Cedo,cedice

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Čeda je bitanga!

Onaj ko daje pare, daje ih Čedi Jovanoviću, pa posle on ide na Mikonos, Santorini i u Šamoni na skijanje i pije vino od pet-šest hiljada evra


BEOGRAD - Goran Petrović, bivši šef Službe državne bezbednosti u vreme vlade Zorana Đinđića, jedan od osnivača LDP, pisac i kolumnista, u razgovoru za Kurir govori o razlozima zbog kojih se rastao s Čedomirom Jovanovićem.
- Nekoliko meseci, gotovo svakodnevno, bio sam u prilici da se uverim da je Čedomir Jovanović jedna obična bitanga, patološki, bolesni prevarant, lopov, lažov i hohštapler! Suština osnivanja LDP je da ta stranka bude privatno preduzeće u njegovom vlasništvu. On uzima pare od sponzora i nikome ne podnosi račune. Niko ne zna ko je dao pare, koliko je dao, a koliko je on od toga uzeo za sebe.

Nastavak intervjua na http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-10-11-2008/ceda-je-bitanga


:whistling::whistling::whistling:
 
Inace nisam teoreticar zavere, ali ovaj kurslus u opoziciji me tera da pomislim da je vlast resila da tu opoziciju syebe skroz-naskroz.

Prvo raspad radikala, pa onda serija napada bivsih i sadasnjih clanova na LDP (Samardzic, Srbljanovic i Petrovic, sve u roku od nepunih mesec dana). Predpostavljam da su sledeci narodnjaci (vec sada postoje naznake raskola u DSS-u).

Jeste da je Seselj opasno lud, jeste da je Ceda lopina i partijski diktator, jeste da je Kostunica zastareli nacionalista-romanticar, ali da se ovoliki haos napravi sam od sebe... Nesto mi tu ne stima.

Bravo Bokili, ovako da podeli politicke protivnike nije ni sloba znao. Ljubi te tata...
 
U trenucima dosade i nedostatka inspiracije "kurir"piše o svojoj omiljenoj temi-Čeda Jovanović.

Lave i ti chitash kurir? :hahaha:

Ja citam intervju coveka koji je do juce bio sa Cedicom,i upoznat je sa ''tematikom''.

Sad sto je Kurir objavio,kakve ima veze.
Bitno je da je ovo izjavio covek koji je bio sa Cedom do juce.

Kako bese ono kod Cede,demokratija,borba protiv kriminala i korupcije itd:mrgreen::lol::lol:
 
Čeda je bitanga!

Onaj ko daje pare, daje ih Čedi Jovanoviću, pa posle on ide na Mikonos, Santorini i u Šamoni na skijanje i pije vino od pet-šest hiljada evra


BEOGRAD - Goran Petrović, bivši šef Službe državne bezbednosti u vreme vlade Zorana Đinđića, jedan od osnivača LDP, pisac i kolumnista, u razgovoru za Kurir govori o razlozima zbog kojih se rastao s Čedomirom Jovanovićem.
- Nekoliko meseci, gotovo svakodnevno, bio sam u prilici da se uverim da je Čedomir Jovanović jedna obična bitanga, patološki, bolesni prevarant, lopov, lažov i hohštapler! Suština osnivanja LDP je da ta stranka bude privatno preduzeće u njegovom vlasništvu. On uzima pare od sponzora i nikome ne podnosi račune. Niko ne zna ko je dao pare, koliko je dao, a koliko je on od toga uzeo za sebe.

Nastavak intervjua na http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-10-11-2008/ceda-je-bitanga


:whistling::whistling::whistling:

I sta je tu cudno novo-jednom mom poznaniku koji je sa njim rusio milosevica i dan danas duguje kesh,a nije neka velika cifra............covek ima milone a izbegava da isplati par soma evra :otkacio:

a jos sto dugije onim aktivistima jurisnicima..........ma ajde
 
Čeda je bitanga!

Onaj ko daje pare, daje ih Čedi Jovanoviću, pa posle on ide na Mikonos, Santorini i u Šamoni na skijanje i pije vino od pet-šest hiljada evra


BEOGRAD - Goran Petrović, bivši šef Službe državne bezbednosti u vreme vlade Zorana Đinđića, jedan od osnivača LDP, pisac i kolumnista, u razgovoru za Kurir govori o razlozima zbog kojih se rastao s Čedomirom Jovanovićem.
- Nekoliko meseci, gotovo svakodnevno, bio sam u prilici da se uverim da je Čedomir Jovanović jedna obična bitanga, patološki, bolesni prevarant, lopov, lažov i hohštapler! Suština osnivanja LDP je da ta stranka bude privatno preduzeće u njegovom vlasništvu. On uzima pare od sponzora i nikome ne podnosi račune. Niko ne zna ko je dao pare, koliko je dao, a koliko je on od toga uzeo za sebe.

Nastavak intervjua na http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-10-11-2008/ceda-je-bitanga


:whistling::whistling::whistling:
opet kurir, kakve jadne novine
 
4440.jpg



Ovaj Goran Petrović dao takvu izjavu Kuriru??? Ne verujem da je uopšte dao izjavu Kuriru, ali... ostavljam dozu rezerve, ipak je ovo Srbija.
 
Da se razumemo, dotiranje političkih stranaka mora biti maksimalno transparentan proces.
Čak se i u SAD-u zna ko je i koliko doprineo čijoj kampanji.
Za ovo si kolega, u pravu. Međutim, očigledno je da kod nas to ne funkcioniše, da li zbog toga što nemamo takav zakon (ne znam) ili stranke ne postupaju po istom, ako ga ima.

U svakom slučaju, epilog je da kod nas muljaju svi i da im se to dopada (baš me čudi :lol: ).
Što govori kolika smo banana i koliko prostora postoji da političari uživaju a mi - da se zbog njih svađamo.
 
Poslednja izmena:
Dokaz da se mulja je nedavni raspad SRS-a, gde smo usled "pranja" saznali i to ko je sve finansirao SRS.

Ovo dovodi logici da je u pravu, ne zapamtih ko reče neki dan na TV, da ovde Mišković vodi politiku i odlučuje kad će izbori i slično ...

Znači pogreših u prethodnom postu kad rekoh banana - ne. Mi smo tajFun država. :confused:
 
Dokaz da se mulja je nedavni raspad SRS-a, gde smo usled "pranja" saznali i to ko je sve finansirao SRS.

Ovo dovodi logici da je u pravu, ne zapamtih ko reče neki dan na TV, da ovde Mišković vodi politiku i odlučuje kad će izbori i slično ...

Znači pogreših u prethodnom postu kad rekoh banana - ne. Mi smo tajFun država. :confused:

Aleksandar Vulin :roll:
 
Ma nije Čeda daleko od toga, ali Goran Petrović nije lik koji bi dao takve izjave.

U svakom slučaju, nova laž Kurira, bastiona izmišljotina i politički nameštenih priča...
 

Back
Top