali , ali za cioniste ce doci crni dani . A ti bi mogao da se vratis u san koji traje od nase zadnje prepirke ....

spacecraft.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top