Radikali prošli lošije na izborima od yogi letača

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Beograd, Prijepolje, Ruma, Vrnjačka Banja, Knjaževac -- U Rumi, Knjaževcu, Prijepolju i Vrnjačkoj Banji završeni su ponovljeni izbori za lokalne skupštine na kojima je najbolji rezultat ostvarila Demokratska stranka.

Ovo i nije neka vest, jer je bilo i ocekivano da stranka na vlasti, pobere najveci broj mandata.
U Srbiji je tako odvajkada...........ko je na vlasti, ima fore 30 metara ispred ostalih.......

Vest je , da su radikali , u svim opstinama prosli gore nego nekada jogi letachi, ili partija obicnih pijanaca , bore drunk djordevica...........:mrgreen:

U Knjazevcu su cak ostali bez i jednog mandata.........:hahaha:

Goga Pop Lazic, Natasha ********* i Vjerica jabba, Radeta vode radikale , brzo i sigurno
u zaborav, gde im je odavno mesto:ok:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Демократе. добар дан.
Ми Напредњаци смо дошли.

Сада немате Шешеља "Војводу од кашике" и Коштуницу "Необавештеног Млохавог Витеза" пред собом.

Пред собом имате Тому Николића, човека кога из милоште зову "Гробар".
Мислите о томе.
 
Демократе. добар дан.
Ми Напредњаци смо дошли.

Сада немате Шешеља "Војводу од кашике" и Коштуницу "Необавештеног Млохавог Витеза" пред собом.

Пред собом имате Тому Николића, човека кога из милоште зову "Гробар".
Мислите о томе.

Тресу им се гаће :sad2: :sad2: :sad2:
1513.jpg
 
Ljudi, da se ne lažemo to se je odavno znalo.... Ko je od političara sa kakvom -takvom političkom težinom ostao u radikalima (a da je na slobodi)?

Ljudi, da budemo nacisto.............znaci da su sem grobara i pichkoustog, svi ostali , kompletne budaletine, kako smo uvek i pisali???:mrgreen:

ko je to, sa "politickom tezinom' sem tome i pichkoustog ace, otisao iz radikala??.......onaj plachipichka general u penziji???:mrgreen:

toma ce da nastavi da gubi "za milimetar", a radikali ce se svesti kao u RS i CG na 2 %:hahaha:
 
Демократе. добар дан.
Ми Напредњаци смо дошли.

Сада немате Шешеља "Војводу од кашике" и Коштуницу "Необавештеног Млохавог Витеза" пред собом.

Пред собом имате Тому Николића, човека кога из милоште зову "Гробар".
Мислите о томе.

Cuj veselog Sanjiku sto obavestava demokrate da su naprednjaci dosli :hahaha: pa demokrate su tim naprednjacima i napravile partiju , platile prostorije ,oglase ,konvencije i jos pride koji evro u Tomin i Pussyjev dzep da izyebu Seselja , a sada ovaj kaze "mi dosli ":mrgreen::hahaha:
 
Демократе. добар дан.
Ми Напредњаци смо дошли.

Сада немате Шешеља "Војводу од кашике" и Коштуницу "Необавештеног Млохавог Витеза" пред собом.

Пред собом имате Тому Николића, човека кога из милоште зову "Гробар".
Мислите о томе.

Pa dobro nam došli
 
I naprednjaci se oprobaše na izborima, istina lokalnim, i dobro prođoše. Ma šta dobro... Odlično.

E, pitam ja sad one šešeljevce koji su sve vreme kukali da im je Toma pokrao mandate: Čiji su ono mandati u skupštini? Ko je zaslužan za njih, Toma ili Vještica, Igi Pop Lazić & Co.?
Nego... da vi ćutite i ustupite Tomi i tih preostralih 60-tak mandata, jer očigledno nisu vaši.

A, lepo sam ja govorio, od prvog dana kada su Tomu isterali iz stranke, na sledećim izborima SRS neće preći cenzus, i dobio kišu uvreda od poklonika lika i dela db-ovca Šešelja.
Ako...Nema veze. Valjda ste sad shvatili kome veruje većina patriota u zemlji Srbiji.
 
Cuj veselog Sanjiku sto obavestava demokrate da su naprednjaci dosli :hahaha: pa demokrate su tim naprednjacima i napravile partiju , platile prostorije ,oglase ,konvencije i jos pride koji evro u Tomin i Pussyjev dzep da izyebu Seselja , a sada ovaj kaze "mi dosli ":mrgreen::hahaha:

Samo se ti, Al, teši. ...Ako ti je tako lakše dočekati ono što sledi na sledećim izborima.
 
Samo se ti, Al, teši. ...Ako ti je tako lakše dočekati ono što sledi na sledećim izborima.

Neko radikali se presvukose u naprednjake,ali im je terminologija ostala ista.
Sad smo izgubili,ali videcete vi na sledecim izborima,bla truc,bla truc.
Pa samo hot lipsa posle 4-5 izbora sam cuo kako to prica.
Vi ko oni iz jednog kosarkaskog kluba sto na kraju sezone (neuspesne) pricaju :
e SLEDECE SEZONE cemo biti prvi.
 

Back
Top